5 Mart 2018 Pazartesi

Zeynep Turan 5-11 Mart 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Haftalık Burç Yorumu (5 -11 Mart) 

Bu haftanın gündemi: Öfkene hâkim olabilirsen; hayatında eksik gördüğün noktaları tamamlayabileceğin günler aslında. Sadece biraz daha sakin…
Hoş geldin Mart!Burcunda hareket eden Merkür, ufak tefek aksilikler dışında işlerini kolayca halledebilmeni sağlıyor. Para transferi, finansal kaynaklara dair önemli kararları en azından bir süre daha ertelemeni öneririm. Eğer güzel sanatlarla, edebiyatla, yazı işleriyle  ilgileniyorsan süper! Ben özgürüm! Haftanın diğer hareketli gündemini oluşturan ise Jüpiter olacak. Bu şans ve bolluk gezegeni bu sefer geri hareketine başlıyor. 10 Mart itibari ile uzun bir zaman bu etkide kalacak olan Jüpiter, 8. evin konularını güncellemeni isteyecek. Eşinin maddi imkânı, ailendeki miras konusu, varsa ortağınla yapmakta olduğun işlerine dair bir takım düzenlemeleri sana hatırlatacaktır.

Boğa Haftalık Burç Yorumu (5 -11 Mart)


Bu haftanın gündemi: Yeniliklerle birlikte bir daha hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı fikri, değişime direnmenin başlıca sebeplerinden biri olacak. Üzerinde bir baskı hissedebilirsin… Kariyer yaşamınla ilgili gelişmeler var. Merkür 12. evinde etkili bir pozisyona geliyor.  Bu durum aslında içsel olarak bir arınma ve toparlanma, kendini biraz sineye çekme gibi algılanabilir.
Yaratıcı yönlerini ortaya çıkartmak ve kafandan bir türlü atamadığın şeyleri düzene sokmak için ideal olacak. Pazarlama, reklamcılık, kreatif işlerle uğraşan Boğa burçları için fırsat günleri başlıyor. Maddi konularda beklenmedik gelişmelere hazır ol!Jüpiter, Akrep döngüsü 2017’in son aylarında etkili olmaya başlamıştı. Şimdi bu gezegen geri hareket etmeye başlıyor. Ve karşıt burcunda yer alması her türlü ikili ilişkide, diplomaside, iş hayatında, sosyal yaşamında etkili olacağını gösteriyor. Eski sevgilinin seni özlediği haberini alabilirsin. Geçmişte staj yaptığın yerden iş teklifi alabilirsin. Bu dönem yaşadığın hi. bir şeyin tesadüf olduğuna inanma...İkizler Haftalık Burç Yorumu (5 -11 Mart)


Bu haftanın gündemi: Güvensizlik duygusuyla hareket etmek istemiyorsun. Bu yüzden hayatında meydana gelen olayların dışında kalmamak adına bir şeylerden kolaylıkla vazgeçmeye her an hazır olacaksın. Haftaya gergin bir başlangıç yapıyorsun!.Yönetici gezegenin Merkür, ateş burcunda hareket ediyor. Bir süre de burada konumlanacak. Grup, sosyal çevre, arkadaş toplulukları gibi konular gündemine alacaktır. Aynı zamanda ailedeki gençlerin eğitimi, yurtdışı fırsatlarını da konu edecektir. Mart ayının bu hafta özünde ateş elementi yoğunlukta... Kendini bu açıdan şanslı hissedebilirsin ama senin gibi değişken biri için biraz sivri çıkışlar yapmak da söz konusu olabilir. Şimdi konuşma sırası sende!Mart ayının gündemi yönetici gezegenine vurgu yaparken bir yandan Jüpiter su burcu Akrep’te geri hareketine başlıyor. 10 Mart itibariyle 6. ev konularını gündemine alıyorsun.  Hizmet ettiğin her ne varsa bu ailen olabilir, çocukların olabilir, eşinin ailesi olabilir hepsini tek tek gözden geçirmek isteyeceksin.  Eğer ilişkin varsa partnerinin seni sürekli denetlemesine ağır tepkiler gösterebilirsin

Yengeç Haftalık Burç Yorumu (5 -11 Mart)


Bu haftanın gündemi: İçinde bulunduğumuz günlerde, her şeyin dengeye oturacağını söylemem doğru olmaz. Zor da olsa önemli seçimler yapman gerekiyor. Harekete geçiyorsun.Haftanın ilk günlerinde kendin için bir şeyler yap!Haftanın ilk gününden itibaren Venüs ve Merkür gibi hızlı ilerleyen gezegenler burç değiştiriyor ve ateş burcu Koç’ta kavuşum yapıyorlar. Bu durum senin 10. evini etkisi altına alırken iş yapabilmeni, sorumlu olduğun alanları sana iadeyi itibar oluşturmaya çalışacaktır. Bir süredir kendini huzursuz hissetmene neden olan konularda bazı aydınlanmalar yaşıyorsun. İdealist düşüncelerini hayata geçirebileceksin!Devrede Jüpiter’in su burcu Akrep’teki geri hareketi var. Senin gibi su burcu olan bir ortak elementte bu hareketi başlatması, gelişmelere açık olmanı sağlayacak. Özellikle çocuk, eğlence sektörü, kendinle ilgili bazı gelişmeler gündeminde yer alabilir. Değişmek isteyen nadir burçlardan birisi de bu sene Yengeç. Hal böyle iken görüntünden, düşüncene kadar birçok alanını yönetmek sana düşecek.

Aslan Haftalık Burç Yorumu (5 -11 Mart)


Bu haftanın gündemi: Yavaş yavaş kendini şartların içine dâhil ederek disipline etmeye başlasan, iyi edersin. Zira önümüzdeki günlerde önceliklerinle ilgili sınanabileceğin durumlar oluşabilir. İnsanlarla iletişimini güncelleyebilirsin!Haftanın ilk günlerinde Venüs ve Merkür’ün senin gibi ateş burcuna yerleşmesi işleri senin açından olumlu geliştiriyor. Enerjik ruh halin bulunduğun her ortamda kendini gösterecektir... Aynı zamanda felsefe, ruhani konular, mistik çalışmalarda bu günlerde ilgi alanına giriyor. Sıkılan Aslan burçlarının derdine deva Jüpiter!Cumartesi günü itibariyle genişleten, büyüten gezegen Jüpiter su burcu Akrep’te geri hareket etmeye başlıyor. Bu süreç; güncel konumuyla bitişler ve yeniden doğum, yenilenme, dönüşüm, gizli ilimler, miras, ortak paralar gibi konuları içeren 8. evinde etkili olacak.

Başak Haftalık Burç Yorumu (5 -11 Mart)


Bu haftanın gündemi: Kafanı kurcalayan, geçmişten beri hep aklının bir ucunda olan meselelerin gündemine oturuyor. Bu hafta oldukça hırslısın, yönetici gezegenin oldukça aktif bir duruş sergiliyorHoş geldin Mart!Yönetici gezegenin Merkür, ateş burcunda seyir ederken eşinden ya da sevgilinden yana şanslı göstergeler söz konusu olacak. Misal; verdiğiniz borçlarınız geri gelebilir, uzun zamandır üzerinde çalıştığınız bir iş neticelenebilir. Başvurduğunuz bir hibe projesi şekillenebilir. İşlerin ve becerilerin ile ardından konuşan insanlar olacak. Hayat bazen üzerimize Haftanın geri kalan gökyüzü gündeminde Jüpiter yer alıyor. Ateş burcu Akrep’te geri gitmeye başlarken kardeşlerin, oturduğun semt, iletişimde olduğun herkesi yakından ilgilendiren bir süreci tetikleyecektir. Özellikle aile bireylerindeki kadın rahatsızlıkları, tahliller gibi konularda sevindirici haberler söz konusu olabilir.

Terazi Haftalık Burç Yorumu (5 -11 Mart)


Bu haftanın gündemi: Mart ayının yüreğine serptiği umut tohumlarını susuz bırakıyorsun. Kendini ve şartlarını yenilemek için hala geç olmadığını, önümüzdeki günlerde daha iyi anlayabilirsin. Desteğe ihtiyaçın varHaftanın ilk günleri nispeten yönetici gezegenin Venüs öne çıkmanı sağlıyor. Ateş burcundaki seyrine başlarken bir yandan iletişimin Kralı Merkür’den destek alacak çünkü aynı burçta seyir edecekler. Özellikle elektronik, haberleşme, teknoloji, grup aktiviteleri gibi konularda şansının yüksek olduğu bir günler başlıyor. İlişki konusunda gözün pek, cesaretin yüksek olacak. Fikrin değişiyor!Haftanın diğer gündemi ise Jüpiter geri hareketi olacak. 2. evinde etkili olan bu süreçte geçmişte kalan paralar, alma-verme dengesi gündeminde olacak. Evini kiraya verebilirsin. Eski bir ortağın sana yardım etmek isteyebilir. Sana gönül borcu olan birisinden iyilik görebilirsin. Eski sevgiline karşı özlemin artarken telepatik bir güç oluşturduğunu düşünebilirsin.

Akrep Haftalık Burç Yorumu (5-11 Mart)


Bu haftanın gündemi: iş hayatın, günlük yaşamın ve sağlığını ilgilendiren konularda ciddi düzenlemelere gidebilir, çözüme kavuşturmanı gerektiren sorunlarla uğraşabilirsinKıskançlığını gizleyemeyebilirsin!Haftanın ilk günleri her ne kadar sakin geçse de, Mart bu hafta itibariyle “işte buradayım” diyecek.  Nedeni ise Venüs ve Merkür ateş burcu Koç’ta yer alması. Senin gibi sabit bir burç için çok da paralel bir durum değil. Bu yüzden zıtlaşmaların, çekişmelerin artabilir.  Hizmet alanında, sağlık konusunda önemli süreçleri takip etmen gerekecek. İlk randevuları ile buluşacak Akrep burçlarının bu haftayı atlamalarını şiddetle tavsiye ederim. Jüpiter burcunda geri hareket ediyor! Duygusal dünyanda fazlasıyla sahiplendiğin insanlar ve konularla ilgili kıskançlık sergileyebilirsin. Sezgileri kullanarak çıkarım yapmak ön plana çıkacak. Bu da tabi bazı gerçekleri görmemizi engelleyeceği gibi; fazla alıngan ve hassas olmamıza yol açabilir. Aşk, cesaret, yaratıcılık, ben olma dürtüsü Jüpiter’in geri gitmesiyle birlikte yaşamında bazı şeyleri değiştiriyor. Gizli aşklar ortaya çıkarken yaşadıklarının ne kadar doğru olup olmadığını bu günlerde sorgulayabilirsin.

Yay Haftalık Burç Yorumu (5-11 Mart)


Bu haftanın gündemi: Kendine dair daha objektif olurken doğruyu ve yanlışı ayırt etmek konusunda daha adil hareket edebilirsin. Her bir olay, kendine daha çok dönmene sebep olurken.Mart rüzgârını estirmeye hazırlanıyor!Venüs ve Merkür gibi etkili gezegenler senin gibi ateş elementini temsil eden Koç burcunda yer alıyor. Bu seyir burcunda ne etki bırakır?  Çocuk ve aile konusunu gündemine getirebilir. Eğlence anlayışın, zevk duyduğun konular, alışkanlıkların, entelektüel faaliyetler gibi alanlarda gündeminde hızla değişime ve şansa neden açabilir. Sana ait olan her şeye sıkıca sarılacaksın!Cumartesi günü Jüpiter, su burcu Akrep’te geri gitmeye başlıyor. Şans ve bolluk gezegeni bu sefer 12. evinde etkili olacak. Aşk,tutkular, arzular, kayıplar hepsini aynı anda düşüneceğin bir zaman dilimi olacak. Bu süreç seni bazı insanlardan uzaklaştırabilir bazı insanlara yakınlaştırabilir.  Özellikle güvenilirliğini ve olgunluğunu sorguladığın insanların durumları seni çok düşündürtebilir. 

Oğlak Haftalık Burç Yorumu (5-11 Mart)


Bu haftanın gündemi: İstikrarı seven karakterine çok karşıt durumlar oluşacak ve bunun karşısında da büyük tepkiler vereceksin. Yaşanan değişikliklerin, senin için önem teşkil eden tarafları olacak, es geçmemeni tavsiye ederim. Eleştirmek istediğin çok şey var…Venüs ve Merkür, ateş burcu Koç’ta yerini alırken ev, ev hanesi, anne ve baba sülalesi gibi konuları gündeme alıyor. Hızlı, çözüm odaklı, bol seçenekli günlere açılan bu hafta sayesinde yerinde duramayabilirsin. Çevrendeki insanların güvenini kazanacaksın. Etrafındaki insanları çok şaşırtacaksın!Jüpiter gerilemesine gelecek olursak seni bireysel olarak nasıl etkilediğine bakalım: Yolculuklar, yabancı kültürler, uluslararası ilişkiler, yeni bir iş akışı ya da sosyal ortam için bu konuları takip etmeni öneririm. Özellikle bu beklentin varsa, genişleme ve büyüme konusunda istediğini hemen alamayabilirsin. Çünkü Satürn önce bu konularda sıkıntıların ve açıklarını sana gösterecek ve ilik ilik konuları işlemeni isteyecek.

Kova Haftalık Burç Yorumu (5-11 Mart)


Bu haftanın gündemi: Mart ayı, zaman zaman hepimizin tepesinin tasını attırırken, bir şeyleri değiştirmek adına da cesaret veriyor. Hal böyleyken sana tavsiyem; zamanını yiyen, canını sıkan, işlevini yitirmiş her şeyi hayatından çıkarman yönünde olacak.Rutinini isteklerine göre şekillendireceksin!Gökyüzünde hızlı ilerleyen gezegenlerden Venüs ve Merkür haftanın ilk günlerinde Koç burcuna geçiyor. Ateş etkisine dâhil olmaları, itibar ve kariyer evini etkileyecektir. Atık, cesaretli, belirgin, cesur, sıra dışı girişimlerin ve topluluklarda yer alabilirsin. Salı günü e-ticaretle, yazı işleri ile uğraşan Kova burçları için çok verimli bir gün olabilir. Acele etme!Jüpiter, itibar ve kariyer evinde etkili olurken beklentilerini şimdilik askıya almanı öneririm. İş değiştirmek ya da terfi beklentin varsa işlerin istediğin gibi gitmemesi ekonominin genel durumuna göre de şekillenebilir. Maddi güvence isteği, para kazanma ve harcama, gelir kaynaklarını içeriğini sağlama alman gerekebilir. Sakin ve bekleyişte olup, işlerine odaklanırsan bu süreç senin için olumlu geçecektir.

Balık Haftalık Burç Yorumu (5-11 Mart)


Bu haftanın gündemi: Farklılıklar ve değer yargılarını sorguladığın bir süreçten geçiyor olabilirsin. Arkadaşlarınla ilgili problemlerini gözünde büyütmemeni öneririm. Sıkı Dur! Mart geldi…Venüs ve Merkür aynı zamanlarda Koç burcunda yerini alıyor. Cesur konuşmalar, cesur bakışmaların zamanını temsil edecek bu süreç. Öncelikle bu hafta önceden yapılan planlara çok bel bağlamamanı öneririm. Önümüzdeki günlerde belli konular sıklıkla karşına çıkacak. Küsleri barıştırmak, ayrılan çiftleri bir oyunla aynı ortama getirmek senin görevin olacak. Güneş’te tam tepende, güzelliğine cazibe katmaya hazırlanıyorsun. Geleceği şekillendirecek kararlar alacaksın!Jüpiter’in Akrep burcundaki seyrine bir de geri hareketi dâhil oluyor. Temmuz ayına kadar şans gezegeni su burcunda etkili olurken puzzle parçaları gibi ortaya serilmiş bazı olaylar zinciri, senin kafanı karıştırırken “acaba nereden başlasam” demen mümkün. Yolculuklar, yurtdışı bağlantılar, felsefe yönün, mistik konulara bakışın bu evrede değişime uğrayabilir.  Eğer yabancı bir şirkette çalışıyorsan ya da kardeşlerin böyle bir alanda kariyer yapıyorsa, büyük değişimleri yavaşça takip etmeni öneririm.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder