19 Mart 2018 Pazartesi

Zeynep Turan 19-25 Mart 2018 Haftası Burçlar

Astrolog Zeynep Turan 19 - 25 Mart 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Haftalık Burç Yorumu (19-25 Mart) 

Bu haftanın gündemi; Mart ayının bitmesine çok az kaldı. Yani senin mevsimin geliyor! Eski güleç ve neşeli günlerine dönüyorsun. Kaldığın yerden hayatın tadını çıkarmaya devam edebilirsin. Biraz kafanı dinlemeye ihtiyacın var!Hayatındaki bazı insanların seni çok yorduğunu düşünmekten kendini alamıyorsun. Yönetici gezegenin Mars, toprak burcu Oğlak’a geçiyor ve son derece haklı olduğunu düşünüp duracaksın. “Alıp başımı gitmek istiyorum” dediğin her an için bu günlerde pişmanlık duyabilirsin.. Yeni bir iş ya da proje için girişimler yapabilir, geçmişteki çalışma temponu yakalayabilmen için bir takım seminer ya da kurslardan destek alabilirsin. Şimdi senin dönemin başlıyor!Haftanın son günü mevsim değişiyor, gökyüzü rotasını sona çeviriyor. 21 Martta  Güneş’in burcuna geçmesi ile iş hayatında yıldızını parlatacak gökyüzü, kariyerin için atacağın her adımı daha hızlı, daha pratik ve çözüm odaklı atacağını işaret ediyor. Cuma gününden itibaren burcunda meydana gelen Retro düşüncelerine de revizyon kazandırıyor. İhmal ettiğin, kaçındığın birçok konuya meyilim göstereceksin.

Boğa Haftalık Burç Yorumu (19-25 Mart)


Bu haftanın gündemi; gündem senin için sosyal gelişmelerle kalıcı etkiler bırakıyor. Aynı zamanda Güneş estetik ve güzellik kavramlarını geliştirmeni sağlarken, dış güzelliğine önem verdiğin günlerden geçiyorsun.  Sağlığına ayrıca dikkat etmen gerekiyor. Gökyüzünün her zaman bir B planı vardır, unutma!Gelelim Mart ayının fırsatlarla dolu günlerine…
Mars, haftanın ilk günü toprak burcuna geçerken senin için belli şansları ön görüyor. Eğer bir öğrenci ise yurtdışı planların için, global bir firmada çalışan biri isen bu konuda yapacağın atılımlar için, evin patronu sen isen bu konulardaki kararlılığın göz doldurmana neden oluyor. Sosyal hayatın!Merkür ateş burcu Koç’ta geri hareketine başlıyor; haftanın son günlerinde bu süreçle dâhil olmak kaygılarını bir parça arttırabilir. Eğer bu dönem mezun olan bir Boğa burcuysan kariyerin hakkında ne yapacağın konusu gündeminde yer alabilir. Ya da ilişkisine dair beklentisi azalan bir Boğa isen onunla konuşup konuşmamak konusunda sıkıntılar yaşayabilirsin.


İkizler Haftalık Burç Yorumu (19-25 Mart)


Bu haftanın gündemi; Martın ortasına geldiğimiz bu günlerde arkadaşlık ilişkilerinde bazı yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. Çünkü yönetici gezegenin geri hareket etmeye hazırlanıyor. Etrafında olup bitenler güven problemi yaşamana sebep olabilir. Yaşamı yönetmek!Mars, toprak burcu Oğlak’a geçerken gündeminde hukuksal konular, miras, alım-satım gibi işlemler olacak. Paranın değerini anlamak için iyi bir fırsat. Çünkü bütçe kontrolü yapman gerekecek. Eğer önemli bir toplantıya katılacaksan ya da öğrenci bir İkizler burcuysan bugünlerde kafan çok çabuk dağılabilir, konuşmalarda detayları kaçırabilirsin. İlkbahar ruhuna iyi gelecek…Tüm bu kargaşa neden olan Merkür, 23 Martta geri hareketine başlıyor. Yönetici gezegenin olması ve çevre koşullarına dair seni sekteye uğratması biraz keyfini kaçırabilir. Toplum önünde bir iş yapıyorsan, göze girmek için biraz zamana ihtiyacın olacak. Bu dönemi ek işler düzenlemek, yeni oluşumları hareketlendirmek için önemli olacak.


Yengeç Haftalık Burç Yorumu (19-25 Mart) 


Bu haftanın gündemi; Dostların ve ailenle ilgili ilişkilerinde bazı sorunlar yaşayabilirsin. Seni seven insanların öğütlerini en azından bir kez daha düşünmelisin. Sende haklısın!Nedir bu ruhumdaki uçarılık diye sorarsan cevabın hazır. Mars, karşıt burcunda konumlanıyor. Bu durum ilişkiler evini tetikliyor. Ama hem de nasıl… Cesur, fevri, telaşlı ve tuttuğunu kopartan bir durumun var. İlişkisine sahip çıkmak isteyenler olacak. Keşfedeceğin çok şey var… 23 Martta Merkür iletişim gezegeni, ateş burcunda geri gidiyor. Eğlenceli, entelektüel iletişimi seven yapın bu günlerde sekteye uğruyor. Eksiklerini keşfedip, kendini geliştirme yolunda adımlar atabilirsin. Yeni bir dil öğrenmek ya da mesleğinle ilişkili kurumsal eğitim almak istiyorsan bu dönemi kendi gelişimin için değerlendirebilirsin.

Aslan Haftalık Burç Yorumu (19-25 Mart)


Bu haftanın gündemi; iç dünyanda halledemediğin duygular ve sorunlar artık günlük yaşamında da etkili olmaya başlıyor. Kendini toparlamaya başlamanın tam da zamanı! Saklanan duyguların!Hani bugünlerde daha alıngan olduğun gerekçesiyle, geri çekilen insanlar varsa anla ki Mars’ın güncel konumu bu durumu oluşturuyor. Duygu seli yaşayacağın, aşırı romantik beklentiler içinde kalacağın ve ardından bir çocuk gibi kabuğuna çekilmek isteyeceğin bir süreç yaşayabilirsin. Eğer yenilik arayışında lan bekâr bir Aslan burcuysan bu günlerde tanışacağın insanlar sadece iş ve kariyer odaklı olabilir.Yeni başlangıçlar, yüzünü güldürsün istiyorsun…Cuma günü itibariyle Merkür, ateş burcunda geri hareketine başlayacak. Bu durumda iş yolculukların ya da kişisel seyahatlerin sekteye uğrayabilir. Bazı insanların duygusal tarafını kullanmaya kalktıklarını fark edebilirsin. Sırların da bir müddeti olduğunu fark edebilirsin Ayrıca uykusuzluk problemi yaşıyorsan, kafeinli içecek tüketimine bugünlerde dikkat etmelisin.

Başak Haftalık Burç Yorumu (19-25 Mart)


Bu haftanın gündemi; parasal konular senin gündemine oturuyor. Sıkıntıya düştüğünde maddi-manevi destek aldığın kişilerle fikir ayrılığına düşebilir ve ciddi kopukluklar yaşayabilirsin. ,Beklemediğin konular geliyor…Mars, toprak burcunda yer alırken itibarını yöneten konularda bir sınava tabii tutabilir. Yaptığın işte, sosyal hayatında bazı gelişmeler seni sarsabilir. Bu yüzden rakiplerini iyi tanımak ve bu duruma göre yol almak isteyeceksin. Bekâr Başaklar aşkın nasıl ve hangi yolla geleceği bilinmez. Gönlüne konan bu kişi itibarı ve sosyal hayattaki duruşu ile senin ilgini çekebilir. Cuma gününe dikkat!Yönetici gezegenin Merkür, ateş burcunda geri hareketine başlıyor. Gündeminde miras, hesapların, eşinin işleri ve bu tarz konulardaki sorumlulukların olacak. Aynı zamanda yeni ilişkiye başlamış olan Başak burçları da tutkularını bu dönem ölçmek isteyecekler.

Terazi Haftalık Burç Yorumu (19-25 Mart)


Bu haftanın gündemi; aile bireyleri senin bu karamsar halini ve kararlarını eleştirel bir hava takınabilir. Senin ise bu aralar eleştiriye pek tahammülün yok. Bu sebeple tepkili davranabilirsin. Değişmek isteyenTerazi burçları, toplansın!Mars, etkili bir alana sığınıyor. Toprak burcundaki bu gezinti sırasında ev ve hane üzerindeki etkilerini gözlemliyor olacaksın. Bahar geldi evet ama aklın bir karış havada olmanın yeri ve zamanı değil. Planlaman ve organize etmen gereken birçok konu olacak. Başta anne ailesi hakkında bir karara varman gerekebilir. Ruhunu besleyen alanlar daha çok ilgini çekebilir!Merkür’ün bu hafta ateş burcunda geri gideceğini hatırlatmalıyım. İkili ilişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar, iş görüşmeleri, sözleşmeler gibi konularda seni zorlayabilir. Karar veremediğin konularda ikilimde kalmak istemeyeceksin. Sevgilinin evine taşınmak gibi hayatın ile ilgili radikal kararlar alabilirsin.

Akrep Haftalık Burç Yorumu (19-25 Mart)


Bu haftanın gündemi; hayatın akışında karşına çıkabilecek sürpriz gelişmeler tadını kaçırabilecek nitelikte olacak.Akrep cazibeni herkes görecek!Yönetici gezegenin Mars, toprak burcunda yer alıyor. Bu haftanın ilk imzasını bu vesile ile atabilirsin. Uzun zamandır emek harcadığın konularda belli başarılar elde edeceksin. Bu konuda verilen sözlerin boşa gitmediğini göreceksin. Merkür’ün oyunbozanlığı! İletişim gezegeni geri gitmeye hazırlanırken hizmet evini etkisi altına alacaktır. Sağlığın, lüks tüketimin, devlet kapısındaki işlerin, eğitim gibi konular gündemine gelebilir. Bazı gizli saklı yapılan konuşmaları öğrenip yüzlerine vurabilirsin.

Yay Haftalık Burç Yorumu (19-25 Mart)


Bu haftanın gündemi; çevrendeki herkesin hayatı ve kişilerin fikirleri bu hafta hızlı değişimlere uğrayabilir. Sen bu dengesiz gündemden kendini soyutlamalı ve kendi dengeni kurmalısın. Toparlayıcı rolünü sen üstleneceksin!Mars, etkili bir konumda, toprak grubuna hitap edecek. Seni ise biraz köşeye sıkıştırabilir. Ama endişelenme hemen, üzerine yük aldığın konularda fikir ayrılıklarına düşüyorsun. Emekleyerek geldiğin bu günlerin kıymetini ve değerini biliyorsun. Bu yüzden karşılığını da görmek isteyeceksin. Biraz durgunlaşıyorsun!21 Martta Güneş, Zodyak’ın ilk burcuna geçiş yaparken, bir yandan gökyüzü ilkbaharın haberciliğini yapıyor olacak. Sende yarattığı his ise, coşku, sakinlik, durağan bir akış ama asla sana sıkıcı gelmeyecek bir süreç yaşamana neden olabilir. Çözülmez gördüğün bazı konularda olumlu gelişmeler var. Eğer hukuksal bir meselen varsa bu açıdan güzel gelişmeler kapına gelecek.

Oğlak Haftalık Burç Yorumu (19-25 Mart)


Bu haftanın gündemi; istikrarı seven karakterine çok karşıt durumlar oluşacak. Ve bu oluşan durumlar karşısında da büyük tepkiler vereceksin. Ama ezbere hareket etmektense olayın özünü kavramayı neden denemiyorsun? İlişkilerini gözden geçiriyorsun.Mars’ı kendi bünyende misafir ediyorsun. Oğlak burcundaki bu seyirde iş ve kişisel konularda fazlası ile atak olmanı sağlıyor. Sakın ve tutarlı tarafına biraz hasar verse de kendini ispatlamak isteyenler için olumlu günler olacak. Bencil bulduğun insanlara, sende üstünlük kurmaya çalışan kişilere, geleneksel yapınla ilgili sınırları zorlayan kişilere karşı tavırların sert olacak. Unutulmaz anılar bırakacak!Merkür biraz iletişimde handikaplar yaşamana neden acabilir. Yolculukların haftası olacak. Bu yüzden biletlerini kontrolünü son dakikaya bırakmamalısın, aynı şekilde yolculuk için hazırlıklara erkenden başlamalısın. Yanlış anlaşılmalar eskide kalan konuların yeniden tazelenmesi pek hoşuna gitmeyebilir.

Kova Haftalık Burç Yorumu (19-25 Mart)


Bu haftanın gündemi; gökyüzü hareketlerinin de etkisiyle akrabaların ve yakınların tarafından hayatına gelen baskı artıyor. Bu durum günlük yaşamına devam ederken seni biraz sıkabilir. Hafta biraz stresli girebilirsin!Mars, öncü ve toprak burcu Oğlak’ta yerini alıyor. Nispeten taşların yerine oturmaya başladığı bu günlerde, daha sakin kalmak isteyeceksin. Ama ne mümkün. 12. evinde misafir olan Mars, seni biraz zorlayabilir. İşinde, sorumluluklarında yapamama duygusu, baş edememe psikolojisi ağır gelebilir. Kışlıkları kaldır artık...Merkür’ün geri hareketini hiçe saymamalısın. Bu dönem arkadaşlarını ziyaret etmek onların yanında bulunmak, birlikte kısa tatiller yapmak gibi faaliyetler içine girebilirsin. Kardeşleri olan Kova’lar düzen değişikliği, evlenme tarihi alma gibi konular ile meşgul olabilirler.

Balık Haftalık Burç Yorumu (19-25 Mart)


Bu haftanın gündemi; bu sıralar finansal iniş-çıkışlar yaşayabilirsin. İş hayatında ve buna bağlı olarak da gelirinde değişiklik olma ihtimali yüksek. Ruhun rengarenk!Mars, çevre koşullarında ve grup içindeki konumuna referans veriyor. Toprak burcundaki bu etki sayesinde bedensel olarak iyi görünmek, ruhsal olarak evrim niteliğinde kararlar alman mümkün olabilir. Giyim tarzından başlayarak ev hayatındaki radikal değişime kadar etrafına dikkat çekici sinyaller gönderebilirsin. Güneş, öncü etkiye geçiş yapıyor...Bu aralar özellikle yeni bir ilişkiye başladıysan ne göktesin, ne yerdesin… Kafam olmuş bir dünya bile diyebiliriz; kalbinin yönlendirmeleri ışığında yol alabilirsin. Evli Balıklar için biraz tehlikeli bir süreç… Çünkü bazı gerçekleri hasıraltı etmeye çalışırken anlık patlamalarla bir birinizi kırmanız olası… Hafta sonu kaybettiğin bir not defterini buluyorsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder