27 Mart 2018 Salı

31 Mart Dolunay ve Burçlara Etkileri

31 Mart Terazi Dolunayı

Ah şu Dolunay! 

Gölgesinde gizli kalan, hafızalarda kitli duran her şeyi tek tek ortaya döküp geçer. Bahara kollarımızı açmış beklerken, mart ayını bir an önce bitsin diye kovalayan izler göreceksiniz. Nisan ayını tüm coşkumuzla kucaklamaya hazırken, Retroların da damga vuracağı bir döneme gireceğimizi söylemek isterim. İletişim gezegeni Merkür bir yana, bir yandan da şans gezegeni Jüpiter geri giderken, Mars toprak burcunda seyir etmeye hazırlanıyor olacak. Gökyüzünün toprak hâkimiyetine doğru aktığı bu döngüde size keyifli ve renkli konulardan bahsetmek isterdim. Ancak bu Dolunay, kırmızı kart gösteren hakem misali, sürekli bir engelle ve sorunla karşılaşmamıza neden olabilir.Bu ay gerçekleşen ikinci Dolunay’ın, anın yükselenini Aslan yönetecek. Bu durum ne kadar heybetli olduğuna işaret ediyor. Günler öncesinde etkisini gösterecek ve herkes Dolunay’ın heybetinden, ışığından feyiz alacak. Bu, bir anlık bile olsa yaşamanın her şeye değeceğini gösterirken bir yandan da günlerimizi kasıp kavurarak ortalığı birbirine katmadan edemeyecek.

Ne zaman meydana geliyor?

31 Mart öncü burç Terazi'de meydana gelen Dolunay semada yükselecek. Anın yükselenini ise Aslan yönetecek.

Koç; dedikodular iş yerinde alıp başını giderken hakkını aramak için öfkene hâkim olmayabilirsin.Boğa; kime hizmet ettiysen isyanın büyük olacak. Önce kendine yatırım yapmak için araştırmalara girebilirsin.

İkizler; çocuklar ve toplumda çizdiğin imaj önemli olacak. Yeni anne olanları farklı sorumluluklar da bekliyor.

Yengeç; aile düzeniyle ilgili bazı tedbirlerin olacak. Taşınma gerçekleşebilir ya da elden çıkartmak istediğin bir mülkün sağlayacağı kâra kafa yorabilirsin.

Aslan; kardeşlerin ya da kardeş gibi gördüğün insanların kararlarına tanıklık edeceksin. İletişim sektöründe çalışan Aslanlar bu süreçte biraz daha dikkatli olmalı.

Başak; maddiyatın öne çıktığı bir süreç başlayabilir. İmza atmak ya da yeni bir sözleşme yapmak için erken olabilir.

Terazi; önceliğin kendin olacak. Ufak çapta estetik dokunuşlar yaptırabilirsin. Eğer kalite arıyorsan seçimlerini yaparken para harcamaktan kaçınmamalısın.

Akrep; tutkuların esiri olmak için doğru bir dönem değil. Eşine ya da sevgiline karşı merakın ve incelemelerin artabilir. Huzuru yakalamak elinde.

Yay; uzak akrabalarından haberler alabilirsin. Duyacakların seni öncelikle şaşırtabilir, ani bir evlenme ve boşanma haberi ile yakın çevren çalkalanıyor.

Oğlak; kendi evinde rahat olan Oğlak itibari için elinden geleni yapacak. Baba ailesinden gelen miras konuları üzerine gitmen gerekebilir.

Kova; Uzak yolculuklar için doğru bir zamanlama olmayabilir. Ama hazırlık yapmak ve planlamak için ideal dönemler. Hukuksal konulara dair dikkatli olmalısın.

Balık; şüphe dalgası seni yorarken; bir yandan aşkını karşı tarafa yansıtacaksın. Aynı zamanda bilimsel, teknolojik çalışmalar yapan Balık burçlarını bu dönem başarıları ile ön planda.

Zeynep Turan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder