25 Şubat 2018 Pazar

Zeynep Turan 26 Şubat-4 Mart 2018 Haftası Burçlar

Koç Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat-4 Mart)

Bu haftanın gündemi; kariyerinle ilgili yarım kalmış işler, tamamlanmamış projeler ön plana çıkıyor. Mart ayı hareketli geçecek.  Önceliklerin bugünlerde seni zorlayabilir!26 Şubat! Evet, henüz haftanın ilk gününden iş hayatınla ilgili kafa karışıklığı yaratacak ama duygusal anlamda her şey yolunda gözüküyor. Özellikle de işle alakalı kafası karışık Koç burçlarının radikal kararlar almasına şahit olacağız Dolunay ile birlikte...Emeğini savunacaksın!Hafta sonuna kadar sorumluluklarına daha çok odaklanabilir, uzun zamandır ertelediğin işlerini halledebilirsin. Bu hafta yapman gerekenleri bir an önce düzene sokmalısın. Ayrıca bilet veya rezervasyon gibi konularını da bu haftadan halletmelisin. Dolunay, değişken burçta etkili olurken sağlık ve çalışma hayatında hızlı gelişmeler yer alabilir. Özelikle medya sektöründe çalışanları bu günler daha yakından ilgilendirecektir.

Boğa Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat-4 Mart )


Bu haftanın gündemi; hassas ve savunmasız bir ruh hali içerisindeyken, rekabeti derinden yaşayabilirsin. Toparlayıcı yanını kendin geliştireceksin.Şaşıracaksın hem de çok!Haftanın ilk günleri planları bozmaya, hatta biraz da ortalığı karıştırmaya niyetli! Bu yüzden özellikle Pazartesi gününü planların doğrultusunda yönetmekte zorlanabilirsin.
Mart’ın ilk günleri ise detaylı işlerle ilgilenmek için ideal bir günde olduğunu vurguluyor.Başarı bazen risk almayı gerektirir!Kariyerinle ilgili radikal kararlar almak, riskli işlere girmek istiyorsan, Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay sana “tam destek!” verecektir. Kariyer, şöhret, yükselme ve başarıyı gösteren etkisi ile cesaret veren özelliğini lehine kullanmanı tavsiye ederim.
İkizler Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat-4 Mart)


Bu haftanın gündemi; köklü değişiklikleri hayata geçirmek için biraz daha bekle…Geçmişte aldığın kararları gözden geçireceksin!Pazartesi günü Venüs-Satürn ilişkisi haftaya başlarken dikkat çeken bir etki bırakıyor. İnançların, değer yargılarının sorgulanmaya başlandığı bu transitle birlikte geçmişte aldığın bazı kararların sağlıklı olmadığını düşünebilirsin.Hemen harekete geçmeden önce dur ve düşün...Mart ayının ilk günlerinde gerçekleşecek Dolunay, değişken burçta yer alacak. Koşturmak yerine gelişmelere ve ideallerine hazır olup olmadığını sana hatırlatacak olabilir. Eğer kardeşi olan bir İkizler burcu isen yurt dışı planları seni kaygılandırabilir.

Yengeç Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat-4 Mart )


Bu haftanın gündemi; kariyer yaşamında aniden beliren sorunlar, seni epey peşinden sürükleyebilir.Sevdiklerin tarafından eleştiri alabilirsin!Kısacası hızlı ve değişken bir gündem seni bekliyor. Genç bir Yengeçsen eğer, hayata dair isteklerin ön plana çıkacaktır. Geleceğe yönelik düşüncelerin kimileri tarafından sıra dışı olarak tanımlanabilir. Evli Yengeçler ise eşlerinin hatalarını büyütebilir ve kibirli bir yapı sergileyebilir.Bu hafta için sana tavsiyelerim;Özel eşyalarına dikkat etmelisin. Mart ilk günü Dolunay ile karşılaşıyorsun. Bu karşılaşma senin 3. evini etkilerken aslında güçlü bir iletişim olacaktır. Yakın arkadaşlarınla ve akrabaların ile bu hafta yoğun bir program içinde olacaksın.

Aslan Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat-4 Mart)


Bu haftanın gündemi; gündemin epey değişmeye başlıyor. Hayatına aşk gümbür gümbür geliyor. Duygusal anlamda iniş çıkışların artarken “aşk sen nelere kadirsin?” cümlesini aklına getirebilir.Hafta ortasında liderliğini konuşturacaksın!Venüs-Satürn ikilisi disiplinli tarafını pekiştirirken, patron konumundaki Aslan burçları bugün çalışanlarına kök söktürtebilir! Mideni yorabilecek ilaçlara dikkat etmen gerekebilir. Ortaklı bir işte çalışıyorsan eğer, bu günlerde görüş ayrılıkları yaşaman mümkün.Gerginlik yaşayabilirsin!Başak burcundaki Dolunay seni ikili ilişkilerinde yüzleşmek zorunda bırakabilir. Üçüncü kişilerin, özel meselelerine ne kadar çok karıştığını görmen sinirlerini bozabilir. Bankacılık, halkla ilişkiler, organizasyon gibi işlerde çalışan bir Aslan burcuysan insanların aceleci tavırlarından yorulman mümkün.

Başak Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat-4 Mart )


Bu haftanın gündemi; hayatında onarılması gereken şeyler var, bunu sende biliyorsun. Özellikle finansal konularda senden beklenmeyecek riskler alabilirsin.Bazı acımasız kararlar alabilirsin...Hayatının daha sağlam adımlar atmak istediğin bir döneminden geçerken, hiç düşünmeden gözden çıkaracağın insanlar olabilir. Gizli kalmış konuların açığa çıkacağı bugünlerde nasıl bir ruh hali içinde olduğunu sen bile kestiremeyeceksin. Ne olursa olsun Mart ayına çok güçlü bir şekilde gireceğin kesin… Sana güven vermeyen ne varsa bir kalemde siliyorsun!Çünkü yılın en ilginç dönemi olan Mart’a giriş yapmış oldun. Gökyüzündeki radikal değişikliklerin hayatına ve ruh haline yansımalarını bu haftadan itibaren gözlemleyeceğin günlerdesin... Mart ayının ilk günleri burcunda gerçekleşecek Dolunay, odaklandığın bazı konuları yeniden hatırlamana ve harekete geçmene vesile olacaktır.

Terazi Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat-4 Mart)


Bu haftanın gündemi; Yeri geldiğinde işini şansa bırakan birisin. Ama bu ay mantığının sesini dinlemen gerektiği geride bıraktığın tecrübelerin ile eşleştireceksin. Mart ayı hızlı başlıyor.Seni şaşırtacak ve sabrını sınayacak!Kendinden emin olduğun konularda çevrendekileri yönlendirebilir; başkalarının iş sahibi olmasına ön ayak bile olabilirsin. Ayrıca bu birkaç gün baş ağrıların sıklaşabilir; ağız ve diş sağlığına daha fazla özen gösterme durumunda kalabilirsin. Eskiye geri dönüş yok, korkma! Ama ileriye dönük işlerin içinde aceleci davranmaman gerekebilir.Ani sağlık sorunlarına dikkat!Mart’ın ön gösterimi niteliğinde gelişmeler ise bu haftanın gündemine hâkim olacak. Marttın ilk günleri gerçekleşecek Dolunay, içinde adeta patlamaya hazır bir yanardağ olduğunu sana hissettirebilir. Bu yüksek duygu Dolunay’ın egoist yapısını iki katına çıkarırken; aşka vakit ayırmayı seçmeni tavsiye ederim…

Akrep Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat-4 Mart)


Bu haftanın gündemi; elinin kolunun bağlanmış olduğu hissinden bu ay boyunca kurtulamaya çalışacaksın.Rehavete yer yok!Haftanın ilk günü Venüs, Satürn ilişkisi fevri çıkışlarına ve ani karar değişiklikleri gibi davranışlarına ve tepkilerine hâkim olabilir. Ayrıca ticari iletişiminin kolay sağlandığı bir etki yaşıyorsun. Kendi işinin patronu olan Akrep burçları, çözüm ortaklığı yaptığı şirketlerle olan sorunlarını daha rahat aşabilir.“Aklımda deli sorular...”İlişkisinde, evliliğinde, aile içinde sorunları olan bir Akrep burcuysan, düşüncelerini rahatlatmak için kendine bir iki günlük molalar verebilirsin. Zihnini rahatlatmak için annenle ve ailenle biraz daha fazla vakit geçirebilirsin.

Yay Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat-4 Mart)


Bu haftanın gündemi; çevrende sana bu kadar güvenen insan varken çözümsüzlüğün etrafında kol gezmesine izin vermeyeceksin.Meydana gelen gelişmeleri gözden geçireceksin!Otoriter insanlarla iletişimin ve ilişkilerin önümüzdeki günlerde daha çok artabilir. Özellikle önümüzdeki haftanın ilk günlerine bu anlamda çok dikkat etmeni öneririm. Eğer kendini geliştirmek istediğin bir alan varsa (özellikle kişisel gelişim konularında) kursa başlamak için oldukça ideal günlerde olduğunu belirtmek isterim.“İnsanı fikirleri oluşturur”Haftanın ikinci yarısında gerçekleşecek Dolunay ile de  gündemin yavaş yavaş bu doğrultuda değişmeye başlıyor. Planların sağlıklı ilerlemesi için alternatif yol arayışlarına gidebilirsin. Dolunay, emin ol sana bu konuda rehber olacaktır. Anne ailesindeki akrabaların bu günlerde fazlasıyla gözüne batıyor.

Oğlak Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat-4 Mart )


Bu haftanın gündemi; hayatında düzene soktuğun konularda dengesizlikler meydana gelirken, gündemin bir anda yeni şekillenebilir.İnsanlar seni bazı konularda eleştirebilir!Venüs, Satürn ilişkisi hızlı ve kararların değişken olacağı bir günü işaret ediyor. Sabah verdiğin karardan öğlen vazgeçip, akşam tekrar fikir değiştirebilirsin. Aklının karışmasının sebebi ise geleceğe dair düşüncelerinin sana rahat vermemesi… Şubat ayını bitirirken, hırsını yenmek için ciddi bir şekilde çabalaman gerekebilir.Son kararı kalbin verecek...Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay günün ilk saatlerinde hareketli, duygusal ve savunmacı bir yapı sergilemene neden olabilir. Ayın başında hoşlandığın insana karşı nasıl davranman gerektiğini belki de kestiremiyordun. Eğer bu aralar bir ilişki yaşıyorsan bu hafta olacaklara çok şaşıracaksın. Lütfen şu alınganca kendini ifade etme huyunu bir kenarı bırak.

Kova Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat-4 Mart )


Bu haftanın gündemi; önümüzdeki günlerde finansal konularda meydana gelecek güzel gelişmeler yüzünü güldürecek. Ancak ailenle ve partnerinle ilgili var olan sorunlar katlanarak artabilir ama çözümü sende!Rekabetçi bir tarafın olduğunu biliyor muydun?Başak burcunda gerçekleşecek, Dolunay anne figürlerini ön plana çıkarırken hemcinslerinle kendini kıyaslamana neden olacak gelişmeler yaşayabilirsin. Genel anlamda güzel etkiler söz konusu; özellikle ilişkisinde sorunları olanlar bu dönem bazı şeyleri onarma yoluna gidecek. Adil düşünen tarafın etkide!Bu dönem, kendini rahatlatmak ve yenilemek için giriştiğin manevi konular gündeminde yer alacak. İçe kapanık tavırlar göstermenin zamanı geldi, çünkü gökyüzü eğriyi-doğruyu görebilmen için adaletli olmandan yana olacak. Diyete başlayabilirsin, su tüketimine önem vermelisin.

Balık Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat-4 Mart )


Bu haftanın gündemi; önümüzdeki günlerde hayatın adına çok radikal günler başlıyor. Ne demek istediğimi anlamak için bu haftaki gelişmeleri takip etmeyi unutma…Bu haftanın mesajı; korkma, yüzleş...Bu hafta Venüs, Satürn ilişkisi önemli bir karşıtlık meydana getiriyor. Bu keskin karşıtlıkla birlikte en derin korkularınla ve seni yeni adım atmaktan uzak tutan ne varsa yüzleşebilirsin. Yılın bu anlamda sana en çok yardımcı olacak bugünleri çok iyi değerlendirmelisin...Mart’ın ayak sesleri…Haftanın ikinci bölümünde; Güneş ve Ay keskin bir karşıtlık yaparken Dolunay gerçekleşecek. Karşıt burcunda gerçekleşecek bu gökyüzü gündemi, planların konusunda hırsına oldukça yüksek bir etki yaratabilir. “Nerde kalmıştık” demek yerine “Peki ne yaptık şimdiye kadar, çıkartın kâğıtları sınav başlıyor” tutumu geliştirebilirsin. İlişkilerine ve iş ortaklıklarına belli düzenlemeler getiriyorsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder