5 Şubat 2018 Pazartesi

Şebnem Ekşib Şubat 2018 Aylik Burçlar

Astrolog Şebnem Şubat 2018 Aylık Burç Yorumları

Koç Yükselen / Ay Burcu Koç    


Hedefleriniz ve amaçlarınız adına hızlı gelişmelerin olabileceği yoğun bir ay geçireceksiniz. Bir süredir beklettikleriniz veya yavaş ilerleyen konular aniden hız kazanabilir. Maddi fırsatlar, yeni olanaklar, bekleyen duran gelirlerin gelmesi veya finansal konularda sevineceğiniz durumlar söz konusu olabilir. Sosyal alanlarınız, arkadaş çevrenizle ilgili ani gelişmeler yaşanabilir. Bir süredir rahatsız olduğunuz bir kişi veya kişilerle ilgili ani kararlar alabilir ve hayatınızdan insan çıkarabilirsiniz.


Boğa Yükselen / Ay Burcu Boğa


Tutulma ve Şubat ayı hayli hareketli etkiler içinde olmanıza neden olabilir. Öncelikle kariyer alanınızda gerçekleşecek Güneş tutulması iş ve kariyerle ilgili ani kararlar vermenize yol açabilir ki unutmayın alacağınız kararlar veya atacağınız adımların sonuçları uzun vadeli olacaktır. Mars ay boyunca evlilik, ilişkiler ve duygusal konular ve her türlü ikili ilişkiler alanınızda ilerleyecek.  İlişkilerinizde kıskançlık ve benzeri konularda iletişime dikkat etmek yerinde olacaktır. Bekarsanız yeni bir ilişki hayatınızda aniden aktif olabilir.İkizler Yükselen / Ay Burcu İkizler


Hızlı bir tempo içine giriyorsunuz bu aydan itibaren. Şubat özellikle ikinci yarısı bir çok işi bir arada yürütmeniz gerekebilecek. Eğitim, akademik çalışmalar, yayıncılıkla alakalı konular, ithalat ihracat işlerinde uğraştığınız alanlar varsa hızı gelişmeler yaşanabilir. bir süredir ertelediğiniz işler ve durumlar özellikle ayın ikinci yarısı ile aktive olacak ve tamamlamalar yaşayacaksınız. Hayata bakışınızı genel olarak yeniden düzenlediğiniz, bakış açınızın değiştiği bir süreç içinden geçiyorsunuz. Bu ay duygusal kararlardan ziyade daha akılcı seçimleriniz öne çıkmakta.

Yengeç Yükselen / Ay Burcu Yengeç


Tutulma etkisi bu ay sizi duygusal ve zihinsel olarak özellikle 10 Şubat ile 20 Şubat arası hassas bir aralıkta tutacak. Çabuk gerginleşmeniz olası iken enerjiniz hızlı iniş ve çıkışlar yapabilir. Kendinizi yormadan işlerinizi ele almak ve bilhassa ay ortasında gerek duygusal gerekse dünyevi işlerinizde şartları zorlamamak faydanıza olacaktır. Bu ay alıştığınız ve bildiğiniz alanlarda ani değişiklikler veya sizin daha önce fark etmediklerinizi görmek durumunda kalmanız bilhassa tutulma enerjisi ile öne çıkabilir. 15 ile 18 Şubat arasında duygusal konulara, 28 Şubat civarında da sağlık ve kişisel konulara dikkat etmelisiniz.


Aslan Yükselen / Ay Burcu Aslan


İlişkiler adına hızlı gelişmeler içinde olacaksınız. Ortaklı alanlarınız, iş konuları, anlaşmalar, teklifler açısından güzel gelişmeler yaşanabilir. Aile ve ev alanlarınıza biraz özen göstermeniz yerinde olacaktır. Ebeveynler veya aile içi dengeler açısından gerginlikler söz konusu olabilir. Ev değişikliği, bu konuda bir süredir bekleyen duran bir durum tekrar gündeminize gelebilir. Tutulma eşiniz ve parterinizle alakalı alanda hızlı gelişmeler getirecek. Bu ay dikkatiniz eş ve ailenizle ilgili konulara yoğunlaşacak.


Başak Yükselen / Ay Burcu Başak


Şubat tutulması sağlık alanlarınıza dikkat etmeniz gerektiğini vurgularken, iş ve mesleki konularda özellikle çalışan Başak yükselen ve Ay burcu Başak’lar için yoğun bir tempo söz konusu olacak. 14 ile 18 Şubat arası iş yerinizde çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat etmek gerekiyor ama bunun dışında teklifler, mesleki gelişim adına güzel bir ay geçirebilirsiniz. Hizmet sektörüyle bağlantılarınız varsa temponuz hayli aktif olacak. Düşmanlar ve rakiplere dikkat etmekte fayda var. Yakın çevre kardeşler ve yakın arkadaşlar alanıza geçen Mars ile yakın çevrenizle ilgili biriktirdiğiniz sorunlar önünüze düşebilir. Duygusal konularda ise bir arkadaşınız veya arkadaşınız vasıtasıyla tanışacağınız biri hayatınızda ilginç değişikliklere neden olabilir.


Terazi Yükselen / Ay Burcu Terazi


Parasal konular ve maddi alanlarınıza yerleşen Mars finansal işlerinize yoğunlaşmanıza, bir süredir beklettiğiniz parasal konuları bu ay daha fazla gündeminize almanıza neden olabilir. Maddi olarak şanslı bir ay geçireceksiniz. Ay sonuna kadar Mars parasal alanlarınızı desteklerken, satış ve pazarlama alanlarında yürüttüğünüz işleriniz varsa bir süredir bekleyen duran projeleriniz hızlanabilir. Genel olarak bu ay değerleriniz ve sizin için değerli olan alanlarda mücadeleye açık bir sürecinize işaret etmekte. Aşk ve ilişkiler adına 12 Şubat’tan itibaren tutulma etkisinin de tetiklemesiyle hayli hareketli bir dönem ay sonuna kadar devam edecek.


Akrep Yükselen / Ay Burcu Akrep


Mars ay boyunca burcunuzda ikamet ederken, Ay burcu Akrep olanları sinirli ve gergin, hareketli ve sonuç odaklı kılmakta. Her durumda beklediğiniz ve beklettiğiniz ne varsa bu ay sizi bulabilir. Hızlı gelişmeler içinde olacağınız bir ay söz konusu. Aile ve ev alanlarınızda hayli hareketli etkiler içinde. Ebeveynler, özellikle annenizle ilgili konular da odak noktanız Ev değişikliği, yeni bir mekan araştırması bu ay koşturduğunuz alanlar içinde olabilir. Duygusal konularda birlikte olduğunuz kişiyle yuva kurma, aile olma isteğinizin arttığı bir süreç geçiriyorsunuz. Evli iseniz evinize veya eşinizle evinizde vakti geçirmeye odaklanacaksınız.


Yay Yükselen / Ay Burcu Yay


Bu ay boyunca sinsi düşmanlara, arkanızdan iş çevirmeye çalışanlara dikkat etmelisiniz. Hayatınızdaki bir çok kişiyle ilgili yeniden değerlendirme yapıp, gereksiz olanlarla yollarınızı ayıracağınız bir dönem ve ay geçirmeniz söz konusu. Öte yandan uzak yolculuklar, yurtdışı seyahatlerinde beklettiğiniz konu ve işler bu ay düzene girebilir. Hedeflerinizi yeniden düzenleyeceğiniz zamanlara giriyorsunuz. Kariyer, aşk ve ilişkiler, yakın çevrenizle olan kontaklarınız hepsini tekrar gözden geçirecek ve bu ayı yeni kararlar alarak ve uygulamak adına da son derece kararlı şekilde tamamlayabileceksiniz.


Oğlak Yükselen / Ay Burcu Oğlak


Parasal konularda hayatınızda uzun süredir bekleyen sizi yoran alan ve konular bu ay ortasıyla birlikte hızlı bir sürece girebilir. Değerlerinizi ve değer verdiklerinizi sorguluyorsunuz. İç dengelerinizde bir süredir başlayan bu değişim bu yıl boyunca aktif olmakla birlikte Şubat ayı boyunca da sizi içsel olarak meşgul edecek. Maddi alanlar, finans konuları dünyevi düzlemde odak noktanız ay boyunca olmaya devam edecek. Alacak verecekler, hesaplar zihninizi meşgul edebilir ancak parasal işleriniz adına ilerlemek ve sonuç almakta mümkün olacak. Duygusal olarak ise romantik etkiler içinde olmayacaksınız ve dikkatiniz daha çok kendinizde ve iş alanlarınızda, parasal konularda olacak. Sosyal alanlar arkadaşlarla ilişkileriniz adına hareketli bir dönem geçiriyorsunuz. Bu ay bunaldığınız noktalarda dostlarınıza yönelmeniz ve sosyal alanlarınızı beslemeniz iyi gelecektir.


Kova Yükselen / Ay Burcu Kova


Şubat sizin ayınız 🙂 Öncelikle tutulma döngüsü ile 10 Şubattan itibaren hareketli bir döneminiz başlıyor. Kariyer ve iş alanlarınızda konaklayan Mars ile uzun süredir beklettiğiniz bir çok konu aktif olacak, iş alanlarınızda hareketli çok koşturmalı bir ay sizi bekliyor. Planlı olmak sizin için bu ay boyunca önemli zira yoğun bir tempo ve kısmetli de bir dönem geçiriyorsunuz. Gelişmeleri ve olanakları toparlamak, yakalayabilmek adına planlı olmak, düzen içinde ilerlemeniz önemi olacak. Tutulma süreci iş, kariyer, aşk hatta sağlık da dahil hayatınızın önemli bir çok yerinde önemli değişiklikler, yeni başlangıçlar yaşamanıza neden olacak. Duygusal konularda devam eden ilişkinizde daha ayakları yere basan düzenli bir hale geçmeniz olası iken, bekarsanız yeni bir aşk veya birliktelik kapıda olabilir.


Balık Yükselen / Ay Burcu Balık


Bu ay boyunca iç dengeleriniz ve kendinizi ifade etme etkileriniz adına dikkatli olmanız ve kişisel konularda kendinize zaman ayırmanız yerinde olacak. Gizlediğiniz veya gizlenmeyi tercih ettiğiniz bir durum tutulma süreciyle aniden ortaya çıkabilir. Veya sizden gizlenen bir durum, bir ilişki veya iş yine beklenmedik şekilde önünüze düşebilir. Ay boyunca özellikle de 13 Şubattan itibaren 20 Şubata kadar kendi içinize dönmeniz, kalabalıklardan mümkünse uzak durmaya çalışmanız daha rahat etmenizi sağlayacaktır. Duygusal olarak karışık bir ay geçirebilirsiniz. Arka planları, iç dengeleri ve gizlediklerinizi gösteren alanınızda gerçekleşen tutulma içe dönmenize bilhassa verdiğim tarihlerde neden olabilir. Diğer yandan spritüel alanlar, sezgiler ve hissedişler, rüyalar açısından ilginç deneyimler yaşayacaksınız. Özellikle rüyalarınızda önemli haberler alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder