11 Şubat 2018 Pazar

Şebnem Ekşib 12-18 Şubat 2018 Haftasi Burçlar


Koç Yükselen / Ay Burcu Koç    


Bu hafta her hangi bir konuda acele etmemek yerinde olacaktır. Salı gününden itibaren Ay Oğlak burcunda ilerlemeye başlayınca tutulma günü olan Perşembeye kadar iş ve kariyer konuları öne çıkabilir. Ancak gerek iş alanları, gerekse özel hayatınız ve ilişkilerde sakin ve fevri kararlardan uzak durmaya çalışarak bu haftayı planlamaya çalışın. İş ile ilgili konular Salı ve Çarşamba günleri aktif olacak. Pazar gününden itibaren depresif etkileriniz artabilir, Pazar günü kalabalıktan uzak geçirmeniz daha faydalı olacaktır.

Boğa Yükselen / Ay Burcu Boğa


Hafta başı Pazartesi gününü iyi yönetmeniz gerekiyor. Sebepsiz gerginlikler hissedebilirsiniz. Salı gününden itibaren daha hızlı ve sonuç odaklı olacaksınız. Maddi konularda veya finans alanlarında gelişmeler olabilir ancak bu hafta cumaya kadar tutulma etkilerini unutmayın ve önemli girişimlerinizde tedbirli olun. Perşembe gününü rutin konularla ilgilenerek ve mümkünse dinlenerek geçirin. Cumadan itibaren sosyal alanlar ve arkadaş ilişkileriniz öne çıkacak. Hafta sonu sosyal etkinlikler içinde olmak iyi gelecektir.İkizler Yükselen / Ay Burcu İkizler


İlişkiler, ortaklı işleriniz ve partnerinizle diyaloglarınıza haftanın ilk günü dikkat etmek, tartışmalara girmeden sonuç almaya çalışmak yerinde olacaktır. Salı ve Çarşamba günleri kazalara ve aksiliklere karşı hassasiyetleriniz artacak ve işleriniz sanki akmıyor duygusunda olabilirsiniz. Şartları bu iki gün zorlamayın. Perşembe günü ise tutulma günü olacak ki bugünü rutin konularla geçirmelisiniz. Bu hafta ikili ilişkiler başta olmak üzere duygusal konularda acele kararlar vermeyin. İş ortaklıklarınızda daha esnek ve sakin olmaya gayret edin.

Yengeç Yükselen / Ay Burcu Yengeç


Hafta başına koşturmalar, birden fazla konuyla uğraşmak zorunda olmakla başlayabilirsiniz. Salıdan itibaren karşı burcunuza geçecek olan AY sizi ilişkiler ve duygusal konulara odaklasa da şartlar romantik kararlar, istekler ve bakış açılarına bu hafta hiç uygun değil. İş ortaklıklarınız, ortak projeleriniz varsa bir süredir ele almadığınız işleri, konuları karşı tarafla masaya yatırabilirsiniz. Ancak gerek iş de gerekse özel hayatınızda işleri ele alırken dikkatli olmak yerinde olacaktır. İletişimde yanlış anlaşılmalara hayli açıksınız. Konuları, tartışmaları çok uzatmayın.

Aslan Yükselen / Ay Burcu Aslan


Haftaya çalışma ve iş konularında yoğun bir tempo ile başlayacaksınız. Esasen bu hafta birden fazla işi aynı anda yapmak, çok yoğun iş ve koşturmalar içinde olmak adına hayli aktifsiniz. Bir yandan da tutulma etkileri ile ilerlemek ve sonuç almak zorlaşabilir ki şartları zorlamadan ilerlemeye gayret edin. Perşembe gününden itibaren ikili ilişkileriniz, her türlü iş ve duygusal kontağınız öne çıkacak. Perşembe tutulma etkilerine dikkat edin ve özel hayatınız, iş konuları her alanda perşembe gününü sadece rutin konularla geçirin. Duygusal konularda Cumadan itibaren daha rahat etkilere geçeceksiniz.

Başak Yükselen / Ay Burcu Başak


İlişkiler, duygusal hayatınız, bu alanlardaki beklentileriniz, çocuklar, çocuklarınıza ilişkileriniz, onların hayatındaki beklentileriniz, çocuklarla ilgili ani gelişmeler bu haftanın sizin için odak noktalarından olacak. Salı gününden itibaren Perşembeye kadar dikkatiniz ilişkiler ve çocuklar ilgili alanlarda ancak özellikle iletişimde çocuklarınızla veya eşiniz, partnerinizle olan iletişimde sabırlı ve sakin olmalısınız.

Terazi Yükselen / Ay Burcu Terazi


Hafta boyunca sizin için en etkin alan yakın çevreniz, kardeşler, yakın akrabalar, kuzenler veya sizin için çok yakın olduğuna inandığınız arkadaşlarla ilgili konular olacak. Odağınız Salı gününden itibaren aile ve ebeveynlerle ilgili konulara geçse de hafta boyunca ana plan aile, ebeveynler ve yakın çevre üzerinden dönebilir. Bu konularda biriken durumlar aniden önünüze gelebileceği gibi, bilmediğiniz fark etmediklerinizi de birden öğrenme potansiyeliniz söz konusu. Perşembe günü  her türlü işinizde rutinde kalın. Cumadan itibaren kişisel alanlarınıza ve günlük rutininize döneceksiniz.

Akrep Yükselen / Ay Burcu Akrep


Aile ve ilişkiler adına gündeminiz hafta boyunca yoğun olabilir. Devam eden bir ilişkiniz varsa, aileniz ile partneriniz veya ilişkiniz arasında kalma vs yaşanabilir. İletişimde esnek olmaya çalışın, bu esneklik özellikle yakın aileniz, kendi özel çevreniz açısından daha belirgin olmalı. Bu hafta iletişim sizin için odak noktalarınızdan olacak. Perşembe günü tutulma günü önemli bir konuya girmeden, başlatmadan günü geçirmelisiniz. Özelikle gayrimenkul ve aile alanlarında, kariyerde dikkatli olun. Perşembeyi sadece rutin konularla geçirin.

Yay Yükselen / Ay Burcu Yay


Bu hafta konuşma, iletişim kurma, her hangi bir konuda ki sözlü ve yazılı her türlü iletişimde daha dikkatli ve akılcı hareket etmeniz gereken bir hafta olacak. Özellikle hafta başı hedefe dönük ve sonuç odaklı olmak isteyebilir, üzerinizdeki yük ve sorumluluklardan bıkabilirsiniz, kendinizi ifade ederken yanlış anlaşılma potansiyelleriniz nedeniyle bu hafta ifadenize, imzaladıklarınıza, anlaşmalara, güncel hayatınızda çevreniz, arkadaşlarınızla olan kontaklarınıza dikkat etmek yerinde olacaktır. Perşembe günü biraz daha hassas olacak etkiler nedeniyle her hangi bir başlangıç yapmadan rutin konuları ele almaya gayret edin. Cuma öğleden sonradan itibaren rahatlayacaksınız.

Oğlak Yükselen / Ay Burcu Oğlak


Maddi konular, ailenizle ilgili alanlar, eşiniz veya partnerinizle ilgili konular bu hafta daha fazla gündeminizde olabilir. Enerjiler, burcunuzdan geçiş yapacak önemi gezegenler ve ardından gelecek tutulma etkisi, hafta boyunca radikal kararlar almadan sakin ve esnek olmanızın ve kendinizi yormadan, şartları zorlamdan hareket etmenizin, adım atmanızın önemli olduğunu işaret ediyor. Özellikle yükselen Oğlak burçları fiziksel güçlerine, sağlıklarına dikkat etsinler. Ay burcu Oğlak olanlar ise duygusal dengesizliklere karşı ani geçişler olabileceğini bilerek ilişkilerini ele alsınlar. Çarşamba Cuma arası rutin konularda kalmanız faydanıza olacaktır.

Kova Yükselen / Ay Burcu Kova


Burcunuzda gerçekleşecek tutulma nedeniyle öncelikle fiziksel sağlığınıza, metabolizmanıza dikkat etmeniz gerekmekte. Ağır işler, karışık işler adına bu hafta şartlar sizin için uygun değil. Tutulma sürecini enerjisel olarak yoğun hissedeceksiniz. Önemli bir kararı hayata geçirmek veya ani ve radikal adımlar atmak için beklemek, sakin olmak gerekiyor. Enerjiniz yüksek ve hızlı bir tempoda olabilirsiniz, Perşembe ve Cuma günleri daha sakin olmaya, rutinde kalmaya önem verin. Tutulma ile ilgili ayrıntıları Tutulma yazımdan tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Balık Yükselen / Ay Burcu Balık


Bir süredir kendinizle ilgili fark etmediğiniz, görmediğiniz veya görmek istemediklerinizle hızlı biçimde yüzleşmeler yaşabilir, kendi içinizde görmeniz gerekenleri daha net fark edebilirsiniz. Bu hafta duygusal olarak hassas enerjilerden geçeceksiniz. Kırılganlıklarınız artabilir ki kalabalıklarla iç içe olmak, ağır ve karışık konuları ele almak için haftanın etkileri en erken Cumartesiye kadar sizin için uygun değil. Hayatı mümkün olduğu kadar yavaşlatıp, kendinizle olmaya, sevdiğini yerlerde sevdiklerinizle bir arada bulunmaya özen gösterin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder