31 Ocak 2018 Çarşamba

Zeynep Turan Şubat 2018 Yorumu

Astrolog Zeynep Turan Şubat 2018 Aylık Burç Yorumları

KOÇ BURCU ŞUBAT 2018 AYLIK YORUMU 

İddialı bir aya hazır mısın? Ay tutulması 31 Ocak’ta meydana gelirken şubat ayının ilk yarısına kadar iddialı bir gündem yaşayacaksın diyor gök kubbe. Hiç beklemediğin bir anda sürpriz bir haber alabilirsin. Ailendeki bazı kişilerin, hayatlarıyla ilgili önemli kararlar aldığına tanık olabilirsin. Evli bir Koç burcuysan, eşinin terfi haberiyle birlikte düzenini değiştirebilir, farklı bir şehirde ya da ülkede yaşamaya başlayabilirsin.Kalbin “aşk” diyecek!Yalnız bir Koç burcuysan, aşk hayatında hayallerini ve beklentilerini karşılayacak biriyle tanışabilirsin.  Özellikle 1970 - 1984 yılları arası doğumluysan, şubat ayında aşktan yana şanslı olacağından hiçi şüphen olmasın. Bu yılın en önemli tutulması 15 Şubat’ta gerçekleşecek. Aradığın aşkı ayın ikinci yarısında bulman, an meselesi! Kalbinin sesini es geçemeyeceğin, duygularını yoğun yaşayacağın bir dönemdesin. Aynı zamanda ilişkilere eskisi gibi bakmadığını da fark edebilirsin. Zaman yaralarını sararken, beklentilerini de değiştirdiğini göreceksin. Etkileyici tavrını belki de uzun zamandır ön plana çıkartmıyorsunuz, ya da senden etkilenen insanları görmezden geliyorsun. Bu dönemin kapandığını, gönül pencereni sonuna kadar açacağının haberini vermek isterim.  Bu ay sosyal hayatında hareketli günler seni bekliyor. Arkadaş gruplarının arasında kalabilir, özellikle 15 Şubat itibariyle hangi organizasyona katılacağını şaşırabilirsin. Aynı zamanda insanlara yardımcı olmak için çaba sarf edebilirsin. Çevrendeki insanların bu ay senden beklentileri, ihtiyaçları bitmek bilmeyecek.

BOĞA BURCU ŞUBAT 2018 AYLIK YORUMU 


2018 yılının en güçlü günlerine giriyorsun. 15 Şubat’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması sana keskin bir dönemin başlangıcını temsil ediyor. İçgüdülerin her zamankinden daha önemli olacak. Çevrendeki insanların fikirlerini alsan da kendi bildiğinden şaşamayacağını vurguluyor gökyüzü.Hayatını değiştiriyorsun…Güneş Tutulması, para evinde etkili olacak. 2016 yılının ağustos ayından bu yana aklında olan bir iş varsa, şubat ayında önüne yeni fırsatlar çıkabilir.
Ve sonunda işle ilgili hayal ettiğin konuları hayata geçirebilirsin. Eğer uzun zamandır kendi işinin patronu olmak istiyorsan kendi şirketini faaliyete geçirmek için girişimde bulunabilirsin. Güneş Tutulmasının verdiği cesaretle sözlere değil kendi programına, planlarına odaklanacağını vurguluyor gök kubbe. Bu döngüde kendi başınıza hareket etme isteğin, geçmişte yaşadığın tecrübelerden kaynaklanıyor olabilir. İş ve kariyer evini temsil eden Güneş Tutulması hayatındaki düzeni değiştirmen konusunda en büyük destekçin olacak.Çocuklar ve ilişkilerinle ilgili köklü bir ay geçireceksin. Eğer çocuk sahibi bir Boğa burcuysan, büyük değişimler için destek göreceksin. Var olan eğitimin yanı sıra ek çalışma yöntemleri, kurs ya da burs gibi destekler için bütün çevreni seferber edebilirsin. Ancak odaklandığın konu genelde bu ay iş olacak.Son zamanlarda kendini ifade etmeye çalıştığın tüm konularda büyük çözümlerin gelecek olması işini kolaylaştıracak. Uzun zamandır görüşmediğin insanlarla aynı ortama gelebilirsin. Görüşmediğin insanlarla yeni paylaşımların, sohbetlerin, katıldığın aktiviteler bazı şeyleri yapmayı ne kadar özlediğini sana yeniden hatırlatacak. Eski arkadaşlarınla anılarını yâd edebilir, aldığın mutlu kararları onlarla paylaşabilirsin. Bu ay seni sevindiren gelişmeleri sevdiklerinle paylaşacaksın.


İKİZLER BURCU ŞUBAT 2018 AYLIK YORUMU


Gökyüzü seni olabildiğince desteklediği şubat ayına hoş geldin! Tüm gözlerin üstünde olacağı bir ay yaşamaya hazır ol diyor gök kubbe. Son 3 yıldır seni yoran Satürnyen etkilerden kurtuluyorsun. Bu ay gerçekleşecek Güneş Tutulması sosyal hayatına ağırlık vermeni sağlarken, seni önemli kişilerle de tanıştıracak. Tutulmanın ilişki evine desteği ile daha huzurlu hissettiğini göreceksin. Bu ay, sevdiğin kişiyi can kulağıyla dinle, üçüncü kişiler, aranızı hiç olmadık sebeplerle bozmaya çalışabilir. Burada yapman gereken, sevdiğin kişiyi doğru anlamak ve aynı şekilde onun da sana karşılık vermesi…Bu tutulma başka tutulma!15 Şubat’ta yaşanacak tutulma, bambaşka etkilerle gündemine girecek. Çünkü Satürn’ün ilişki evindeki hâkimiyeti son buldu ve sana rahat bir nefes aldırmaya başladı. Kendini tam olarak ortaya koymak isteyeceğin ve cesur olmanızı sağlayacak bir tutulma etkisinde olduğunu özellikle belirtmek isterim.  Keyfini artıracak, bazı sorumlulukları üzerinden alacak fırsatlar doğarken, bazı insanların anlayışlı yönlerini de görme fırsatı bulacaksın. Uzun zamandır alışık olmadığınız bu tutum sayesinde daha iyi hissedeceksin. Bu ay seyahatlerini sakince organize edebileceksin. Ayrıca bu dönem sık sık kısa yolculuklara çıkabilir ve organizasyonlara dâhil olabilirsin. Farklı ülkelerle de iletişim kurmak, sana iyi gelecek. Ufkunun genişlediğini ve bazen anlamsız sorunların, detayların içinde hapsolduğunu anlayacaksın. Detayları önemli ama bazen gereksiz detaylarla ilgili günlerce düşünebiliyorsun. Bazen o anın büyüsünde kaybol diyor gök kubbe. Kendini unutarak yaşama ve ne yap yap hayallerini bu ay erteleme.


YENGEÇ BURCU ŞUBAT 2018 AYLIK YORUMU


Tutulmaların etkileri devam ederken, şubat ayına yüksek duygularla girebilirsin. Şubat ayının ilk günlerinde bazı insanların dikkat çekecek kaprisleri ve gereksiz davranışlarıyla, meşgul olmak zorunda kalabilirsin. Hayatın tam ortasından geçiyorsun! Yılın en önemli tutulması gerçekleşirken, uzun zamandır beklediğin haberlerin bir anda gelmesi seni şaşırtabilir. Şubat ayı ertelediğin hayallerine destek vermek için hazır. Yurt dışında okuyan yakınların varsa ani değişiklikler yaptıklarını duyabilirsin. Uzun bir ilişki içinde olan Yengeç burcuysan, işler bu ay düşündüğünden de iyi olabilir.Hayatın netlik kazanacak!Şubat ayının ilk günlerinde yaşayacağın karışıklıklar tüm aya yayılmayacak, endişe etme. 15 Şubat’ta yaşanacak Güneş Tutulması kariyerin ve mesleğin adına oldukça verimli bir dönemi işaret ediyor. İş yerinde yükselebilir, beklediğin terfiyi alabilirsin. Bu ay hiç olmadığın kadar net olacaksın.Maddi anlamda destek bulacağın gelişmeler yaşayabilirsin. Bu ay ödeme planlarını yaparken ince detaylara ağırlık vermek durumunda kalabilirsin.  Gök kubbe, şubat ayında hayatının her alanında sorumluluklarının artacağını belirtiyor. Aynı zamanda ek gelir elde etmek için birtakım girişimlerde bulunabilirsin. Bir süredir üzerinde çalıştığın bir proje varsa olumlu sonuçlanabilir. Birlikte çalıştığın kişileri de mutlu edecek, ekip olarak kazanacağınız gelişmelerle yüzün gülecek.

ASLAN BURCU ŞUBAT 2018 AYLIK BURÇ YORUMU


Şubat ayında gökyüzü sana ummadığın sürprizler sunacak. Ardı ardına yaşayacağın olaylar, şaşırmana neden olsa da sevincini gizleyemeyeceksin. Hayat sana sevdiklerine daha fazla hoş görülü olma gücü verecek. İlişkilerde toparlayıcı olman güçlü kararlar almanı sağlayacak. Bu yıl, kişisel yatırımların ön plana çıkarken, hem maddi hem manevi birikimlerin geleceğe dönük olacak.Yarım kalmayacaksın!Aklında cevaplanmamış sorular varsa, hiçi endişe etme çünkü sorularının cevaplarını bu ay bulacaksın. Söylenmemiş, yarıda kalan ne varsa tamamlayacaksın.  Sevdiğin kişilere yardım ederken,  kendini kaybolmuş hissetmiş olabilirsin ama bu ay sevdiğin kişiyle; özel planlar yapacak ve kendini tam hissedeceksin. Şubat ayında yakın çevren tarafından senden bir şeyler saklandığını öğrenmek bazı konuları daha net görmeni sağlayacak. İki tutulma arasından geçerken, kendini fazlasıyla şımartmak isteyeceksin. 15 Şubat’ta gerçekleşecek tutulma, son zamanlarda şehir veya ülke değiştirmeyi düşünüyorsan, önüne büyük bir fırsatlar sunabilir. Cesur tavrını ortaya koyma vakti!Şubat ayında, kendi iç dünyana ayırdığın vakit kadar ailene de zaman ayırmak isteyeceksin, bu da iç huzuru bulmanı sağlayacak. İtibarın, toplumdaki yerin ve kararların seni bir adım öteye taşıyacak. Bu ay vereceğin kararlar, geleceğinde önemli etkiye sahip olacak. Şubat ayının başından itibaren, iş ortaklıklarını sorgulamana sebep olacak bir Güneş tutulması var.

BAŞAK BURCU ŞUBAT 2018 AYLIK YORUMU


Kendini bu ayın en mutlusu ilan edeceksin! Yıla güçlü ve kendinden emin girmen bu ayı kafanda belirlemene yardımcı olacak. Gökyüzünün desteğiyle çok yönlü, sosyal, iletişimi yönetecek bir ay geçireceksin. Bu ay iki tutulma arasında kalırken, ufak pürüzler dışında kendini iyi hissedeceğini söylüyor gök kubbe. Sosyal hayatının tüm avantajlarından yararlanan, çalışkan bir Başak burcuysan, yeni ilişkilerin yeni girişimler için önemli bir rol oynayacak. Ayın ilk haftasına kadar Merkür, kendinden emin olmanı sağlayacak ve hava burcunda yer alması yetenekli, açık sözlü ve girişimci yönlerini ön plana çıkaracak.Şimdi atılım zamanı!Şubat ayında yeni iş başvuruları ve projeler için yeni fırsatlar yakalayabilirsin. O yüzden bu ay sana durmak yok! Özellikle yayıncılık, medya ve teknolojinin birleştiği alanlarda uzun zamandır beklediğin bir haberi şubat ayında alabilirsin.  Ocak ayının son gününde meydana gelen ateş burcundaki tutulma seni yakından ilgilendiriyor. Kararsız kaldığın konularda kendinize yön vermeniz kolay olacak.Mucizelere inanmaktan vazgeçme…  Şubat ayında gerçekleşecek Ay Tutulması sayesinde hem şaşıracağın ve gözlemci kalacağın olaylara şahitlik edeceksin. İş hayatındaki düzensizliklerin üstesinden gelmek için verdiğin çabanın karşılığını almana çok az kaldı. Bu ay gökyüzünün seni desteklediğini görürken, tesadüflerin çok anlamlı olduğunu düşünebilirsin.  Emeklerini asla küçümseme! Çünkü şubat ayında aklın ve kalbinle aldığın kararların yanlış olmadığını daha iyi görme fırsatı bulacaksın.

TERAZİ BURCU ŞUBAT 2018 AYI AYLIK YORUMU 


Şubat ayını unutmak ne mümkün! Hafızalara kazınacak günleri yaşamaya hazır mısın? Bu ayın gündemi hava burcunda meydana gelen Güneş Tutulması olacak. Tutulma sana bol bol cesaret aşılayacak. Bu ay, kendini daha çok düşünecek, bireysel kararlar alacak ve hayatın keyfini çıkaracaksın. Aynı zamanda sana ayak bağı olan, yaşam kaliteni düşüren kişilerden tek tek kurtulacaksın.Yaşamın keyifli anlarına odaklanacaksın!Ocak ayının son gününde yaşanan Ay tutulması ile Güneş tutulması birbirine karşıtlık yapıyor. O nedenle rahatlıkla söyleyebilirim ki bu döngü sana sıradan kararlar aldırmayacak. 2018 yılına olumlu etkilerle başlamanın faydasını şubat ayında görebileceksin. Kaygı ve endişe bu dönem senden uzak olacak. Son 2,5 senedir edindiğin tecrübeler sayesinde beklenmedik konulara karşı temkinli olacaksın diyor gök kubbe.Sevgi olmadığı yerde sen de yoksun. Gökyüzü şubat ayında önceliklerinin değişeceğini işaret ediyor. Yılın ilk Güneş ve Ay tutulması özel hayatını ve aileni etkisi altına alacak. Şubat ayı kendine dönmeni sağlarken, sevmeyi, kendine vakit ayırmayı ertelediğini fark edebilirsin. Seninle birlikte olmak isteyen kişiye tüm kalbinle, içinde hiç şüphe olmadan; “evet” diyebilirsin. Eğer çocuk sahibi olmayı düşünen bir Terazi burcuysan, bu ay hoş bir sürprizle karşılaşabilirsin.  20 Şubat’tan itibaren iş hayatınla ilgili ikileme düşersen, iç sesine kulak ver derim.


AKREP BURCU ŞUBAT 2018 AYLIK YORUMU


Şubat ayının aranılan ismi olacaksın! Ağır bedeller ödeme döngüsünü geride bırakıyorsun. Bu ay gökyüzündeki düello tanıdığın herkese iddialı kararlar aldırabilir. Bu da planlarını değiştireceğini işaret ediyor. Eğer uzun süredir planladığın bir seyahatin varsa, iptal edebilirsin. Son dakika değişiklik yaparak kendini bazı konuların dışında bırakmak isteyebilirsin. Bu ay ilişkine ve kendine odaklanırken, bazı kişileri de aldığın kararlarla şaşırtabilirsin. Şubat ayında duygularınla hareket etmek sana çok iyi gelecek.Kararlarınla geleceğin aydınlanacak!Ufak tefek aksilikler canını sıkmasın çünkü bazı konuları erken fark etmen kararlarında olumlu etkisi olacak. Geleceğe dair net adımlar atabileceksin. Kaygılarının karşısına yaşamının gerçeklerini koyduğunda ruhsal olarak rahatladığını fark edeceksin.Kariyerin açısından da olumlu gelişmeler yaşayacağını vurguluyor gök kubbe. 15 Şubat’ta yaşanacak Güneş tutulması ailede ortak mülklerinle ilgili değişimler yaşayabileceğini işaret ediyor. Şubat ayında senin lüks ihtiyaçların, yakınlarının da sana olan ihtiyacı artabilir.  Zevklerin için daha fazla yatırım yapmak isteyebilirsin. Yapacağın harcamalar, stilinle, ev dekorasyonuyla ilgili olabilir.Eğer ticaretle uğraşıyorsan, yeni fırsatlar yakalayabilirsin. 2014 – 2015 yıllarında yaptığın işlerin benzerini yapabileceğini işaret ediyor gök kubbe. Güneş tutulması bir yandan kazançlarına, emeklerine sıkı sıkı sahipleneceğini anlatıyor. Bu döngüde finansal anlamda kârlı çıkabileceğin gelişmeler yaşayabilirsin. Çalışmaların takdir görecek ve isteklerine adım adım yaklaşacaksın.

YAY BURCU ŞUBAT 2018 AYLIK YORUMU 


Bu ayın düzen kuranı sensin! Şubat ayında, geçen ayın yoğunluğunun tam aksine duygusal ve toparlayıcı bir döngüye giriyorsun. İlişkisi olan bir Yay burcuysan, sevgini evlilik kararıyla taçlandırabilirsin.15 Şubat’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması yaşamında köklü adımlar atman için destekçin olacak. Duygusal, toparlayıcı ve naif bir ruh haliyle çevrendekileri kendine hayran bırakacaksın. Geçmişte takılıp kalan konuların yavaş yavaş düzeldiğini görecek, alışkanlıklarını ve zaaflarını daha iyi yönetebileceksin.  Düzen bu ay senden sorulur!Seni yoran alışkanlıklarından kurtulmak için şubat ayında yeni adımlar atabilirsin. Hava burcunda gerçekleşen parçalı Güneş tutulması burcunun niteliği olan ateşi yükseltecek ve keskin kararlar almanı sağlayacak. Senin için tam anlamıyla yükselişler ve seçimlerle dolu bir ay olacak. Bu ay gerçekleşecek tutulmanın etkisiyle hayatın için çok önemli kararlar alacaksın. Son 3 yıldır seni yoran Satürn, kararlı tavrında destekçin olacak. Yüreğindeki kırgınlıkların bir bir dağıldığına şahit olacaksın. Yaşam enerjini arttıracak yolculukların yanı sıra varsa kilo problemlerinin de üstesinden gelmek için yeni yöntemler bulacak ve bu yöntemleri kararlılıkla uygulayacaksın. Bu ay ilişkini ya da evliliğini gölgeleyen konuların da çözüme ulaşabileceğini göreceksin.  1984 – 1998 yıllarında doğan bir Yay burcuysan, işinin eğitim alanına daha çok ağırlık vereceğini işaret ediyor gök kubbe. Çalışma hayatında destek görmen, kariyerin anlamında sana fazlasıyla fayda sağlayacak ve önün açılacak. Üstlerinle iletişimine bu çok dikkat etmelisin. Çünkü iş hayatındaki ilişkilerin her zamankinden daha yoğun ve işlevsel olabilir.

OĞLAK BURCU ŞUBAT 2018 AYLIK YORUMU


Gökyüzü, bu ay seni aşka davet ediyor. Şubat ayında kendi hayatın için devrim niteliğinde kararlar almaya hazırlanacaksın. Senin başarılarından beslenen, faydalanmaya çalışan insanlar etrafında dönmeye devam edecek. 15 - 26 Şubat tarihlerinde duyacaklarına inanmakta güçlük çekebilirsin. Ancak endişelenmene çünkü karmaşıklar sana zarar veremeyecek.  Uzun zamandır aşk hayatını sorguluyorsan bir Oğlak burcuysan, zihnini susturacak, mükemmele yakın bir ilişkinin içinde bulabilirsin kendini. Şubat ayı sana rüyaların da gerçek olabileceğini göstermeyi hedefliyor. Yeter ki bu sefer hayatı akışına bırak…Sevgi dolusun!Şubat ayına Ay tutulması etkisi altında girdiğimizi hatırlatmak isterim. Geçen ayın son gününde yaşanan ateş burcundaki Ay tutulması ve Dolunay ilişkilerine dair daha gerçekçi ve kararlı olmanı sağladı. Bu etkiyi şubat ayında da yaşamaya devam edeceksin. İnsanlarla hesaplaşmak yerine hayatında kimlerle yola devam etmek isteyeceğine karar vereceksin. Sevgini hak ettiğini düşündüğün kişiye vermekte, sevgin için emek vermekte tereddüt etmeyeceksin. Seni bu açıdan destekleyen Güneş Tutulmasıysa hava burcunda 15 Şubat’ta meydana gelecek. Hava burcunun hâkimiyetine teslim olan gökyüzü bambaşka çevrelere girmeni sağlayacak.  Kalıplaşmış düşüncelerden, tavırlardan kurtulacağın bu ayda hayatında fazlalık olan kişilerden de kurtulacaksın. İş yaptığın insanlardan tut, ailene kadar bu etkiyi yaşamında hissedeceksin diyor gök kubbe.Otoriter yapını yapıya sahip, senin kadar disiplinli insanlarla mesain artabilir. Kendini anlamak ve çözmek için harika deneyimler yaşayabilirsin.

KOVA BURCU ŞUBAT 2018  AYLIK YORUMU


Şubat ayının en iddialı kişisi hiç şüphesiz sen olacaksın! Şubat ayında gündeminin ilk sırasında “aşk” olacak diyor gök kubbe. Hayatını şekillendireceğin bir ay yaşayacaksın. Eğer yeni bir ilişkiye başladıysan, bu ay kendini huzurlu ve dinamik hissedebilirsin. Geleceğe dair planlarına ise biraz daha hız katacaksın. Evli Kova burçları ise şubat ayında ilişkileriyle ilgili sorunları daha rahat konuşabilecekler. Burcunda parçalı Güneş Tutulması gerçekleşirken köklü değişikler yapacaksın. Hayatının anlamını değiştirecek etkiler yaratmak için büyük yansımalar olacak. Kendini tam anlamıyla ortaya koyacaksın!Geleceğin bu ay yön bulacak! Gökyüzünde yılın en iddialı Güneş tutulması burcunda gerçekleşirken, yaşamın rutinin dışında akacak. Hayat seni sarıp sarmalamak istiyor. Yeter ki geçmişin yaralarını bir kenara bırak ve kendi hayatına odaklan. 15 Şubat’ta burcunda misafir edeceğin tutulmayla birlikte, görünüşünden, yaşadığın şehre ve kariyerine kadar birçok konuda netlik kazanacaksın. 2018 yılı senin için asıl şubat ayında başlayacak.Kurumsal bir firmada çalışıyorsan, yöneticilerinde değişiklikler olabilir. Kendini hayatının her alanında göstermeyi başaracaksın. Yönetici bir Kova burcuysan, planlarını hayata geçirirken, zorlanmayacaksın. Tutulma önümüzdeki 60 gün boyunca hayatında etkisini sürdürecek.  Önümüzdeki günlerde aklını ince eleyip sık dokuyarak ortaya koyacaksın. Gökyüzü, çevrende gelişen olaylara net tepkiler vereceğini, kimseden lafını esirgemeyeceğini anlatıyor. Şubat ayında herkesin seni daha fazla ciddiye almasını bekleyeceksin. 

BALIK BURCU ŞUBAT 2018 AYLIK YORUMU 


Şubat ayına geçtiğimiz günlerde yaşadığın sıkıntıları unutarak başlayacaksın. Geçen ayın son günlerinde meydana gelen ateş burcundaki tutulma, seni duygusal olarak yormuş olabilir. Ancak amaçlarını hayatının felsefesi yapmış Balık burçları için bu ay durmak yok, çalışmak var. Hem kendini hem de etrafını en iyi şekilde organize edeceğin bir ay yaşayacaksın. Bu durum senin oldukça planlı hareket etmeni sağlayacak. Sosyal olarak da yoğun günler seni bekliyor bu ay. İnsanları bir araya getirme, etkinliklerde öne çıkma ve topluluklar içinde belirleyici olmak sana düşecek.Paylaştıklarınla mutlu olacaksın…Duygularını samimiyetle ortaya çıkaran bir burç olduğundan hiç şüphe yok. Şubat ayında ise senin için paylaşım çok önemli. İhmal ettiğin insanlara daha çok zaman ayırmak isteyebilirsin.  Onların gündelik koşturmacalarına yardımcı olmak sene minnet duymalarına sebep olacak. Son yıllarda yaşamla mücadeleyi iyi kavramış bir burç olarak insanların yaşamlarını kolaylaştırıyorsun. Ancak ikili ilişkiler konusunda yardım alma istemeyeceksin diyor gök kubbe. Karşılıklı emek ve değer anlayışını bu dönem hayata geçirmen senin için çok önemli.  Son günlerde kafan bazı konularda karışmış olabilir. Özellikle 2016 yılında evlendiysen, kendini bu dönemde yalnız hissediyor olabilirsin.Gökyüzünün kırılmalarını burcunda misafir etmiyorsun. Bu da stresi az, kazancı çok bir ay demektir. Ketum karakterinle bu ay gurur duyacaksın. Çünkü çevrende öyle garip olaylar olduğunu fark edeceksin ki sırlarını zamanında söylemediğin için bir kez daha kendini tebrik edeceksin. Eğer geçmişten gelen bir miras veya para meselesi var ise bu ay çözülebilir. Sevgilinle eğlenceli ve keyifli zamanlarına 15 Şubat’tan sonra geri dönebilirsin. Sevildiğini hissettiğinde senden keyiflisi olmayacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder