27 Ocak 2018 Cumartesi

Su Karakuş Şubat 2018 Aylık Burçlar

Astrolog Su Karakuş Şubat 2018 Aylık Burç Yorumları

KOÇ BURCU ŞUBAT 2018: 

Ayın 10’ndan itibaren içe dönüp evliliğiniz veya olası evlilik hakkında düşünceler geliştirmek duygularınızı yükseltecek. Evliyseniz daha iyi anlaştığınızı ve fedakarlık etmeniz gerektiğini fark edeceksiniz. Güneş tutulması yeni dostlar ve grup üyeliklerini hayatınıza katarak canlanmanızı sağlayacak. Başkaları için ilginç sürprizler yapacak, sevindireceksiniz. 18 Şubatdan itibarense dinlenmek ve ruhunuzu arındırmakla ilgilenmelisiniz.

BOĞA BURCU ŞUBAT 2018: 


Dostlukların ve arkadaş gruplarının yardımınıza ihtiyacı var. Ve ay ortasından itibaren yardım etmekle o kadar ilgili olacaksınız ki kendinize zaman kalmayacak. Güneş tutulması ay ortasında yeni bir kariyer planı yapmanızı sağlayacak. İçinizden taşan bir aydınlıkla sezgilerinizi kullanarak yol alacaksınız. Hem size hem başkalarına sürpriz olan bu gelişme çok sevindirecek. Ve ayın son haftalarında yine dostlarınızla ilgilenecek ve kalabalık gruplar içinde yer almaktan keyif duyacaksınız.

İKİZLER BURCU ŞUBAT 2018: 


Ay boyunca kariyerinize odaklanacaksınız. 10’undan itibaren yöneticilerinizle ilişkilerinizi güçlendirmek ve iş alanınızı güzelleştirmek önceliğiniz olabilir. Ay rotasında Güneş tutulmasının etkisiyle önemli bir seyahate çıkacak, medyada bir başlangıç yapacak ve sürpriz bir teklifi değerlendirmenin heyecanını yaşayacaksınız. Yeni bir eğitim almak da ihtimallerden. Ay biterken kariyeriniz adına canlandıran ve düşüncelerinizi hayata geçirdiğiniz başarılara imza atabileceksiniz.

YENGEÇ BURCU ŞUBAT 2018: 


Şubat seyahatler, eğitimler, medyada yer almak gibi amaçların öne çıkacağı ve kolayca gerçekleşeceği bir ay. Önünüzde hiçbir engeliniz yok. Korku duymuyor olacaksınız. Ay ortasındaki Güneş tutulması kariyerinizde, çabalarınızın bir ödülü niteliğinde gelecek. Ayın son haftalarında tanınmak ve yükselişiniz için ne gerekiyorsa yapacak fırsatları bulacaksınız.

ASLAN BURCU ŞUBAT 2018: 


Başkalarının kaynaklarından ve referanslarından istediğiniz gibi yararlanacağınız harika bir aya başlıyorsunuz. Miras, telif, ikramiye, sigorta ödemeleri gibi ekstra bir gelir elde edebilirsiniz. Hatta birkaç yerden gelir elde edip ekstra işler yapabilirsiniz. Güneş tutulması evlilik ya da iş ortaklığı için güzel bir fırsat sunacak. Büyük sürpriz uzaklardan gelecek ve sevindirecek.

BAŞAK BURCU ŞUBAT 2018: 


Evlilik, yakınlarla ilişkiler ya da iş ortaklıkları Şubatın konusu. Sıklıkla bu konuda çeşitli fırsatlarla karşılaşacak iyi değerlendirirseniz içsel amaçlarınıza yaklaşacaksınız. 10 Şubattan itibaren evlilikte romantizm öne çıkacak. Güneş tutulması ay ortasında iş alanınız için büyük bir sürpriz yaratacak. Ekstra gelir kazanmanız olası. Teklifleri değerlendirmelisiniz.

TERAZİ BURCU ŞUBAT 2018: 


İş yaşamınızla ilgili yeni kararlar duygular ve düşünceler Şubat boyunca hayatınızı renklendirecek. İş arkadaşlarınıza karşı daha anlayışlı olduğunuzu gözlemleyeceksiniz. Güneş tutulması aşk yaşamınızda bir yıldız gibi parlamanıza yardım edecek. Yalnızsanız yeni bir aşka başlayacaksınız bir ilişkiniz varsa sürpriz bir şekilde nişanlanacak veya ailelerin tanışmasını sağlayacaksınız.

AKREP BURCU ŞUBAT 2018: 


Şubat aşk yaşamınızda hareketin öne çıkacağı bir ay. 10 Şubat’dan itibaren daha romantik ve daha anlayışlı hissedeceksiniz. Ay ortalarında Güneş tutulmasının da etkisi ile evinizle ilgili beklenmedik bir yenilik yapma şansı bulacaksınız. Özellikle iş arkadaşlarınızın katkısıyla evde yenilik yapmak hayal bile etmediğiniz bir şölene dönüşecek.

YAY BURCU ŞUBAT 2018: 


Evinizle ilgili beklentiler ve düzenlemeler Şubatın 10’undan itibaren gerçekleşecek ve son derece rahatlatacak. Aile bireyleriyle aranızdaki ilişkinin sıcaklığı da ruhunuzu okşayacak. Güneş tutulması partnerinizin size bir sürpriz yaparak yeni bir çevrede yer almanızı sağlamasıyla işlevsel hale dönüşecek. Yeni çevre heyecan verici ve orijinal.

OĞLAK BURCU ŞUBAT 2018: 


Yakın çevrenize karşı duyarlılığınızın artacağı bir ay geçireceksiniz. Başkalarına destek olurken anlayış görmenin keyfiniz de duyumsayacaksınız. Mali konularda ay ortasında büyük bir yenilik yapacak bir gelir kazanacak veya gelirlerinizi arttırmanın sürpriz bir yolunu bulacaksınız. Buna yakın aile bireylerinden biri yardım edecek. Fikir başkalarından çıkabilir. Değerlendirin.

KOVA BURCU ŞUBAT 2018: 


Mali konularda geliştiğiniz ve benimsediğiniz insanların sayısının arttığı bir ay geçirebilirsiniz. 10 Şubattan itibaren gelirleriniz gözle görülür bir şekilde iyileşecek. Sabit bir geliriniz varsa özgüven yükselişi yaşayacaksınız. Güneş tutulması burcunuzda gerçekleşiyor. Yakın çevrenizden birinin desteği ile görünüşünüzü yenileyebilirsiniz. Ay sonuna dek mali konularda avantajlı durumdasınız.

BALIK BURCU ŞUBAT 2018: 


10 Şubata dek dinlenme ve içe dönmek isteyecek, 10 Şubattan itibaren çekiciliğinizle göz dolduracaksınız. Yalnızsanız hayranlarınız olduğunu öğrenebilirsiniz. Güneş tutulması ay ortasında yeni bir ruhsal gelişim tekniğiyle tanışmanızı ve bu tekniği paraya dönüştürmenizi sağlayabilir. Zekanızla ve canlılığınızla öne çıkarak başkalarını da heyecanlandıracaksınız.

http://www.sukarakus.com/aylik-burc-yorumu/subat-burc-yorumlari/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder