19 Aralık 2017 Salı

Zeynep Turan Yengeç Burcu 2018 Yorumu

Astrolog Zeynep Turan Yengeç Burcu 2018 Yorumu

2018 yılına Merkür'ün ilişki evinize desteği ile başlayacaksınız. Artık ilişkilere çok farklı bir gözle bakmak isteyebilirsiniz. Aşkta şanslı olduğunuz bir yıla hazır olun sevgili Yengeç burçları. Yeni yılın size cesaret katmasıyla birlikte kendinize fırsat vereceksiniz. Yeni ilişkiler kurarken, keskin ve net adımlar atmak isteyeceksiniz. Aynı zamanda gökyüzü kariyer evinizde de etkili olacak. Son yedi yıldır düzenleyemediğiniz alanlara eğilebilirsiniz. Bu döngüde farklı sektör ve çevrelerden teklifler de alabilirsiniz. Gökyüzü, sizi detaylı düşünmeye teşvik ediyor. 2018 yılı, ayağının tozu ile size yeni imkanlar getirdiğini anlamanız için kariyer evinizde elinden geleni yapacak.

YENGEÇ BURCU 2018 AŞK

2018 yılında aşk hayatınızda mottonuz, hareket olacak. Artık sizin için dönüşüm ve değişim başladı. Öncelikle bazı konuları bu aydan itibaren kulak arkası yapmayı başarmalısınız. Çünkü yılın geneli
size güzel fırsatlar sunacak. Ufak detayları ileriye taşımamanız, her anlamda 2018'de bir adım önde ve göz önünde olmanızı sağlayacak. Evli Yengeç burçlarını ise farklı sınavlar bekliyor. 'Asla başıma gelmez' dediğiniz konuları tecrübe edebilirsiniz. Eğer evliliğiniz içinde ortak iş konuları varsa, bu alanlarda geri dönüşlere şaşırabilirsiniz. Geçmişte kaldığını sandığınız konular bugünlerde sık sık önünüze gelebilir. Sorumluluk konusunda eksik kalan eş ya da eş ailesine karşı tepkileriniz yüksek olacak.

YENGEÇ BURCU 2018 KARİYER VE PARA

Kurumsal bir firmada çalışan Yengeç burçları, yeni yılda farklı düzenlemelere tabi olabilirler. 1960-1969 yılları arasında doğan bir yöneticiniz varsa, görev yerinin değiştiğine tanıklık edebilirsiniz. İşle ilgili büyük değişimlerden geçeceksiniz. Gelirinizi artıracak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Deneyim kazanırken, koşullarınız da eskisine oranla olumlu anlamda değişecek. Her ne kadar kariyer hayatınız sizi yorsa da, önünüze çıkan fırsatları kaçırmak istemeyeceksiniz. Eğer uzun yıllardır aynı yerde çalışıyorsanız, işinizle ilgili büyük dönüşümler yaşayacaksınız. Gökyüzü, artık kariyer evinizde bir şeyler yapmanın zamanı geldiğini işaret ediyor. Ayrıca bazı değişimlerin şart olduğunun altını çizerken sizin de bu süreci fark etmeniz gerektiğini vurguluyor.

YENGEÇ BURCU 2018 SAĞLIK

Sağlık konusunda huzur arayan Yengeç burçları, olumlu gelişmeler yaşayabilirler. Bağışıklık sistemi zarar görmüş Yengeç burçları beslenmelerinde proteine ağırlık vermek isteyebilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder