19 Aralık 2017 Salı

Zeynep Turan Koç Burcu 2018 Yorumu

Astrolog Zeynep Turan Koç Burcu 2018 Yorumu

Koç burçları. 2018 sizin için oldukça iddialı olacak. Yılın ilk aylarından itibaren değişiminizi gözlemleyeceksiniz. Hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. 2018 yılında duygularınızı daha derin yaşayacaksınız ve olaylara sakin tepkiler vereceksiniz. 2012 yılından bu yana burcunuzda hareket eden Uranüs, burcunuzdan uzaklaşıyor. Bu vesileyle gökyüzü, Koç burçlarına Ocak ayının ilk haftalarından itibaren maddi fırsatlar çıkacağını, aile ilişkilerinin düzene gireceğini işaret ediyor.

KOÇ BURCU 2018 AŞK

Eğer bekarsanız, aşk hayatınızda beklentilerinizi karşılayamadığınızı düşünüyorsanız ve 1970-1984 yılları arası doğduysanız, yılın ilk ayları gönül ilişkilerinizde şans sizden yana olacak. Gökyüzünün uzun vadeli bir ilişki için size şans getireceğinden hiç şüpheniz olmasın. 2018 yılının en önemli tutulması, Şubat ayında gerçekleşirken, ilişki evinizde büyük etkileri olacak. Aradığınız aşkı yılın ilk aylarında bulabilir ve mutluluğa 'Evet' diyebilirsiniz. Beklentilerinizin değiştiğini fark edeceksiniz. Mart–Nisan aylarında ise dikkat çeken hatta müzmin bekar Koç burçlarının apar topar evlenmeleri söz konusu olabilir.KOÇ BURCU 2018 KARİYER VE PARA

2018 yılında baharın gelmesiyle birlikte gök kubbe maddi alanlarınızı yönetmenizi sağlayacak. İşinizde başarıyı ve şöhreti oluşturacak bazı gelişmeleri de beraberinde getirecek. Çalıştığınız kurumda büyük değişiklikler olurken, siz de önlem alabilir, kendinizi korumak isteyebilirsiniz. Bazı önlemlerinizde muhataplarınız ile ciddi konuşmalar yapacağınızı da vurguluyor gökyüzü. Uzun yıllardır aynı yerde çalışan biriyseniz, Mayıs ayında bu konulara çok fazla kafa yorabilir ve zorunlu olarak işten ayrılma fikrine kendinizi hazırlayabilirsiniz. Gökyüzü 2018 yılının ilk günlerinden itibaren sizi yurt dışına çıkartmak istiyor. Gerek iş hayatınızda gerek maddi konularda o kadar büyük döngülerden geçtiniz ki bu yıl, dengenizin başka bir rüzgara kapıldığını düşünüyor olabilirsiniz. Hayattan emekli olmuyorsunuz ama emeklerinizin karşılığını 2018 yılından itibaren yapacağınız köklü yatırımlar sayesinde alacaksınız. Sosyal hayatı olan biriyseniz; bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer vakıf, dernek, kulüp gibi alanlarda aktif rol alan biriyseniz, buralarda birtakım kıskançlıklara ve kısıtlamalara maruz kalabilirsiniz.

KOÇ BURCU 2018 SAĞLIK

Sonbahar aylarına kadar sağlığınızla ilgili önemli bir sorun olmayacağını işaret ediyor gök kubbe. Ancak Eylül ayından itibaren sindirim, bağırsak, mide sorunları ile ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder