27 Aralık 2017 Çarşamba

Zeynep Turan Balık Burcu 2018

Astrolog Zeynep Turan Balık Burcu 2018 Yorumu

2018 yılına girerken, son 2.5 yıl içinde başarmış olduğunuz her şeyle gurur duymalısınız sevgili Balık burçları. Gökyüzü sizi sonuna kadar test etti ve herkesin yorucu ve zor sayacağı yılları siz başarı ve azimle geride bıraktınız. Gücünüzü ortaya koyabileceğiniz, baskın yapınızı öne çıkartma şansı yakalayacağınız bir yıl sizi bekliyor. Artık rahat bir nefes alabilirsiniz. Son yıllarda burcunuzda etkili olan tutulmalardan çıkıyorsunuz. Artık sizin için bambaşka bir dönem başladı!


BALIK BURCU 2018 AŞK

Yeni yılda ilişkilerinizde yapıcı olmak için elinizden geleni yapacaksınız. 2018 yılında ilişkilerinizde kararlı ve istikrarlı tavırlar sergileyeceksiniz. Değişimi yılın başından beri amaç edinen Balık burçları, ilişkilere bakış açısında evrim geçiriyor. Bekar Balık burçlarının ise karşısına güzel fırsatlar geliyor. Aile çevrenizden gelen tavsiyelere sıcak bakabilirsiniz. Özgüveninizin yüksek olduğu 2018'de, cazibeniz ve sır dolu yapınızla karşı tarafın ilgisini çekeceksiniz. Özellikle yaz aylarında bambaşka bir aşka evet diyebilirsiniz. Havaların ısınmasıyla birlikte duygularınızın da eskisi gibi olmadığını, kırgınlıklarınızın üstesinden gelmeyi başardığınızı göreceksiniz.


BALIK BURCU 2018 KARİYER VE PARA

Artık geçmişi değil geleceği düşünüyorsunuz. Düşünce yapınızdan arkadaş çevrenize kadar birçok alanda bakış açınız farklılaşacak. Gökyüzü, çevreniz tarafından daha çok saygı göreceğinizi vurguluyor. Özellikle ailedeki gençlere ya da yaşıtlarınıza yaşam rehberliği yapacak, onların gelecekle ilgili alacakları kararlarda etkili olacaksınız. Eğer öğrenci bir Balık burcuysanız, part-time çalışma imkanı bulabilirsiniz. Çalışkanlığı ile bu yıl göz dolduran Balık burçları, akademik olarak da şans elde edecekler. Çok değer verdiğiniz bir öğretmeninizin rehberliğinde ortak bir çalışma ortamında yer alabilirsiniz. Para yönetimi konusunda 2018 yılında şanslı olan Balık burçları, özellikle maddi imkanlarını düzene sokacak. 2016 yılından gelen kişisel borcunuz varsa ödemekte zorlanmayacaksınız. Daha planlı ve istikrarlı olmanızı sağlayan yeni yıl size iyi gelecek.

BALIK BURCU 2018 SAĞLIK

Yeni yılda kronik hastalıklarınıza dikkat etmenizi öneririm. Kış dönemlerinde sık sık solunum yollarıyla ilgili şikayette bulunabilirsiniz. Bedensel kondisyonunuza 2018 yılında ekstra dikkat etmeniz gerekebilir. Beslenme konusundaki özeninizi de hiç ihmal etmeyin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder