20 Aralık 2017 Çarşamba

Zeynep Turan Aslan Burcu 2018 Yorumu

Astrolog Zeynep Turan Aslan Burcu 2018 Yorumu

Yaşamınızı yeniden sorgularken, önemli kararlar aldığınız bir yılı geride bıraktınız. Geçtiğimiz yılın tutulma döngüsü hayatınızın her alanını etkiledi. İddialı günleri geride bırakırken, kendinizden çok söz ettirdiniz. Yeni bir yıla başlarken, burcunuzda etkili olacak bir tutulma döngüsüne eşlik edeceksiniz. Bu yıl da sizin için sıradan olmayacak! 2018 yılı sizi baştan aşağı yenilemeye, değiştirmeye, yeni kararlar almaya itecek. 2018'in en çok dikkat çeken burçlarından birisi olmaya adaysınız. Bu yıl kararlı tavrınızla fark edileceksiniz.ASLAN BURCU 2018 AŞK

Aşk ilişkilerinizden şans sizden yana olacak! Gökyüzü bu yıl, size birbirinden değerli kapılar aralayacak. Sevdiklerinize karşı daha hoşgörülü olduğunuzu fark edeceksiniz. İlişkilerde toparlayıcı olmanız daha güçlü olmanızı sağlayacak. Kendi iç dünyanıza ayırdığınız vakit kadar ailenizle de birlikte zaman geçirmeye özen göstereceksiniz. Eğer yalnız bir Aslan burcuysanız, bu yıl bekar kalmayacaksınız diyor gökyüzü. Yapınıza, düşüncelerinize, yaşam stilinize uygun birinden etkilenip yuvanızı kurabilirsiniz. Ortak aile çevresi sayesinde tanıyacağınız kişi ile aranızda güzel bir etkileşim başlayabilir. Geçmişte yaşanan ilişkilere şans vermek istemeyen Aslan burçları, yeni insanlara odaklanmakta zorlanmayacaklar. Özellikle 1984-1998 yıllarında doğan bir Aslan burcuysanız, geçmiş tecrübelerinizi değerlendirerek karar almak isteyeceksiniz.

ASLAN BURCU 2018 KARİYER VE PARA

Bu yıl, kişisel yatırımlarınız ön plana çıkarken, birikimlerinizi geleceğe dönük planlayacaksınız. Yurt dışında eğitim görmeyi planlayabilir, bu konuyla ilgili ciddi ciddi araştırmalar yapabilirsiniz. Tutulmalar son 1.5 yılınızı şekillendirirken, yaşayacağınız hiçbir şeye şaşırmayın! Hayatınızı dizayn eden tutulma döngüsü evlilik hazırlığı yapan Aslan burçlarını uyarıyor. Ailedeki gençler ile fikir ayrılığına düşmeniz sizi ilerisi için düşündürtebilir. Üçüncü kişilerin bu dönem telefon konuşmalarına, birbirleriyle mesajlaşmalarına kafa yorabilirsiniz. 2018 yılında iletişim adına hareketli, bir o kadar da sabırsız olacağınız gelişmeler sizi bekliyor sevgili Aslan burçları.

ASLAN BURCU 2018 SAĞLIK

Üst solunum yollarıyla ilgili geçmişte tedavi görenlerin bu konularda yeni şikayetleri olabilir. Şimdiye kadar tecrübe etmediğiniz bir alerji reaksiyonu ile karşılaşmanız mümkün. Bu yıl, göz nezlesi gibi alerjik rahatsızlıklarla karşılaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder