23 Aralık 2017 Cumartesi

Zeynep Turan Akrep Burcu 2018 Yorumu

Astrolog Zeynep Turan Akrep Burcu 2018 Yorumu

Yıla, Dolunay'ın duygusal etkileriyle başlayacaksınız sevgili Akrepler. Yakınlarınıza karşı duyarlı tavrınız ön plana çıkacağı gibi yanı başınızda gelişen olaylara kayıtsız kalamayacaksınız diyor gökkubbe. Ailenizde gelişen olaylarda söz sahibi olmak isteyebilirsiniz. Aile bireylerinizin sizden habersiz aldıkları kararların sonucunda fikrinizi almadıkları için canınız biraz sıkılabilir. Şans yeni yılda sizden yana olacak.

AKREP BURCU 2018 AŞK

Eğer bekar bir Akrep burcuysanız, gönlünüze taht kuracak biriyle karşılaşacaksınız. Kalbinizi size yeniden hissettiren kişi varlıklı bir ailenin üyesi olabilir. Size de hayalleriniz konusunda destek olabilir. Güzel bir döneme giriyorsunuz, fırsatları doğru kullanırsanız, hedeflerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Kararsızlık yaşadığınız konularda arkadaşlarınızdan yardım alın.AKREP BURCU 2018 KARİYER VE PARA

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte çevrenizin aranılan ismi olacaksınız! Gökyüzü, bu yıl kararlarınızda duygularınızı bir kenara bırakıp aklınızla hareket etmenize yardımcı olacak. İş veya eğitim hayatınızdaki becerileriniz, araştırmacı yönünüz artacak. Mesleki yükselişinizi tamamlayacaksınız.

AKREP BURCU 2018 SAĞLIK

Enerjinizi korumak ve fiziksel gücünüzü artırmak için adımlar atmanız gerekebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder