13 Aralık 2017 Çarşamba

Zeynep Turan 2018 Genel Bakış Yorumu

Astrolog Zeynep Turan 2018 Yılı Genel Yorumu

Gökyüzü, bu yıl bizi oyalamayacak, aksine tüm sorularımıza net yanıtlar verecek. Burcunuza özel olarak hazırladığım yorumlar ve dünya gündeminin birbiriyle ne kadar bağlantılı olduğunu göreceksiniz. Dünyanın farklı bir kabuğa bürünmek istediğini kendi hayatlarımızda hissetmeye başlayacağız.

Gökyüzü, öğreten gezegen Satürn’den, şans gezegeni Jüpiter’e kadar tüm şifrelerini Zodyak’ın asaletine teslim edecek. Eskiye oranla net, kararlı, keskin, adaletli, mücadeleci günler bizi bekliyor. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru kararlar almanız için yılların tozunu silmeye hazırlanın. Çünkü 2018 yılının gökyüzü rehberinde değişimin kaçınılmaz olduğunu göreceksiniz.


Yılın en zorlayıcı, en kararlı, en kazançlı, en şanslı dönemlerini kendi burcunuzda okurken, tavsiyelerin Twitburc ‘un size özel yorumları olduğunu göreceksiniz.Hayatınızın en iddialı yıllarından geçtiğinizi unutmayın. 2018 yılının detayları gelecek iki yılımızı şekillendirecek. İyicil gezegenler ve dönüştürücü gezegenin iletişimi, dünyada büyük dönüşümlerin habercisi. Gökyüzü, 2018 yılında kandırılmak yok diyor. Bütün kararlar, bile isteye alınacak.  Kendinizi geliştirmek, gücünüzü, potansiyelinizi keşfetmek istiyorsanız ve en önemlisi değişmek istiyorsanız, 2018 yılından mutlaka faydalanın.

Dünya değişirken bizler de değişiyoruz!


2018 yılını anlamak için önce kendimizden yola çıkacağız. Sorumluluklarımız artarken, gökyüzü emek hırsızlarına fırsat vermeyecek. Kaybedenlerden olmak istemeyenlerin, önümüzdeki iki yılı değerlendirmek için bir şansı daha olacak. Yaşamlarımızı şekillendirirken, dünya meselelerini bu yıl da yine çok konuşacağız. Yatırım, eğitim, yurtdışı fırsatları, finans sektörü, yeraltı zenginlikleri ve sınırlar gündemimizdeki sıcak yerini koruyacak.

2018 yılının hızlı bir yıl olduğunu ilk aylarından itibaren hissedeceğiz. Ancak bu sefer yokuş aşağı inmeyecek aksine yukarı çıkacağız. Soluğumuz, yaşam enerjimiz, hedeflerimiz de bir o kadar sıra dışı ve uzun soluklu olacak. Sürdürebilir, sisteme ayak uyduran, yaşamın bir yerinden tutunmak isteyen yorgun yüreklere bir nefes sıhhat olacak. 2018 yılında soyut ile somut ayrışırken, görüşleriniz de değişecek.

2018 yılı hayatlarımızı sil baştan yazacak, ezber bozmaya hazır olun!Herkesin nasibini düşeninden fazlasını alacağını işaret den 2018 yılı, başarı öykülerinin yanı sıra yaşamlarını yenileyen kişilere de destek olacak.Gökyüzünün bir yol atlası olduğunu bu yıl bir kez daha göreceğiz.

Nasıl mı? 

2018 yılında Aslan aksındaki tutulmalar devam ederken, deyimi yerindeyse aslan gibi bir yılın hayatlarımıza yansımasını tanıklık edeceğiz. Önümüzdeki 7 yılık döngünün başlangıcı olan 2018 yılının, hayallerinize ve değişime kucak açtığını özellikle vurgulamak isterim. Her burcun kritik dönemlerini ve olasılıkları belirtirken amacım duygularınızda ve zihninizde hayal etiklerinize gökyüzünün öğretileriyle ulaşabilmeniz…

21. yüz yılın ergenliğini bitirip reşitliğini ilan edeceği 2018 yılında yaşadığımız gezegenin her zamankinden daha keskin günlerden geçtiğini fark ederken, geçmiş yıllara oranla yaşamlarınıza daha çok sahip çıktığınızı göreceksiniz.  Dünya değişirken, siz de ona eşlik edeceksiniz. 2018 yılının gökyüzü rehberinden faydalanmayı ihmal etmeyin, yol haritanızı aklınızdan, kalbinizden ayırmayın.
Sevgiler
Astrolog Zeynep Turan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder