22 Aralık 2017 Cuma

Su Karakuş Ocak 2018 Burç Yorumları

Astrolog Su Karkuş Ocak 2018 Aylık Burç Yorumları 

 Ocak ayına umutlarla, yenilik dilekleriyle girdiğimiz gibi, 3 önemli gökyüzü hareketi sayesinde hareketli ve hızlı bir başlangıç yapacağız.

2 Ocak’da Uranüs durağanlaşacak ve 4 Ocak’dan itibaren ilerlemeye başlayacak. İlişkileri düzeltmek, işleri toparlamak ve bekleyen her şeyin hareket kazanması bu sayede mümkün olacak. Ekonomik gelişmeleri de Ocak ayında bekleyebiliriz.

16 Ocak da Jüpiter-Plüton arasında yüzleri güldürecek bir açı gerçekleşecek ve birbirini destekleyen bu 2 gezegen şans sayesinde köklü değişiklikler yapmamızı sağlayacak. Özellikle kariyer ve para konusunda beklentileri gerçekleştirebileceğiz.


17 Ocak da gerçekleşen yeniay Oğlak burcunun 26.derecesinden gülümseyecek. Yeniayın Marsdan alacağı destekle yenilikleri hızlandırması, Uranüs sert açısıyla bir anda şok eden olayların gerçekleşmesini, dikkatin dağılmasını veya yeniliklerin teknolojik eksiklikler nedeniyle engellenmesini getirebilir dikkatli olmakta fayda var. Her koşulda kariyer alanında yenilik yapmak mümkün olabilir.

31 Ocak da Aslan burcunun 11.derecesinde oluşan Ay tutulmasında Jüpiter ve şans noktası sahnede olacağı için eksiklerin tamamlanması, uzun zamandır istenen bebeğin müjdesinin alınması, yeni ve eğlenceli bir yaşam biçimine geçmek ya da aranılan aşkın bulunması, ruh eşini tanımak gibi avantajlar getirecek. Ay tutulması bu kez korkutmak değil destek vermek istiyor. Değerlendirebilenlere tabii.

KOÇ BURCU OCAK 2018

Ocak başından itibaren yeniliklerinizi planlayabilir, bekleyen her konuda ilerleme kaydedebilirsiniz. Çalışkanlığınızla göze girebilirseniz ekstra gelir kazanma ihtimaliniz yüksek. Özellikle ay ortasında. Ve yeni sorumluluklar almaya hazırsanız yeni bir teklifle kariyerinizde büyük bir aşama kaydedebilirsiniz. Öte yandan şöhret yolu ay sonunda tutulmayla birlikte açılıyor. Değerlendirmelisiniz.

BOĞA BURCU OCAK 2018

İç dünyanızdaki bekleme ve erteleme eğilimi yeni yılla birlikte bitiyor ve yeniden harekete geçiyorsunuz. Eğitim veya ticaret alanında köklü değişiklikler size iyi gelecek ve ay ortasında rahatlayacaksınız. Yeniay yeni bir yurt dışı seyahatini çağrıştırıyor. Ay sonunda evinizin satışlı veya yeni bir kiracı bulmak gibi arayışlar son bulacak.

İKİZLER BURCU OCAK 2018

İdeallerinize ulaşmak ve sıradışı gruplarla iletişimde olup biraz daha sosyalleşmek için ayın başından itibaren fırsatları değerlendireceksiniz. İş alanında ortaya çıkan şans kısa zamanda büyük paralara dönüşecek ve köklü değişiklikler yapabileceksiniz. Ay ortasında ek gelir kazanma fırsatını mutlaka değerlendirin. Şanslı bir başlangıç yapabileceksiniz. Ay sonundaki tutulma şöhrete giden basamakları bir anda tırmanmanızı sağlayacak. Kitap yazmak için iyi bir evre.

YENGEÇ BURCU OCAK 2018

Kariyerinizle ilgili durağanlık ayın ilk haftasında sona erecek ve aksiyon alacaksınız. Ay ortasında evlilik ya da ortaklık ilişkiniz için bir fırsat doğacak köklü bir değişiklikle yalnızlığa veda edeceksiniz. Yeniay yeni bir yaşam evresi için fırsat niteliğinde. Ve ay tutulması ayın sonuna doğru finansal yaşamınızda aradığınızı bulmanızı sağlayacak.

ASLAN BURCU OCAK 2018

Kent değiştirmek, medya çalışmalarına başlamak gibi beklentilerinizi ayın ilk günlerinden itibaren gerçekleştirebilirsiniz. Olaylar kendiliğinden gelişecek ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirebileceksiniz. Aileniz hem yeniliklerde hem de iş alanında sizi destekleyecek ve ay ortalarında istediğiniz köklü değişikliği yapabileceksiniz. Üstelik iş alanında yenilikler ve yeni başlangıçlarda heyecan verici olacak. Tutulma burcunuzda gerçekleşirken görünüşünüzü değiştirecek, farkındalığınızı yükseltecek.

BAŞAK BURCU OCAK 2018

Ekstra gelirler kazanmayı uzun zamandır istediniz ve bekledinizse ayın ilk haftasından itibaren ertelenen tüm fırsatlar tekrar karşınıza çıkacak. Yaratıcı projelerinizi ay ortasında sunabilecek ve tanınma şansınızı iyi kullanacaksınız. Yeni bir ilişkiye başlama ihtimaliniz yine ay ortasında mümkün. Ve ay tutulması kişisel gelişim tekniklerinden birinde uzmanlaşmanızı sağlayacak.

TERAZİ BURCU OCAK 2018

Evlilik veya ortaklık ilişkinizde belirsizlikler varsa ayın ilk haftasından itibaren netleşecek. Ay ortasında birikimlerinizi iyi bir yatırıma yönlendirip mülk sahibi olma şansı bulacaksınız. Eşya yenilemek ve yeni bir eve taşınmak da aynı zamanlarda mümkün. Ay biterken hayatınızda olması gereken yeni insanlarla tanışıp aradığınıza ulaşacaksınız.

AKREP BURCU OCAK 2018

İş yaşamınızla ilgili beklentileriniz neredeyse suya düşmüş gibiydi ancak ayın ilk haftasından itibaren yeniden gündeme gelecek ve düşleriniz gerçekleşecek. Ay ortasında yakın çevrenizde köklü bir değişiklik yapacak ve pozitif bir alana geçeceksiniz. Yeni bir çevrede var olmak size iyi gelecek. Kariyerinizle ilgili önemli bir sonlanmayı ay sonunda rahatlıkla yapacaksınız.

YAY BURCU OCAK 2018

Aşk yaşamınızda hareket ayın ilk haftasında başlayacak ve herşey tam istediğiniz gibi yolunda gidecek. Ay ortasında mali konularda köklü değişiklik yapmanızı sağlayacak bir içgüdü doğru anda doğru yerde bulunmanızı sağlayacak. Yeni bir geliri yine ay ortasında elde edeceksiniz. 26 sından itibaren daha enerjik ve hırslı hissedeceksiniz. Ay sonundaki tutulma kursları tamamlayıp sertifika almanızı sağlayabilir.

OĞLAK BURCU OCAK 2018

Ev ve aile yaşamınızda belirsizliklerin hakim olduğu evre sona eriyor ve ayın ilk haftasından itibaren evde istediğiniz yenilikleri yapabileceksiniz. Ay ortasında bir kutlama veya parti arkadaş çevrenizin tamamen değişmesini sağlayacak. Yenileneceksiniz. Ay sonundaki tutulma borçlardan ve hastalıklardan kurtulmanıza yardım edebilir.

KOVA BURCU OCAK 2018

Çevreniz ayın ilk haftasından itibaren değişecek ve daha fazla tanınmak için orijinal fikirlerinizi eyleme dönüştüreceksiniz. Kariyer alanınızdaki şansı ay ortasında iyi kullanmalısınız. Böylece büyük değişimi başlatacaksınız. Yeni ruhsal gelişim tekniklerini hemen araştırmaya başlamalısınız. 20 sinden itibaren daha canlı ve neşeli görünecek, ay sonundaki tutulmayla ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz.

BALIK BURCU OCAK 2018

Mali konularda gelişmeler ayın ilk haftasından itibaren başlayacak ve fırsatları değerlendireceksiniz. Yurt dışından kimi dostların katkılarıyla ay ortasında ideallerinizi değiştirecek yeni arkadaşlar kazanacaksınız. 26’sından itibaren kariyeriniz için para harcayacak. Ay sonundaki tutulma sayesinde iş hayatınızla ilgili işe yaramayan kişi ve çabaları artık üstünüzde bir yük olarak taşımayacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder