6 Kasım 2017 Pazartesi

Su Karakuş 2018 Genel Astroloji Burç Yorumu

Su Karakuş 2018 Yılı Genel Astroloji Burç Yorumu

2017 Ekim’inden itibaren çok güzel bir dönem başlayacak ve 2019 Haziranına kadar devam edecek. Bu dönem yaşayacağımız en güzel, en değerli evre. Dolayısıyla 2018’i ve 2019’un ilk yarısını çok seveceğiz. Güzel günler ne zaman gelecek diyenlerin bu dönemi iyi değerlendirmesi gerekli.

Yılın iyi geçip geçmeyeceğini hangi gezegen nereye girmişden ziyade hangi gezegen hangi başka gezegenle açı yapmış belirler. Açılar çok önemlidir.

2018 yılında hiç kötü açı yok. Nisan 2018 de Plüton-Jüpiter uyumu zenginleşmenin önünü açacak. Satürn’ün de artık Oğlak burcuna yerleşmesiyle birlikte tutumlu, disiplinle çalışan bireyler olarak zenginleşmenin gerekliliklerini yerine getireceğiz.
Mayıs 2018 çok kıymetli bir ay, Jüpiter-Neptün üçgeni düşleri gerçekleştirecek yetenekle donatılmışız gibi bir hava estirecek. Ne dilersek olduğunu gözlemleyeceğiz. Aynı açı 19 Ağustos’da tekrarlayacak ve Güneş tutulmasıyla etkisini daha net hissedeceğiz.

2018 de tutulmalar Yengeç, Aslan, Kova ve Balıkları sevindirecek.

En şanslılar: Akrepler ve Yaylar. Yükselen burçları bunlardan biri olanlar en şanslılar.

2018’in aşkta şanslıları: Yengeçler ve Aslanlar. Yükselen burcu bunlardan biri olanlar elbette.

2018’in mali konularda şanslıları: Teraziler ve Akrepler, yükselen burcu bunlardan biri olanlar.


2019 da yeniden 2016 kadar zor günler mi yaşayacağız peki?


Hayır 2019’ da olumsuz açı Jüpiter-Neptün karesi aşırı yağışlarla susuzluk, kuraklık arasında gidip gelmemize neden olacak bir açı. Bunun dışında başka olumsuz açı yok. Genel olarak iyi bir yıl. 2016’daki çileli günler 2017’den itibaren bitiyor. Artık geleceğe gülerek bakacağız.

2019’un şanslıları kim peki?


2019’da Yaylar en şanslılar. Ve yıl biterken Oğlaklar da şanslılar.

Aşkta en şanslılar: Aslanlar ve Başaklar. Yükselen burcu bunlardan biri olanlar en şanslılar tabii.

Mali konularda şanslılar: Teraziler ve Yaylar. Yükselen burcunuz Terazi ve Yaysa 2016’daki olumsuzlukları bir daha yaşamayacaksınız.

Yengeç, Aslan ve Oğlaklar tutulmalardan yararlanacağı için ekstra şanslılar.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder