17 Ekim 2017 Salı

Kova Burcu 2018 Kariyer Yorumu

Kova Burcu 2018 Kariyer ve İş Hayatı

Sevgili Kovalar, 2018 yılında alışık olmadığınız bir popülerlik deneyimleyeceksiniz. Oldukça aktir bir sosyal hayat sizi bekliyor. Bir çok anlaşmadan karlı çıkabilirsiniz. Jüpiterin bolluk bereket desteği arkanızda ve 2018 yılı kariyer ve para anlamında size şanslı durumlar ile karşı karşıya getirecek. Tabi seçimler size ait.

Bu süreç, kariyer anlamında ilerleme kaydetme ve atılımlar yapmalarına, hatta şayet istedikleri buysa özel hayatlarında ilişkiler kurmalarına olanak verecek fırsatlar yakalamaları için iyi bir zamandır. Fakat iş hayatında da, romantik anlamda da, bu ilişkilerden bir ikisi hariç diğerlerinin fazla uzun ömürlü olmasını beklememeleri yerinde olacaktır. Ancak, Mayıs 2018 ayından sonra Kovalar insanlığa hizmet etmelerini sağlayacak işlere yönelebilir ya da bağışlarda bulunabilirler veyahut bağış toplayabilirler, ne de olsa bunlar başkalarının parasının idaresi için uygun dönemlerdir.

Hayvan barınakları kurabilir veya gönüllü olarak çalışabilirsiniz. İnsanlığa ve doğaya hizmet için çalışacak ve bunun karşılığını alacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder