10 Ekim 2017 Salı

Boğa Burcu 2018 Kariyer Yorumu


Boğa Burcu 2018 Kariyer ve İş Hayatı

2018 yılı Boğa burcu insanlarını yoğun bir çalışma temposu bekliyor. Aslında, daha çok sizin ya da eşinizin iş hayatına odaklanacaksınız. Kariyer hayatı iyi görünüyor ancak ev ve aile hayatı heyecan verici, hummalı ve bunaltıcı bir hal alabilir. Zamanı etkin kullanmakta zorlanabilirsiniz.

31 Ocak 2018 tarihindeki tutulma kariyer fırsatlarını önünüze seriyor. Bir çok konuda başarılı adımlar atabilirsiniz.Yeni iş kurmak, mevucut işinizde yükselmek, maaş artışları sizi teşvik edecek. Yakınlarınızdan destek görerek sağlam adımlarla ilerliyebilirsiniz. 2 Mayıs 2018 tarihinden sonra dinlenmek için kendinize vakit ayırmanız şart, çünkü maddi
durumunuzu güçlendirmek için sarf edeceğiniz çabalar, sizi psikolojik olarak yorabilir..

Temmuz ve Ağustos 2018 tarihlerinde çalışma hayatınızı durağan gözüküyor. Kısa süreli sekteye uğrayabilir. Yönünüzü kendinize çevirebilirsiniz. Tatilllere çıkmak ve ailenizle vakit geçirmek sizi daha fazla mutlu edebilir.

Eylül ve Ekim 2018 ayları tam anlamıyla 2018 yılının en verimli ayları.. İlk altı ayda ektiğiniz bütün tohumların meyvesini almaya başlayacaksınız. Bereket dolu bir yıl sizleri bekliyor sevgili Boğalar..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder