18 Ekim 2017 Çarşamba

Balik Burcu 2018 Kariyer YorumuBalık Burcu 2018 Kariyer ve İş Hayatı

Sevgili Balıklar, 2014’ün ortalarından beri ciddi anlamda bir dizi sınavdan geçtiler. Şansı nadiren de olsa yakalasdılar, da talihlerini döndürecek fırsatların ellerine geçtiği söylenemez. Bu durum, 2017 Eylül ayı itibariyle döndü. Elinize hiç ummadığınız yerlerden paralar geçti. Ve ya maaşınıza zam aldınız. Şimdi bu süreç katlanarak geliyor. 2018 yılında bolluk ve bereket dolu bir yıl değil hatta 2019 yılı geçireceksiniz.


Nisan ve Mayıs 2018 aylarında gönlünüzden geçen mesleği yapmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz.. Hayata bakış açınız olumlu olarak değişebilir. Kişisel gelişim, sanat, hayvanlar ile ilgili verimli çalışmalar yapabilirsiniz.

2018 yılında da sürecek ancak ilişkileri vasıtasıyla yakalayacakları şans Eylül ayından sonra bariz bir şekilde artmaya başlayacak. 2018 yılında kendinizi eğitime ve geliştirmeye adayabilirsiniz. Kendime ve insanlara nasıl faydalı olabilirim diye sorular sorabilir ve cevaplarını alabilirsiniz. Ayrıca, bu sene dostluklarınızın arttığını ve ileride yıllar boyunca size yardım elini uzatmaktan çekinmeyecek gerçek dostlarınızın olduğunu göreceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder