15 Ekim 2017 Pazar

Aslan Burcu 2018 Kariyer YorumuAslan Burcu 2018 Kariyer ve İş Hayatı

2018 yılı, Aslanların çok fazla dikkat çekecek olmalarına rağmen daha da fazla göz önünde olmayı arzulayacaklarını görüyoruz. Ev ve iş hayatı onlara tekdüze gelecek ve bu burcun insanlarının ilişki içerisinde bulundukları kişinin davranışlarıyla tatmin olmayarak onları eleştirmeye yönelecekleri görünüyor.
İş ya da eğitim hayatlarına odaklanmaları yahut maceralara atılmaları için elverişli bir sene olsa da uzun süreli birlikteler bitirmek ya da yenilerine adım atmak için iyi bir sene olduğu söylenemez.

Maddi durumları, Mayıs 2018 ayından itibaren düzelme gösterecek ve bu burcun insanlarının söylediklerine daha çok kulak verilmeye başlanacak. Zaten bu konuda da ısrarcı olacaklar!2018 yılı neredeyse bütün burçların hayatına bereket getirerecek. Sizde bu bu bolluktan nasibinizi fazlasayıla alacaksınız. Attığınız her adımda maddi, manevi değer kazandıran işlere yöneleceksiniz.

2017 yılında ektiğiniz bütün tohumlar 2018 Mayıs, Eylül 2018 ve 2019 yıl sonuna kadar toplayabilirsiniz. Bu yılları iyi değerlendirerek önünüzdeki yıllara yatırım yaparak geleceğinizi garanti altına almak isteyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder