26 Eylül 2017 Salı

Yengeç Burcu Ocak 2018 Yorumu

Yengeç Burcunu Ocak 2018'te Neler Bekliyor?

Yeni yılın ilk haftası boyunca Venüs'ün avantajını göreceksiniz. Bu yararlı gezegen, iş arkadaşlarınızdan oluşan bir grupla tatil sonrası bir akşam organizasyonu ayarlamak için İdeal bir zaman sağlayacak ve arkadaşlarınız arasındaki popülaritenizi destekleyecek. Arkadaşlarınız sizi daha iyi tanıma fırsatı bulacağından onlarla ilişkilerinizi güçlendirmek için harika bir fırsat. 17 Ocak 2018 tarihinde, Oğlak burcunda yeniay gerçekleşiyor. Yeni Ay'ın etkisiyle bu ayın en önemli konusu sosyal çevreniz olacak.
20 Ocak 2018 tarihinden sonra, bir proje ya da anlaşma hakkında en iyi yaklaşımı bildiğinizi farz etmekten ziyade araştırma yapın. Aceleci davranmayın! Sekizinci Evinizi etkileyen Mars bu ay gelirinizi arttırabilir. Çocuklar ve aileyle ilgili aktiviteler bütçenizi zorlayabileceğinden bu sizin için oldukça iyi bir durum.

Yatırımlarla ilgili özellikle dikkatli olun, ne kadar iyi göründükleri önemli değil; kayıp kazançtan daha olasıdır. Olumlu anlamda, size fazladan para getirecek bir fırsat yakalayabilirsiniz. 31 Ocak 2018 tarihinde önemli bir Aslan burcu Ay tutulması gerçekleşecek. Bazı zor finansal kararlar vermeniz gerekebilir. Dikkatli alışveriş ve tutumlu davranış size büyük fayda sağlayabilir.

Olumlu Günler 7, 9, 13, 15, 25, 29, 31

Olumsuz Günler 4, 6, 8, 10, 17, 24,30

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder