2 Eylül 2017 Cumartesi

Yay Burcu 2018 Aşk Hayati

Yay Burcu 2018

Yay Burcu 2018 Yılı Aşk, Evlilik ve İlişkiler

7 Ocak-4 Şubat arasında başkalarını kendinize hayran bırakmak gibi becerileriniz yükselecek. Çünkü Venüs burcunuzda ilerleyecek. Her zamankinden daha şirin, daha şık ve daha göz alıcı görüneceksiniz. Yılın ilk ayı boyunca aşıklarınızın sayısı artabilir. 22 Ocak da, yöneticiniz Jüpiter aşk evinize iyiden iyiye yerleşmeye başlıyor. Yılın aşkta en şanslı burcusunuz ve 4 Haziran 2018′e kadar aşk yaşamınızda hiç bir aksama olmadan şansınız yaver gidecek.


Yalnız kalmak istemiyorsanız 2018′i çok iyi değerlendirmelisiniz.  Nişanlanabilir veya değişken ele avuca sığmaz bir sevgilinin peşinde yıllarınızı geçirebilirsiniz. 7 Nisan 2018 de Güneş-Jüpiter ile aşk alanınızda sarmaş dolaş oluyor. Bu ikilinin kuvveti sizi daha canlı ve sağlıklı kılacak bir aşkı yaşamınıza çekmenizi sağlayacak. Mayıs 2018′de Venüs ve Jüpiter aşk alanınızda kavuşuyor. Venüs sevgi ilişkilerimizden Jüpiter evlilik kararımızdan sorumludur ve ikisi birlikte hem de aşk alanınızda kucaklaştığında mucizeye gerek yoktur.Aşkı bahar aylarında bulduysanız hızlı hareket eden Yay burcuna uygun bir gökyüzü etkisi ile 13 Temmuz 2018 tarihinde Güneş tutulması gerçekleşiyor. Evlilik alanınızda Güneş’in tutulacağını müjdelemeliyim. Güneş evlilik alanınızda tutulduğunda “olmaz ama keşke olsa” dediğiniz her şey gerçekleşebilir. 1 ay sonrasında bile etkilidirler.

15-16 Haziran da evlenmek için uygun tarihleriniz. Son şans 10 Aralık 2018′de karşınıza çıkacak. Evlilik alanınızda bu kez Ay tutulacak. Evlenin, nişanlanın demek isterdim ama Merkür geri gidiyor. 17-18 Aralığı nikah tarihiniz olarak seçebilirsiniz. Sosyal konumunuzu yükseltecek birine evet demeniz mümkün.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder