1 Eylül 2017 Cuma

Terazi Burcu 2018 Aşk Hayati

Terazi Burcu 2018

Terazi Burcu 2018 Yılı Aşk, Evlilik ve İlişkiler

Aşk ve iş arasında kalabilirsiniz! Sonbaharın en çekicileri Terazi burcundan! Göze çarpacak, ışıltınızla herkesi büyüleyecek ve aşık edeceksiniz. Bu sırada sizde etrafınızdaki ateş böceklerinden birine gönlünüzü kaptırabilirsiniz. 2-27 Mart arasında ve ayrıca 20 Aralık’dan sonra yöneticinizin aşk evinize konukluğu, Eros’un okunun tam kalbinize isabet etmesi ile sonuçlanabilir. Uranüs Mart 2018′de aşk alanınıza yerleşmiş olacak ve evlilik, ortaklık yaşamınıza yeni bir form getirmeye çalışacak. Yeniliğe direnmemeli ve eski alışkanlıklarınıza sımsıkı yapışıp kalmamalısınız.

15 Şubat 2018′de aşk alanınızda yeniay doğacak. Yakın çevrenizden biri size duygularını itiraf edebilir ve kalbinizi çalabilir.  22 Ocak-4 Haziran arasında Jüpiter’de evlilik alanınızı ziyaret edeceği için yılın en şanslı gelini/ damadı olabilirsiniz. Yılın diğer şanslı günü de 7 Nisan 2018 Jüpiter ile Güneş evlilik alanınızda kucaklaşıyor. Evlenme teklif etmek veya kabul etmek için uygun bir gün ancak Merkür gerilediği için imza atmanız gerekmez.

12-15 Mayıs 2018 de Jüpiter, Venüs, Merkür evlilik alanınızda kucaklaşacak. Her burç bu özel birleşimi enerjisini farklı bir alanda yaşayacak sevgili Terazi. Sizin şansınız evlilikten yana. 3 Nisan 2018 evlilik alanınızda doğan yeniayla yenilikler zincirinize biri daha eklenecek. 29 Mart nikah için uygun bir tarih.

26-27 Mart da Venüs aşk, Merkür evlilik alanında yol alacağı için dikkatinizi çekebilecek tarihler. 22 Eylül- 2 Ekim 2018 aralığında evlenebilir, nişanlanabilir veya söz verebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder