3 Eylül 2017 Pazar

Oğlak Burcu 2018 Aşk Hayati

Oğlak Burcu 2018

Oğlak Burcu 2018 Yılı Aşk, Evlilik ve İlişkiler

Sevgili Oğlaklar 2018 yılında hayatınızın değişmeyen kısımlarına müdahale edecek. İmza atın, evlenin daha iyi bir eve taşının, aşık olun. Hedefinizde ne varsa gerçekleştirebilirsiniz. Ancak aniden öfke patlamaları ile elinizde olanı kaçırmamalısınız.

31 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşcek olan Ay tutulması evlilik alanınızda etkisinin hala sürdüğü günlerde destek kuvvet olarak yardıma yetişiyor. Venüs burcunuzda Plüton’la saygılı bir kucaklaşma yaşayacak. Gücünüzü bu kez sevgi duygunuzdan alacaksınız.


Mayıs 2018de ise aşk alanınızda yeni bir ay doğacak. Yeni evinizi partnerinizle paylaşmaya gönüllü olmalısınız. Aileniz bu ilişkiye karşı çıksa bile yeniliklere kucak açmalı ve onları ikna etmelisiniz.

Gizli aşk yaşamaya eğilimli değilseniz bile bu gizlilik sizi üzmeyecek. 4 Şubat-2 Mart 2018 arasında Venüs burcunuzda ilerlerken çekici görünecek ve fark edileceksiniz. 15 Mayıs- 9 Haziran 2018 arasında Venüs bu kez aşk alanınızı ziyaret edecek. Ruh eşinizle tanışmanız ve doğru insanı bulmanız mümkün olacak.

13 Temmuz 2018 evlilik alanınızda yeni bir şans buluyorsunuz. Jüpiter aşk alanınızda, Merkür evlilik! İmza atmanız, evet demeniz çok kolay. Üstelik bu evliliğin sağlayacağı ışığı gördünüz bile. Hem sevgiyi hem de mantıklı bir ilişkiyi her zaman yaşamanız mümkün olmaz, zamanı iyi değerlendirin.

10 Kasım 2018' de aşk alanınız dolunayla sarsılabilir. Uzun zamandır arzuladığınız biri varsa ilişkiniz bu dönemde başlayabilir. Venüs ve Merkür’ün konumu bu ilişkiyi bir süre saklı tutmayı tercih edeceğinizi anlatıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder