4 Eylül 2017 Pazartesi

Kova Burcu 2018 Aşk Hayati

Kova Burcu 2018

Kova Burcu 2018 Yılı Aşk, Evlilik ve İlişkiler

31 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek büyük bir Ay ttulması meydana geliyor. Bu tutulma aşk, evlilik, ilişkiler yaşamınızı tekrar gözler önüne sermenizi sağlıyor. Yolunda gitmeyen ilişkiler için çözüm yolları. bekar olanlar için yeni bereberlikler gündem olacak.

Şubat 2018 güzel bir ay sevgili Kovalar. Sessiz, sakin bir ilişki yaşamak için gökyüzü çok uygun. Üstelik bu kişi en iyi arkadaşlarınızdan biri olabilir. Tanımanın verdiği güvenle kendinizi yalnızlıktan kurtulmuş olarak bulabilirsiniz.
Şubat 2018'de burcunuzda bulunan Venüs'ün desteğini hissedeceksiniz.  Yol alacak ve akıllı görünüşünüze çekicilik de eklenecek. 2018′de Venüs burcunuzda Neptün’le kucaklaşacak ve aşkla ilgili bir hayalinizi gerçekleştirecek. O güne kadar ne istediğinizi iyi belirleyin.

1 Haziran 2018'de uzak ülkelerden veya kentlerden birinden gelen müstakbel eşiniz sevgiliniz olmaya aday. Güneş aşk alanınızda tutuluyor. Hayatınızda pek çok kez aşık olmuşsunuzdur ama böyle kuvvetli bir çekimi belki de ilk kez duyumsayacaksınız.

13 Temmuz 2018'deki  Güneş tutulmasını iyi değerlendirinç Bütün gücü ile sizin yanınızda adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Bolluk ve bereketinizin arttığı bir döneme firiş yapıyorsunuz.. Burcunuzda destek kuvvet oluşturacaklar. Evlilik imzası atabilir, çok istediğiniz kişiyle mutlu sona ulaşmanın keyfine varabilirsiniz. 27 Temmuz 2018 tarihindeki Ay tutulması evlilik alanınızda oluştuğunda gerçek bir aşk evliliği yapmanız mümkün. Aşkınızla birlikte uzun bir ömrü paylaşmaya hazır mısınız?

Özellikle Eylül 2018'den sonra yanlış anlaşılmalara izin vermeyin ve objektif olun. İlişkinize harcadığınız emekleri bir kerede heba etmemelisiniz. Bir ilişkiniz yoksa bu dönemde evlenmek için uygun bir adayla tanıştığınızı sanırsanız yanılabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder