25 Eylül 2017 Pazartesi

İkizler Burcu Ocak 2018 Yorumu

İkizler Burcunu Ocak 2018'te Neler Bekliyor?

Sevgili İkizler Ocak ayına işle ilgili olayların ve ayrıca İkizler burcundaki Mars ve Merkür'ün etkisiyle, ayın 15'inden itibaren mesleki bilginizi genişletmek için yeterli motivasyonu kazanacaksınız. Kısa süreli bir ders alın, bir seminere ya da şirket eğitim toplantılarına devam edin ya da kendi başınıza çalışın. Şimdi öğrendikleriniz hemen gelecek ay işinize yaramaya başlayacak. İlişkiler İlişkiler, Venüs'ün Yay burcuna, Yedinci Evinize geçtiği ocak ayının İlk haftası boyunca çok Önemli olacak. Bu, hem partnerinizle romantik anlar hem de sosyal toplantılar için oldukça iyi bir fırsat.

17 Ocak 2018 tarihinde, Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Aynı zamanda herkes size yardım etmek isteyecek ya da iyilik yapacak. Para ve başarı Ocak ayının ilk günleri beklenmeyen harcamalar çıkabilir. Neyse ki Oğlak burcundaki Yeni Ay, bu masrafları yüklenmek için gerekli motivasyonu sağlayacak. Bunu düzenli tasarruflarınızı, borç ödemelerinizi ve ölçülü harcamalarınızı İçeren 2018 bütçenizin taslağını çıkarmak için kullanın. Siz ya da partneriniz bu ay fazladan para bile kazanabilir.

31 Ocak 2018 tarihinde önemli bir Aslan burcu Ay tutulması gerçekleşecek. Çalışma yerinizdeki iletişim sorunları ay sonunda sabrınızı test edebilir. Görüş açınızı geniş tutun ve hüsranınızı yatıştırmak için bir çıkış yolu bulun.

Olumlu Günler 5,9, 13, 15, 16,21,22, 23

Olumsuz Günler 1,4, 6, 10, 12, 17, 24,31

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder