2 Eylül 2017 Cumartesi

Akrep Burcu 2018 Aşk Hayati

Akrep Burcu 2018

Akrep Burcu 2018 Yılı Aşk, Evlilik ve İlişkiler

1 Ocak 2018′de aşk alanınızda Jüpiter ve Uranüs kucaklaşıyor. Biri şans öteki ani değişiklik yaratan iki aykırı karakterin kucaklaşmasından aykırı bir aşka kalbinizi açmanın getireceği şansları yaşayarak yararlanabilirsiniz. Yılın başından Venüs burcunuzda sevgili Akrep. Yılbaşının en güzel, en çekici burcusunuz. 23 Mart 2018′e kadar Jüpiter de Akrep burcunda düz seyrinde olacağı için aşk yaşamınızın en şanslı son günlerini iyi değerlendirmelisiniz.  Uranüs 12 Mart 2015′e kadar aşk alanınızda yani Balık burcunda kalarak değişiklik arzunuzu yerine getirmeye çalışacak.


27 Mart-21 Nisan 2018 arasındaki süreç sizi aşka taşıyor sevgili Akrep. Duygularınızın derin dünyasında dolaşacak kişiye kalbinizin kapılarını da açabilirsiniz. Mart da yeniay aşk alanınızda doğuyor. Güneş, Merkür, Mars, Uranüs de aynı alanda olacağı için değişken, zeki, hırslı, neşeli ve canlı birine aşık olmanız an meselesi.

Neptün Balık burcuna yine aşk evinizde ve doğal alanına geçiş yaptığında dünya daha duyarlı olurken sizde aşka daha korunaksız bir yaklaşımla açılacaksınız. 3 Mayıs 2018′de evlilik alanınızı kucaklayan yeniay sırasında; Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter ve Uranüs Akrep burcuna enerji verecek. Bu dönemde evlenmek veya nişanlanmak yaşam tarzınızı değiştirecek ve evinizin neredeyse bütün sorumluluğunu tek başına üstleneceksiniz.

10 Kasım 2018 evlilik ve ortak yaşam alanınızda gerçekleşen dolunayın zamanı. 5 gün öncesinden 5 gün sonrasına kadar harekete geçebilirsiniz. Evlenmek için özgüvene ve o kişiyi kendiniz gibi benimsemeye ihtiyaç duyuyorsanız gezegenlerin yerleşimi tamda bu duygularınızı tatmin edebilecek. Yılın son fırsatını kaçırmayın ve evet diyerek imzanızı atın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder