29 Ağustos 2017 Salı

Yengeç Burcu 2018 Aşk Hayati

Yengeç Burcu 2018

Yengeç Burcu 2018 Yılı Aşk, Evlilik ve İlşkiler

2018′de nişanlanmak ve evlenmek isteyen Yengeçlere bir fırsat daha sunacak. O günlerde ihtiyacınız olan enerji, güç ve kararlılığa da sahip olacaksınız.  Böylece asla pişman olmayacağınız ve sizi koruyup kollayacak birine evet demenin mutluluğunu hissedebilirsiniz. 17 Mayıs 2018′de aşk alanınız bir kez daha şenlenecek. Merkür, Venüs, Mars’ın o sırada Boğa burcunda yol alması arkadaşlarınızdan biriyle yakınlaşmayı tercih edeceğinizi bildiriyor. Mayıs ayının ortasına kadar kalbinizi çarptıran dostlarınızı dikkatle inceleyin. Duygularınıza mutlaka karşılık bulacaksınız. Ekim 2018′de aşk alanınızda gerçekleşen Yeniay, Merkür, Venüs’ünde yardımı ile müthiş bir aşkı başlatabilir. Benimsemekte kararsız olduğunuz bu kişiye nasıl olup da bu kadar çekim duyduğunuza şaşıracaksınız.


1 Temmuz 2018 tarihini not edin ve evde oturup beklemeyin. Hedeflerinize giden yollarda dolaşın. Evlenmek bu dileklerden biriyse harika. Duygusal yaşamınızı yeniden düzenleyin, sorumluluk alın ve en iyi arkadaşınızı bundan böyle hayat arkadaşınız ilan edin. Temmuz’da evlilik ve nişanlanmakla ilgili alanınızda bir Dolunay gerçekleşecek. Beklemek ve ertelemekle geçen duygusal bağlantılarınızı bu dönemde yüzükle gerçek bir bağa dönüştürebilirsiniz. Evlenme teklif etmek veya almak için de harika bir dönem.

Aynı günlerde Venüs’ün de Yengeç burcunda olması bağınızı kuvvetlendirirken, sonuca ulaşmanızı da kolaylaştıracak. Yılın son fırsatı ise 24 Aralık 2018′de kapınızı çalacak. Tıpkı bir yılbaşı ağacı gibi içinizi kıpırtıyla ve mutlulukla dolduracak bu Yeniay, evlilik ve nişan alanınızda doğacak. Yaratıcı projelerinizle ilgili görüştüğünüz kişilere dikkat edin. Sizi kendinizle yüzleştiren biri hayatınızın bundan sonraki günlerinde büyük bir etkilenmişlikle hayatınıza damgasını vuracak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder