17 Ağustos 2017 Perşembe

Yay Burcu 2018 Genel Yorumu

Yay Burcu 2018

2018 Yılında Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Sevgili Yaylar, 2018 yılında daha çok maddi hırslarınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Şubat'ta; Günlük süreçlerde sevdiğiniz ve zevk aldığınız işlerle haşır-neşir olacaksınız. 17 Ocak 2018 tarihinde, Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşiyor İlişkilerinizi dengelemelisiniz.. Aile ve ev problemlerini arka plana atacaksınız. 3

1 Ocak 2018 tarihinde önemli bir Aslan burcu Ay tutulması gerçekleşecek..Çevrenizdeki kişilerle maddi ve manevi güzel işbirlikleri kuracaksınız. Güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz. Para kazanma şansınız artıyor.

15 Şubat 2018 tarihinde sürprizlere hazırlıklı olun. Kova burcu Güneş Tutulması, birçok işi bir arada yapmaya kalkışmamalı ve çevrenize de sorumluluk yüklemeyi öğrenmelisiniz. Yapacağınız her türlü çalışmanın karşılığını almak istiyor ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz.  Parasal hareketlerin hızlı gelişeceği görünüyor. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz.  Bulunduğunuz grupları, etkileyici konuşmalarınızla ikna edeceksiniz. Yakın çevrenizle yapacağınız iş birliklerinden kazançlar elde edeceksiniz.

Mart 2018'de her şey, isteklerinizin seçimi bağlamında ilerliyor. Amaçlarınıza oldukça bağlısınız. Gizli, keskin ve yoğun planlar yapıyorsunuz. İş ilişkilerinizde işlek zekanızı kullanabileceksiniz.

Güçlü kadrolarla çalışarak, birçok ortak çalışmanın altına imza atacaksınız. Uyumlu düşüncelerinizle ortaklıklar konusunda ılımlı bir hava estireceksiniz. Gireceğiniz sosyal etkinliklerde duruşunuzla etkileyeceğiniz kişiler olabilir. Aralık'ta; Zor olanı tercih edecek ve yaşantınızla ilgili zorlanmalara karşı garip bir sabır örneği vereceksiniz. Bu ay gereksiz harcamalarınızı dengelemelisiniz.2018 yılında yeni bir aşk başlayacak.

5 Mayıs 2018 tarihinden sonra, güçlü, etkileyici kişilerden hoşlanıyor ve bu tür kişilerle işbirliği yapmak istiyorsunuz. Evlilik sizin için önemli bir konu haline gelecektir. Kariyerli ve üstün kişilerin varlığı evlilik kararı almanıza neden olacaktır. Bu dönemde evleneceğiniz kişinin, mesleki konularda başarılı ve özel yetenekleri olmasına dikkat edeceksiniz. Yeni bir aşk başlangıcı yapacaksınız. 'Deli cesareti' denilen ruh durumu her halde bu ay sizde mevcut olacak. Eğer kalbiniz boş ise, aşka hazır bir dönemdesiniz.

Fakat 2018 yılının özellikle Haziran ve Temmuz ayları, eski aşklarınızdan hala vazgeçememe durumları mevcut. Gizli buluşmalar ve saklı düşünceleriniz yüzünden aşk hayatınızda bir karışıklık mevcut.  Yanlış anlaşılmalara karşı çok dikkat ederek, yolunda giden işlerinizde karmaşa yaratmayın. Entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz.  Mücadele içinde olacaksınız. Karşınıza birçok rakip çıkacak. Partnerinizle aranızda kıskançlık kavgaları olabilir. Yine bu ay yanılgılar ve farklı anlaşılmalar söz konusu.

Eski bir aşkın yeniden canlanması söz konusu. Haziran'da; Uyumlu ilişkiler sayesinde kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Bulunacağınız ortamlarda iş, size eğlenceli arkadaşlarla birlikte gelecek. Yaşamınızı kolaylaştırıcı kişilerle birlikte olmak sizin de gururunuzu okşayacak.

Eylül 2018'de ani kararlar vermemeli ve duygusal enerjinizi doğru kullanmalısınız. Karşı cinsin ilgisiyle, istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz. Bu aşklarda cinsel duygular etken olabilir.

10 Ağustos 2018'de, karşılaştığınız kişilerin iç yüzünü görmek sizi rahatsız edebilir. Haksızlıklar konusunda adaletli davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Popüler çevrelerde dolaşmaktan hoşlanacak ve renkli yaşamaya devam edeceksiniz.

Kasım 2018 tarihinde, Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. Verilen sözlerin yerine getirilmesine özen göstermelisiniz. Alışılmışın dışında tutkuların, duyguların ve ilginç fantezilerin ortaya çıktığını göreceksiniz. Karşınızdaki kişileri gereğinden fazla abartmamalısınız.  Kendi imajınıza yönelik gayretler içinde bulunacak, dış görünüşünüz için harcamalarda bulunacaksınız. Kendi tasarruflarınız doğrultusunda çevrenize de yardımcı olacaksınız.

4 Aralık 2018 tarihinden sonra, yurt dışından gelen bir kişi ile tanışarak, partnerinizin memleketine yerleşebilirsiniz. Yer ve mekan değiştirmek isteyebilirsiniz. Önünüze 2018 sonu ve 2019 yılının ilk ayları güzel fırsatlar çıkabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder