2 Ağustos 2017 Çarşamba

Terazi Burcu 2018 Genel Yorumu

Terazi Burcu 2018

Terazi Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?

2018 yılında köklü kararlar alacaksınız. Kendinizi geliştirirken etrafınıza da örnek olacaksınız. Para konusunda istediğiniz rakamlara ulaşmanız zorlaşacaktır.  Bir türlü başlayamadığınız veya cesaret edemediğiniz, uzun süredir askıda bıraktığınız işlerinizi bir iş planı çerçevesi içinde pratiğe dökün.

17 Ocak 2018 tarihinde, Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşiyor.İkna kabiliyetinizi sosyal aktivitelerinizde rahatlıkla kullanacağınız bir ay yaşayacaksınız.  Karşınızdaki kişilerin içlerini rahatça okuyabiliyorsunuz.

31 Ocak 2018 tarihinde önemli bir Aslan burcu Ay tutulması gerçekleşecek. Karşınıza çıkan kişilerin kapasitelerini çok çabuk ölçebiliyorsunuz. Açılım yapmak ve sınırlarınız genişletmek istiyorsunuz. Mesleki başarınızın katlanması, sizin duygularınıza bağlı olarak değişecektir.

15 Şubat 2018 tarihinde sürprizlere hazırlıklı olun. Kova burcu Güneş Tutulması İş yerinizde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunlarını sizin de başınızı ağrıtabilir.

Mesleki konularda muhteşemsiniz. İş başarılarınız gündeme gelecek. Birçok olumlu pozisyon sizi bekliyor. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Yüksek mevki arayışı içindeyseniz dikkatli olmalı ve karşınıza çıkan sorunlarla savaşmak yerine beklemeyi tercih etmelisiniz. Eylül'de; Daha özgür çalışabileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Uzun vadeli planladığınız projeleriniz gündeme gelecek.

2018 yılının ikinci yarısında, kariyer açısından mükemmel çıkışlar yapacaksınız. Hedefleriniz belli. Taviz vermek istemeyeceksiniz. İletişim konusunda muhteşemsiniz. Bu dönemde sosyal aktivitenizin yüksek olmasından dolayı, çevreniz oldukça kalabalık olacak. Maddi açıdan parlak bir dönemde olacaksınız.  Enerjinizi yüksek tutuyorsunuz. Kariyerinizi grup çalışmaları ile destekleyeceksiniz.

2018 yılının Haziran ve Temmuz ayları yoğun bir aşk dönmine giriyorsunuz. Aşkta gerçek duygularınızı irdeleyeceksiniz. Bazı ilişkilerinize belli bir mesafe getireceksiniz. Dikkatli olun. Uzun süredir birlikte olduğunuz kişilerin farklı yüzleri sizi hayal kırıklığına uğratmasın.

Yaşantınıza yeni katılacak kişilerle uyum içinde olacak ve fikir alışverişleri içine gireceksiniz. Kısa sürecek bu birliktelikler çok fazla mutluluk vermeyecektir. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir. Bu şekilde gelişen sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir.

3 - 15 Mayıs 2018'de, seçimlerinizi doğru yapmalısınız. Çekişmek yerine uzlaşmayı tercih etmelisiniz. Tutkular ve kıskançlıkların yoğun olduğu bu ay içinde ilişkilerinizde dikkatli davranmak zorundasınız.

2018 yılında biraz daha sakinliğe ihtiyacınız var. Çünkü, aile bireyleri ile tartışmak için birçok nedeniniz olacaktır. 10 Temmuz'da; Kendinizden yaşça büyük kişilerin desteğini üzerinizde hissedeceksiniz. Bu dönem değişik arkadaş grupları içinde olacaksınız.

1 Ağustos 2018'de enerjiniz çok yüksek. Her şeyi ben bilirim tavrı içinde birçok kişiyi kızdırabilirsiniz. Gücünüze ve aklınıza güveniyorsunuz...

5 - 25 Eylül 2018 tarihlerinde enerjiniz yükseliyor. Engelleri hızlı bir şekilde atlayacaksınız. Aşk hayatınızda hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız. Şehir dışına veya yurtdışına evlenip yerleşmeyi düşünebilirsiniz.

Duygusal dünyanızda kaoslar yaşayabilirsiniz. Aşk yaşantınız karışabilir, size uygun olamayan ilişkiler yaşayabilirsiniz. Aynı anda birden fazla kişiden etkilenebilirsiniz.

10- 22 Aralık 2018 tarihlerinde, ev ve aile kavramları önem kazanacak. Bulunduğunuz grupları, etkileyici konuşmalarınızla ikna edeceksiniz. Eski dostlarla işbirlikleri gündeme gelecek.

1 yorum: