18 Ağustos 2017 Cuma

Oğlak Burcu 2018 Genel Yorumu

Oğlak Burcu 2018

Oğlak Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?


Sevgili Oğlaklar, 2018 yılında sosyal kişiliğiniz, güçlenen özgüveniniz ile birlikte ortaya çıkacak ve bazı aktivitelerde beklemediğiniz tanışmalar olacak. Duygusal harcamalara açık bir dönemdesiniz. Ocak 2018'de verilmiş sözler gecikecek, iş anlaşmaları ve sözleşmelerde sorun çıkacaktır. Uzun süren bir ortaklığınız varsa, bu konuda kesin kararlar alacaksınız. Güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz.

15 Şubat 2018 tarihinde sürprizlere hazırlıklı olun. Kova burcu Güneş Tutulması gerçekleşecek.  Olaylar karşısındaki duygusal yaklaşımlarınız, günlük yaşantınızdaki küçük dengeleri bozmayacak şekilde gerçekleşiyor ve başarıyorsunuz da. Çevrenizden gelebilecek yeni fikirlere kapalı olurken, işinizle ilgili bazı konularda aile baskısına maruz kalabilirsiniz.

2-17 Nisan 2018 tarihlerinde, sorumluluklar sizin üzerinizde yoğunlaşacak. Başarılarınıza tek başına sahip çıkarken, çevrenizde lider pozisyonunda olmaya devam edeceksiniz. Değişim rüzgarları sizi zorlayacaktır. Büyük bir hevesle başlayacağınız bir işin yarıda kalmasına neden olabilir.

Mayıs 2018 tarihini bir yere not alın. Özellikle yeni bir anlaşma yapmışsanız, sözleşmede çıkacak fırdatlar size maddi manevi bolluk ve bereket sağlayacak..Yurt dışıyla yapılan her türlü işlemlerinizde para kazanabilirsiniz.

5-25 Haziran 2018 Parasal konularda dikkatli olacağınız bir aydasınız. Karşılıklı işlerde, borçlu duruma düşmekten kaçının. Ortak kazançlar konusunda gerginlikler yaşayabilirsiniz.Çevrenizi ikna etme konusunda oldukça başarılı olacaksınız. Bazen bulunacağınız ortamlarda baskıcı davranabilir veya çevrenizin tepkisini alabilirsiniz.

Temmuz 2018'de kariyerinizle ilgili daha ciddi ve hırslı çalışmalar içine gireceksiniz. Başarılı çalışmalar ve projeler altına imza atacaksınız. Bulunduğunuz çevreden kopabilir ve arkanıza bakmadan uzaklaşabilirsiniz. Yaşamınızla ilgili yeni bir perde açılacaktır. Yenilikler ve hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Çevre ile olan etkileşimlerinizde bireyselliğiniz ön plana çıkacak.

Ağustos 2018'de çok daha fazla çalışmak zorunda kalacaksınız. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Canlı ve dinamik bir duygusal yaşamla birlikte uzak yollarla ilgili aşklar gündeme gelecektir. Bazılarınız, iş arkadaşlarıyla yeni aşkların eşiğinde olacaklar. Beklediğiniz heyecanlara teslim olmama savaşı vereceksiniz. 2018 Eylül de; Eşinizle yoğun duygu alışverişi içinde olmanız; yeni ve kökten kararları gündeme getirebilir. Sosyal statünüz artıyor. Oldukça dikkat çekici olduğunuz bir aydasınız.

Ekim 2018 ayı size yeni fırsatlar sunacak! Oldukça tutkulu beraberliklerin başladığı bir dönem. Beraberliğinizi gizleme gereği duyabilirsiniz. Sizden yaşça büyük veya babanızın tasvip etmeyeceği bir ilişki içinde bulunabilirsiniz.  Aklınız çok karışık. Bu dönem uzun süredir ihtiyacınız olan aşk size sunulacaktır. Aşk yaşıyorsanız, romantizm dolu günler sizi bekliyor. Tutkular, duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Duygularınıza belli bir disiplin getireceksiniz. Partneriniz bu durumdan hoşnut olmayacaktır. Sizi ilgisizlikle suçlayabilir. Bu dönemde herkese şüphe içinde bakacağınız için; düzenli bir ilişki yaşadığınız partneriniz varsa, onu da yanlış suçlamalarla bıktırabilirsiniz.  Size iş hayatınızda yardım eden biriyle ilginç bir beraberliğe başlayabilirsiniz.

2- 15 Kasım 2018 tarihlerinde, ilişkilerinizde sessiz ve derinden gitmeyi yeğliyorsunuz. Aşk ve uyumluluk konusunda, kendinizi baskı altında tutmanız mümkün. Beğendiğiniz kişiye karşı duygularınızı gizleyeceksiniz. Çünkü kırılmaktan korkuyorsunuz.  Evlilik kararlarınızı geciktirmelisiniz. Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem değil.

Aralık 2018'de yeni başlayacağınız işlerinizde kontrollü yol almaya çalışın. Sosyal hayatınızda bir çok fırsat önünüze çıkacak. Gizli saklı aşk durumları kafanızı karıştırabilir. Aşk ilişkileriniz istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Zorunlu ilişkiler size göre değil. Aşk konusunda sorumluluk almak istemeyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder