19 Ağustos 2017 Cumartesi

Merkür 2018 Yılı Gerileme Tarihleri

2018 Yılında Merkür Hangi Tarihlerde Geriliyor?


Merkür 2018 yılında tam 3 kez geriliyor. Merkür gerilemeleri yılın en zor zamanları olarak sayılıyor. Peki Merkür gezegeni retro halindeyken nasıl davranmalıyız? Merkür retroları iletişim,ev aletleri arızaları,yanlış anlamlar,alınganlıklar,asılsız dedikoduların yoğun olduğu dönemler diyebiliriz. Elektronik eşyalarımız da bozulmalar olabilir. Bu cep telefonları, bilgisayar, tv'ler vb.. gibi eşyalarda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Ya da ikili ilişkilerde yanlış anlamalara açık olabiliriz. Sosyal çevremizdeki bireylere daha anlayışlı ve sakin yaklaşabiliriz.Sevgiliniz veya eşinizle sözlü iletişimde sorun yaşayabilirsiniz.


İş yaşamızda gelirsek iş değişikliği için uygun bir dönem sayulmaz. Bu zamanlada yeni başlangıçlara, yeni projelere imza atmamak önemlidir. Fakat uzun zaman önce ayarladığınız bazı işleriniz hatta evlilik tarihleriniz Merkür gerileme zamanına denk geliyorsa tabi ki bu bir sorun değil. Bu zamanlarda sakınca yoktur. Konu ne olursa temelleri önceden atıldığı için işinize devam edebilirsiniz. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için harika bir zaman diyebiliriz..

Doğum haritanızda Merkür gerilemesi zamanı doğduysanız bu durum sizin için şans bile sayılıyor. Bu dönemde karşınıza yeni fırsatlar ve şanslar çıkabilir.

Merkür 2018 Yılında 3 Kez Geriliyor?


  • 23 Mart 2018 yılında Koç burcunda başlayan Merkür 15 Nisan 2018 tarihinde düzeliyor..

  • 26 Temmuz - 19 Ağustos 2018 tarihlerinde geriliyor. 26 Temmuz'da Aslan burcunda retro hareketine başlıyor ve yine Aslan burcunda düz hareketine başlıyor..

  • 17 Kasım - 6 Aralık 2018 tarihinde Merkür geriliyor. Yay burcunda retro hareketine başlayan Merkür Akrep burcunda direk hareketineHiç yorum yok:

Yorum Gönder