18 Ağustos 2017 Cuma

Kova Burcu 2018 Genel Yorumu

Kova Burcu 2018

Kova Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?

Sevgili Kovalar, 2018 yılının ilk  iki ayı yoğun bir döneme giriş yapıyorsunuz.. 5 Ocak 2018 tarihinden sonra tercihleriniz konusunda zorlanacaksınız. İçsel anlamda bir kararsızlık duygusu içinde hareket edeceksiniz.

31 Ocak 2018 tarihinde önemli bir Aslan burcu Ay tutulması gerçekleşecek.  Birlikte çalıştığınız kişilerden memnun olmayabilirsiniz. Kariyerinizdeki düzelmelerin zevkini çıkarmak için, önünüzde daha zaman olacaktır.

Enerjiniz daha da yükselecek. Mesleki başarınızı perçinleyici konumlar içindesiniz. Bu ay, yüksek hedefleriniz var. Yüksek mevki arayışı içindeyseniz dikkatli olmalı ve karşınıza çıkan sorunlarla savaşmak yerine beklemeyi tercih etmelisiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz.


15 Şubat 2018 tarihinde sürprizlere hazırlıklı olun. Kova burcu Güneş Tutulması, araştırmacı yönünüzü körükleyen aktiviteler içinde bulunurken, detaylar üzerinde yoğunlaşarak başarıyı yakalayacaksınız.

1-21 Mart 2017 tarihlerinde; Dikkatli olmalısınız. Kariyerinizi riske atacak atılımlardan sakınmalısınız. Bazılarınız inatla kendi düşüncelerini savunacaklar ve istedikleri başarıyı yakalayacaklar.  İkna kabiliyetiniz oldukça yüksek seyrediyor. Hayal gücünüzü istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. Yönetici pozisyonunda iseniz, çevrenizi yeniden koordine edecek gerekli titizliği işinize başarılı bir şekilde yansıtacaksınız..

Nisan 2018 tarihinde şimdiye kadar açığa vurmadığınız düşüncelerinizi ifade etmeye başlayabilirsiniz.  Bazıları enerjilerini saklama ve yeni bir yapılanma sürecine girebilirler.  Birlikte çalıştığınız kişilere gereğinden fazla iş yüklemeyin. Onlardan tepki alabilirsiniz. Finans ve yatırım konularında gerekli tüm detayları gözden geçirmelisiniz. Evlilik kararlarınızı geciktirmelisiniz. Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem değil. Şubat'ta; Gücünüzün yavaşladığını hissederek, kendinizi geri plana çekme ihtiyacı duyabilirsiniz. Takıntılarınız sizi rahatsız edebilir.  Çevrenizde beğenilecek ve arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız. Duygularınız güçleniyor.

Mayıs 2018 'de Aşk hayatınızla ilgili ilginç gelişmeler söz konusu olacak. Karşılaşacağınız kariyer sahibi bir kişi ile ortak alanlarda iş yaparken, aşk ilişkisi içine girebilirsiniz. Aşk yaşantınızda olan aksilikleri gözünüzde büyütebilir, yeni başlayan bir ilişkinin olamayacağını görerek bitirmek isteyebilirsiniz.

5 Haziran 2018 tarihi sonrası; Aşk hayatınız oldukça renkli seyredecek. Diğer tüm işlerinizi askıya alacaksınız. Yine gizli ilişkiler için uygun bir dönem, fakat kısa sürecek bu birliktelikler çok fazla mutluluk vermeyecektir.

Eylül 2018'de romantizm ve duygusal alışverişler artacak. Kafaca anlaştığınız kişilerin, daha sonra yaşantınızda farklı bir boyuta geçme ihtimali olması sizi endişelendirmesin. En azından bazı şeyleri denemelisiniz. Asil duyguların yer aldığı arkadaşlıklara hazır olun.

10 Kasım 2018 tarihinden sonra, birlikte iş yaptığınız kişilerle önce arkadaşlık daha sonra, aşka dönüşen beraberlikler gündeme gelecektir.  Sürpriz ilişkilerde temkinli olmalısınız. Sadakat konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir.

2018 yılını yalnız kapatmak istemeyeceksiniz. Macera duygunuzun atağa kalkmasıyla isteklerinizde aşırıya kaçabilir, sevgi ve flört bazında ilişki karmaşası yaşayabilirsiniz. Yeni tanışacağınız kişilerle iyi ilişkiler içinde olmaktan mutluluk duyacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder