21 Ağustos 2017 Pazartesi

Koç Burcu 2018 Aşk Hayatı

Koç Burcu 2018

Koç Burcu 2018 Yılı Aşk, Evlilik ve İlişkiler


2018 Mayıs ayının ilk yarısında Jüpiter ve Venüs burcunuzda kucaklaştığında sevgi dolu bir beraberliğe başlayabilirsiniz. Aşk için ideal döneminiz bahar aylarında başlıyor. 30 Temmuz 2018′de aşk sektörünüz de doğan Yeniay yılın fırsatlarından en önemlisi. Bu yeniay sırasında Venüs de Aslan burcunda yani aşk alanınızda olacak.

Yeni bir aşka adım atacaksınız. 21 Nisan- 15 Mayıs 2018 aralığında Venüs burcunuzda yol alacak. Çekiciliğiniz doruğa ulaşırken sizde bakımlı görünmeyi ihmal etmeyeceksiniz. 28 Temmuz-21 Ağustos 2018 aralığında ise Venüs aşk alanınızda sevgi ilişkisi kurmanız için elinden gelen desteği sunacak. Tartışmayla başlayan tanışmalar bile aşka dönüşme potansiyeli taşıyacak.


8 Ağustos’dan itibaren eski aşklara geri dönmek isteyebilirsiniz. Yalnızsanız 2018 de yıl gerçek aşkı bulabilir ve evlenebilirsiniz bu şansı kaçırmayın. 17 Eylül 2018 de evlilik alanınızda doğan Yeniay bir başka özel günü ifade ediyor. Bu kez Venüs’e Merkür de eşlik edecek. Bu hem hoş, hem zeki bir partneri çağrıştırıyor.

Yöneticiniz Mars’da aşk alanınızda dolaşacağı için dişinize göre, tartışmaktan hoşlanan ve gelişiminize katkıda bulunabilecek bir partneri elde etmeniz zor olamayacak. Evlilik dileğinizi içinizden geçirin ve gerisini bu cesur ve nazik adaya bırakın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder