28 Ağustos 2017 Pazartesi

İkizler Burcu 2018 Aşk Hayati

İkizler Burcu 2018

İkizler Burcu 2018 Yılı Aşk, Evlilik ve İlşkiler

Nisan 2018'de aşk alanınızda gerçekleşen Dolunay’la yılın aşk mevsimini açıyorsunuz. Yakın bir arkadaşla aranızda artan etkileşim aşka dönüşme potansiyeli taşıyor. Bu kişi aynı zamanda yöneticiniz de olabilir. Organizasyonlarda tanışacağınız kişilerden biri de sizi çok çekici bulabilir. 1 Haziran  aşk veya evlilik getirebilir ancak önceliğiniz kişisel gelişiminizi ilerletmek ve kötü alışkanlıklarınızdan sıyrılıp yaşantınızda tertemiz bir sayfa açmak olacak. Ruh eşinizi bulacaksınız. Eylül 2018′de aşk ve eğlence sektörünüzde doğan Yeniay yenilikleri de beraberinde getirecek.

Venüs, Merkür ve Satürn aşk alanınızda buluşuyor. Zeki, çekici bir partner adayı ile evinizin yakın çevresinde veya kısa yolculuklarda tanışma ihtimaliniz var. Kısa yolculuklar da tanışma alanlarınızdan biri olacak.
9 Haziran-4 Temmuz 2018 ve 15 Eylül- 9 Ekim aşık olmak için en ideal dönemleriniz. Zeki ve nazik davranmak koşuluyla! 15 Eylül-9 Ekim arasında Venüs aşk alanınızda yol alacak.  15 Haziran ise evlilik ve ortaklık alanınızda tutulan Ay’ın duygularınızı çalkalaması süregelen ilişkinizi tekrar gözden geçirmek arzusuna dönüşecek. İlişkiniz hakkında açığa çıkan sırların bir kısmı hoşunuza giderken, diğer kısmı öfkenizi kabartabilecek. Haziran başından sonuna kadar evlenebilir veya ilişkinizdeki sırları aydınlatabilirsiniz.

25 Kasım’da evlilik alanınızda Ani ve sürpriz bir kararla en yakın arkadaşınızla evlenebilir, onun gerçekleriyle yüzleşebilirsiniz. Güneş tutulmaları birkaç yeniaya bedeldir ve mutluluk veren gelişmeler getirirler. Yıllar sonrasına ertelediğiniz hayaller  gerçekleşebilir. Ve yılın son aylarında 10 Kasım-10 Aralık 2018 tarihleri arasında şok eden bir kararla evlendiğinizi açıklama şansınız var. Hayırlı olsun!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder