21 Ağustos 2017 Pazartesi

Boğa Burcu 2018 Aşk Hayati

Boğa Burcu 2018

Boğa Burcu 2018 Yılı Aşk, Evlilik ve İlşkiler


2018 yılı sizn için aşk ve evlilik yılı olacak sevgili Boğalar.. 31 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşek olcan tutulma tam bir yenilik şöleni getirecek. Bu aşk 2018 yılında evliliğe gidebilir. Venüs aşk alanınızda sevgilinizle aranızdaki bağı güçlendirecek. Ve Jüpiter burcunuzda yaşam tarzınızı ve görünüşünüzü hak ettiğiniz şekle getirmeye çalışacak. Üstelik aşk gezegeni Venüs’le evlilik dileklerinin sorumlusu Jüpiter aşkla evliliğin yolunu kesiştirecek.

15 Mayıs-9 Haziran aralığında hayranlarınızın çekim alanınızda kilitlenip kalması Venüs’ün sayesinde mümkündür.2018 yılında şans sizden yana olacak!

21 Ağustos-15 Eylül 2018 aralığında ise Venüs aşk alanınızda sevgi duygusunun üretimi işiyle meşgul olacak. Yalnızsanız ve bir aşka mutlaka başlamak istiyorsanız bu dönem size uğurlu gelecektir. Mayıs da evlilik alanınızda doğan Dolunay, yine gizlilikle yürüttüğünüz ilişkinizi başka bir platforma taşımanızı sağlayacak. Evlenmek veya ortak bir yaşam kararı almak yerine ilişkinizi sonlandırmayı da seçebilirsiniz.

Ekim 2018′de evlilik alanınızda Yeniay doğuyor. Merkür ve Venüs’de aynı gün evlilik alanınızda olacağı için evlenmeniz kesinlikle onaylanıyor. Jüpiter’in burcunuzda ilerliyor olması ise kendinizi yıllar sonra yeniden şanslı ilan etmenizi sağlayacak.  Ağustos da yeni bir aşka başladıysanız Ekim de evlilik kararı alın, bu karardan pişmanlık duymayacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder