31 Ağustos 2017 Perşembe

Başak Burcu 2018 Aşk Hayati

Başak Burcu 2018

Başak Burcu 2018 Yılı Aşk, Evlilik ve İlişkiler

2018'de aşk fırsatını iyi değerlendirin. Aynı dönemde  Jüpiter’de evlilik alanınızda şans dağıtıyor olacak. Bu durumda evliliğe giden yolda hayatınızın aşkınıza rastlamanız mümkün. Ailenizin tanıştırdığı biriyle yuva kurma kararını hızla alabilirsiniz. 13 Temmuz 2018′da gökyüzü yazın ortasında aşk konusuna tekrar odaklanmanızı sağlayacak, aşk alanında gerçekleşen Güneş Tutulması bu kez kendinizi değil partnerinizi sorgulamanıza sebep olacak. Bir ilişkiniz yoksa bu dönemde yeni biriyle tanışabilirsiniz.


19 Ağustos 2018 tarihinde, çekiciliğinizle etrafınızda kabarık bir hayran kitlesi oluşturabilirsiniz. Bu dönemin bir başka özelliği de aşk ve sevgi planeti Venüs doğan Yeniay’la kavuşum halinde sevgili Başak. İsteseniz de istemeseniz de kalbiniz boşsa heyecanla çarpmasını sağlayacak biriyle tanışacaksınız. Aralık 2018 de aşk alanınızda yeniay oluşuyor. Bu yılın son günlerinde kalbinizin aşk için çarpması anlamına geliyor. Her şeyi değiştirmek ve sil baştan başlamak için müthiş bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Mükemmeliyetçi yanınızı bir kenara bırakın ve bu fırsatı kaçırmayın.

Mart 2018′de  evlilik alanınızda bir Yeniay doğacak. Evet demeniz, imza atmanız açısından mükemmel bir dönem. Uranüs 12 Mart’a kadar Balık burcunda yani evlilik sektörünüzde kalacak ve durağanlaşan ertelenen nikah işlerinize hız kazandıracak. Yılın ilk yarısı sizin için ayrı bir önem taşıyor sevgili Başak. Mutlaka değerlendirmelisiniz.  Eylül’de evlilik alanınızda bir dolunay gerçekleşiyor. Mars arkadaşlık alanınızdan bu evliliği veya kararınızı destekliyor olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder