19 Ağustos 2017 Cumartesi

Balık Burcu 2018 Genel Yorumu

Balık Burcu 2018

Balık Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?

Sevgili Balıklar, 2018 yılı siizn için zevk ve sefa yılı olacak desek hiç abartmış olmayız. Güzel olan her şeye karşı hayranlık duyacaksınız. Bu dönemde beklenmeyen aksiliklere karşı önlemlerinizi almalısınız. Kendinize yatırım yapmayı tercih edeceksiniz.

31 Ocak 2018 tarihinde önemli bir Aslan burcu Ay tutulması gerçekleşecek. Başlangıçlar yaparken iyi düşünmelisiniz. İş yaptığınız kişilerin sizin kadar atak ve akıllı bir kişilikte olmasına dikkat edeceksiniz. Kendinize güvenmeyi seviyorsunuz.

15 Şubat 2018 tarihinde sürprizlere hazırlıklı olun. Kova burcu Güneş Tutulması gerçekleşecek. Sıra dışı değişimlere hazır olun. Parlak zekanız ve güçlü algılamanız heyecanlarınıza önderlik edecektir. İkna edici ve yatırımlar konusunda becerikli olacaksınız.

Nisan ve Mayıs' 2018 ayları ,para harcama içgüdüleriniz oldukça yoğun seyrediyor. Mali hırslarınızı planlı adımlarla kararlı ve iddialı bir şekilde öne çıkarırsanız, para kazanma konusunda şanslı olabilirsiniz.

20 Haziran 2018 tarihine kadar aynı düşünceye sahip kişilerle birlikte ortak çalışmalarda bulunacaksınız. Yeni bir işe başlamak istiyorsanız kendinize sınır koyabilirsiniz.

2018 Temmuz'da; Daha özgür çalışabileceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Kendinizi geliştirebileceğiniz konular üzerinde çalışmayı tercih etmelisiniz. Meslek hayatınız destekleniyor. Sürprizler sizi sevindirecek. Seyahatler ön plana çıkacaktır. Güçlü hisler duyacağınız ilişkilerin başlangıcı oluşabilir. Denenmemiş işlerde oldukça başarılı olacaksınız. Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler.

Ağustos 2018'de çekiciliğiniz ve çalışkanlığınız, ilişkilerinize artı değerler getirmesi gerekirken olumsuzluk da getirebilir. Bazı kişiler tarafından kıskanılabilirsiniz. Toplumda göz dolduracaksınız. Giyim ve kuşam konusunda oldukça zevkli giyinecek ve çevrenize örnek teşkil edeceksiniz.  Girdiğiniz ortamlarda dikkati hemen üzerinize çekiyorsunuz. Cinsel cazibenizin yüksek olmasından dolayı çevrenizi büyülüyorsunuz. Şubat'ta; Dostluk ve aşk duyguları birlikte gelişebilir veya her iki duygu ilişkinizin bir parçası olabilir.

2 Eylül 2018 tarihinde; Duygularınıza kapılmadan olayları akılcı bir şekilde değerlendirmelisiniz. Yakıcı duygular içinde olmanıza rağmen gizlemeyi iyi biliyorsunuz.  Suskun ve gizemli bir havaya girecek ve düşünceleriniz hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz.  Planlarınızı uygularken kibar, ince, zarif fakat ısrarcı bir şekilde davranacak ve çevrenizde size karşı çıkanlara da yumuşak bir şekilde karşı koyacaksınız.  Eğlenceli ortamlar sizi bekliyor. Yaşantınız renklenirken, duygusal konularınızı daha iyi ifade edebilecek ve iletişim konusunda başarılı olacaksınız.

2018 Kasım 2018'de; Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir ay içindesiniz. İlişkilerinizde kalıcılık beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz. Ağustos'ta; Hayata enerjik bakacaksınız. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Aşklarınız ve duygularınızda ilişkiye siz hakim olacaksınız. Kendi kendinize kişisel hırslarınızı beslerken, güzel konuşmalarınız ve tartışma kabul etmeyen tavırlarınız bazılarına agresif gelecektir.

Aralık 2018'de; Partnerinizle birlikte alacağınız ortak kararlar önemli olacak. Takıntılı aşklar gündeme gelebilir. Kafanızdaki kişiyi gözünüzde fazla abartabilir ve gereksiz düşünceler içinde size uygun olmayan aşklar yaşayabilirsiniz.  Güzel konuşmalarıyla karşı cinsin sizi etkilemeye çalışmaları geçici aşkları da gündeme getirebilir. Fiziksel ve ruhsal anlamda kendinizi güçlü hissedeceğiniz bu ay, eğlenceli ve sizi oyalayan yolculuklar da gündeme getirecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder