30 Ağustos 2017 Çarşamba

Aslan Burcu 2018 Aşk Hayati

Aslan Burcu 2018

Aslan Burcu 2018 Yılı Aşk, Evlilik ve İlşkiler

Venüs 2018 yılında aşk evinizi ziyaret edecek. 7 Ocak 2018-4 Şubat 2018 ile 2-26 Kasım 2018 tarihlerini not edin. Hem yılın başında hem de yılın sonunda Venüs aşk yuvanızı ziyaret ettiğinde size uygun, kalbinizi çalacak biriyle tanışma veya nişanlanma şansınız artar. 15 Şubat 2018′de aşk alanınızda Güneş tutulacak. Güneş tutulmaları birkaç yeniay kuvvetinde duygu seli yaratır ve özel olaylar ortaya koyarlar. 15 gün öncesinden 15 gün sonrasına dek etkileri sürer. İç dünyanızın mutlulukla sarsılacağı bu dönemde sosyal statünüzü güçlendirecek bir aşk yaşayabilirsiniz.


İşte size yılın fırsatı. Aşk yaşantınız yılın son aylarında bir anda alevlenecek.  Bekar Aslanlar için özel kişiyle tanışmak veya nişanlanmak anlamına gelir. 3 Şubatta Venüs de aşk alanınızda son gününü yaşarken 4 Şubatta Merkür evlilik alanınızda yerleşmiş olacak. Mars ise evlenmek ve ortaklık kurmak konusundaki gücünüzü ve kararlılığınızı sağlamlaştırıyor.

Her iki günüde değerlendirebilirsiniz. 18 Şubat burcunuzda ayın dolduğu, gözlerinizin dolduğu ve duygularınızın kabardığı özel bir tarih. Güneş, Merkür, Mars, Neptün evlilik sözleşmesi imzalamanız için sizi zorlarken, hayır demeniz imkansız olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder