2 Ağustos 2017 Çarşamba

Akrep Burcu 2018 Genel Yorumu

Akrep Burcu 2018

2018 Yılında Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

2018 yılında yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Onlarla birçok iş fırsatı yakalayacaksınız. 2018 yılına hızlı ve pozitif enerjiler ile başlıyorsunuz..Ayın ilk yarısında seyahat gerektiren işler sizi bekliyor. Kendi olanaklarınız ve gücünüzle finans hareketini hızlandırırken, karşı tarafın şartlarına göre daha iyi durumda olacaksınız.

31 Ocak 2018 tarihinde önemli bir Aslan burcu Ay tutulması gerçekleşecek. Mesleki konularda sorun çıkabilir. İşinizi büyütmek istiyorsanız yapacağınız işlerde abartıya gitmeden, doğal akışı içinde süreçleri aşmaya çalışın. Hedefleriniz ve aile ilişkileriniz konusunda yoğunluk yaşayacaksınız. Önemli değişimler yaşarken, bu arada sizi sıkan koşullarla savaşmayı da öğreniyorsunuz.


15 Şubat 2018 tarihinde Kova burcu Güneş Tutulması gerçekleşiyor..Cesur ve kararlı davranmak zorundasınız. Mesleki yaşamınızda birlikte olduğunuz kişileri, ısrarcılığınızla şekillendirmeye çalışmayın.  Kariyer ve toplumsal hayatınızı destekleyici çalışmalar içinde olacaksınız. Ay boyunca elde ettiğiniz kazançlarla ilgili yeni ve olumlu gelişmeler gündeme gelecek.

5 - 25 Haziran 2018 tarihlerinde, kazançlarınızla ilgili çalışmalarınızda iddialı olacaksınız. Harika ve pozitif iş birlikleri içinde bulanacaksınız.

2018 yılında nostaljik duyguların etkisinden kurtulmak zorundasınız. Eski defterleri kapatıp yeni bir gelecek için kişisel gelişiminize önem verebilirsiniz.

İş hayatınızla ilgili konularda başarılı bir döneme giriyorsunuz. Hırslar daima kişisel gelişiminizle yarışacak. Ağustos 2018'de başarı grafiğinizi yükseliyor. Son yılların en önemli ve mesleki başarılarınızın arttığı bir döneme giriyorsunuz. Egonuzu güçlü tutacak ve isteklerinizde aşırıya kaçacaksınız. Yönetme kabiliyetiniz artıyor. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın. Bulunduğunuz topluluklarda lider ve öncü olabilecek aktivitelerle ön planda olmak isteyeceksiniz.

Ekim'de; Bu dönemde iç sesinizi dinlemeli, özellikle para kazanma ve harcama konusunda dengeyi kurmaya çalışmalısınız. Kasım'da; Konuşma kabiliyetinizi iş konularında başarılı bir şekilde kullanacaksınız. Mesleki konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. Gücünüzün farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatacaksınız.  Enerjinizi tasarruflu kullanmaya çalışın. Bu şekilde yaşamda kaçırdığınız bazı şartları yeniden elde edebilirsiniz. Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz.

Eylül 2018 ayı duygusal konularda eski alışkanlıklarınızı özleyebilirsiniz. Bu dönemde sevdiklerinize daha fazla vakit ayıracak, özel işlerinizle ilgileneceksiniz.  Bu ay cesaret edemediğiniz konular yön değiştirecek, belki de farklı bir işe geçeceksiniz. Eğer, gerçek önemli bir ilişkiye sahipseniz; ciddi kararlar alabilirsiniz.

2018 yılının son iki ayı, aşk hayatınız oldukça ilginç gelişmelere sahne olacak. Sevgiliniz yanınızda olacak ve sizi mutlu edecek, özellikle maddi konularla ilgili yardımlarını esirgemeyecektir. ; Bulunduğunuz ortamlarda lider özelliğiniz ön planda olacak. Duygularınızı abartabilir ve ilgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz.

Aşk hayatınızdaki sorunlar bitecek. Aşka çok fazla değer veriyor olmanız sizi cinsel dürtüleri yüksek ilişkilere yöneltecektir. Aşk ve Sosyal evinizde geri giden Neptün sizi karasızlık verebilir. Seçenekleriniz çok fazla. Seçim hakkınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Cinsel cazibenizin yüksek olmasından dolayı çevrenizi büyülüyorsunuz. Yine, bu dönemde her zamankinden daha fazla cesur olacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder