20 Temmuz 2017 Perşembe

Yengeç Burcu 2018 Genel Yorumu

Yengeç Burcu 2018

Yengeç Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?

Ocak 2018'de yönetici pozisyonunda çalışıyorsanız; şirketinize maddi kazanç sağlayacak birçok anlaşmaya imza atacaksınız. 17 Ocak 2018 tarihinde, Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Değişik iş tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Takdir gören kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını
 bulamayabilirsiniz. Ailenizin mallarından veya gelirlerinden faydalanabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz.

31 Ocak 2018 tarihinde önemli bir Aslan burcu Ay tutulması gerçekleşecekİş arkadaşlarınızla güzel bir performans sağlayacaksınız. Maddi hırslarınız ön planda olacak. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek.


15 Şubat 2018 tarihinde sürprizlere hazırlıklı olun. Kova burcu Güneş Tutulması kararlarınızda sizi destekliyor. Enerjinizi doğru kullanmalı ve başlattığınız işleri tamamlamalı, yeni projelerinizi geriye çekmelisiniz. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın. Mesleki anlamada size yardımcı olabilecek ve istediğiniz kapıları açabilecek güçlü dostluklar kuracaksınız. Güneş'in etkisiyle daha atak ve cesur davranışlar içinde bulunurken, girdiğiniz topluluklarda gözlerin üzerinize çevrilmesine neden olacaksınız.

15 Mayıs 2018 tarihinde, Boğa burcu Yeniayı sizi her konuda destekleyecek. İkna yeteneğinin yüksek olduğu bir bir dönem. Çevrenizle iş birliği içinde olacaksınız. Bazı paslaşmalar sonucunda istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yeni fikirler konusunda önemli aşamalar kaydediyorsunuz.

Birlikte çalıştığınız kişilerle kuracağınız dostluklar sizin için önemli olacaktır. Kasım'da; Hayata enerjik bakacaksınız. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Aralık'ta; Hayal gücünüzü, istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. Pratik davranışlarınızla bir çok kişinin önüne geçebilirsiniz. Bu nedenle de kişisel ilişkilerinizde rekabet ortamı yaratacaksınız. Gizli tutkular başınıza iş açabilir Ocak'ta; Duygusal konulara daha fazla odaklaşacaksınız.

Aşk etrafınızda dolaşıyor. Sürpriz aşklara hazırlıklı olun. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerle enerjilerinizi birleştireceksiniz. Sosyal yaşantınızda kişisel cazibenizin artmasından faydalanabilirsiniz.  Seçeceğiniz arkadaşlarınızın çalışma hayatınızda size fayda sağlayacak tarzda olmalarına dikkat ediyorsunuz.

7 Mart 2018 tarihinden sonra, yaptığınız işi severek yapacak, enerjik ruh halinizi istediğiniz yönde kullanabileceksiniz. Mars aşk ve sosyal evinizde ilerlerken; Nostaljik duygular ortaya çıkacak.. Nisan'da; Aşk hayatınıza aileniz yorum getirebilir.

Haziran 2018'de; Zekice ve güzel konuşmalarınızla dikkat çekeceksiniz. Bu ay kendinizden küçük veya büyük partnerle aşk yaşayabilirsiniz.

11 Ağustos 2018 tarihinli Yeniay desteğini alabilirsiniz. Bolluk ve fırsatlar gezegeni "Jüpiter" her türlü olumsuzluklara karşı sizi korumaya devam ediyor. Mayıs'ta; Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranıyorsunuz. Çevrenizde oldukça cazibeli bir hava estireceksiniz.

Temmuz 2018'de bazılarınız iş arkadaşlarından biriyle duygusal ilişkilere girebilir.  Karşı cins üzerinde dikkat çekici bir etkiniz var. Yeni kişilerle tanışmanız mümkün. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz bir ay içindesiniz. Eylül'de; Geçmiş ile ilgili hatalarınızı mercek altına alarak analizci bir gözle inceleyecek ve düzeltici faaliyetler içinde bulunacaksınız.

Ekim 2018'de düşüncelerinizde yeni bir boyut ve dinginlik ortaya çıkacaktır. Çevrenizde beğenileceksiniz. Duygularınız güçleniyor ve yılın en olumlu günlerinden birini yaşıyorsunuz.

1-17 Kasım 2018 tarihlerinde, kendinize şans vermek konusunda biraz cömert davranmalısınız. Cinsel enerjinizin yoğunlaştığı anlarda bazı beğendiğiniz kişilerin karşınıza çıkması kafanızı karıştırabilir.

5 Aralık 2018 karşılaştığınız kişilerin fiziksel özelliklerinden etkilenmemelisiniz. Aşk hayatınızda sıcak savaşlardan kaçınmalı ve partnerinize karşı politik olmalısınız..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder