10 Temmuz 2017 Pazartesi

Koç Burcu 2018 Genel Yorumu

Koç Burcu 2018

Koç Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?

2018'de; Özgür kararlar alacaksınız. İlişkilerinize farklı bir boyut getireceksiniz. Ailenin bazı yaşlı bireylerinin hukuksal mirasları söz konusu olabilir. Uzun süredir kafanızı meşgul eden maddesel problemlerinizi gözden geçirmelisiniz.

17 Ocak 2018 tarihinde, Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Sosyal çevrenizi genişleteceksiniz. Yeni tanışmalar partnerinizle birlikte size yeni ufuklar açacak. Kendiniz için veya yakın çevrenizde resmi kimlik kazanan ciddi birliktelikler olabilir. Dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak.

31 Ocak 2018 tarihinde önemli bir Aslan burcu Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma sizi yüreklendirirken sıkıldığınız tüm negatif duygu ve durumlardan arınmak isteycekseniz. Sizler için altın değerinde bir fırsat olacak.
 
15 Şubat 2018 tarihinde sürprizlere hazırlıklı olun. Kova burcu Güneş Tutulması kararlarınızda sizi destekliyor..Hiçbir şeyden korkmuyorsunuz. Çevrenizi etki altına almayı çok kolay başarıyorsunuz. Birçok işle aynı anda uğraşırken, çok yönlü düşünmeniz gerekiyor. Arzuların sihirli bir şekilde elinize sunulması için hiçbir ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır.


1 - 21 Mart 2018 tarihinde, yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Çevrenizi istediğiniz koşullara doğru yönlendirebileceksiniz. Egonuz yükseliyor. Şans ve yükseliş sizden yana. Derin araştırma gereken konularda kendinizi ispat edeceksiniz. Dolaşım sisteminiz çok önemli. Eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır. 

Nisan 2018 tarihinde; Cesur tavırlar içinde olacaksınız. Bu dönemde sizi dizginlemek oldukça zor olacak. Kararlı bir şekilde savunduğunuz fikirlerinizden taviz vermeyeceksiniz. Ortak çalışmalarınız ve dostluklarınızda hakim bir tavır sergileyerek kendi düşüncelerinizi karşı tarafa dikte edeceksiniz. Satürn madde evinizde sizi olumlu şekilde destekleyecek. Evinizi yenilemenin tam sırası. Nisan'da; Oldukça hareketlisiniz. Gergin olduğunuz anlarda, hızla size rahatsızlık veren düşünceyi veya ortamı terk etmelisiniz. Kendinizle ilgili değişimler, sizi mutlu edebilir.Nisan ayı sizin için çok özel olacak. Değer yargılarınız ve sezgileriniz artıyor.

15 Mayıs 2018 tarihinde, Boğa burcu Yeniayı size bolluk ve bereket konusunda kapıları açıyor..İnsanlar sizden etkilenirken, karşı çıkamıyorlar. Para kazanma süreci içinde olacağınız için; yorulduğunuzu anlamayabilirsiniz. İstemediğiniz halde vücudunuz yağlanabilir ve kan tablonuz bozulabilir. alnız yaşayanlar, bulundukları sosyal çevrelerde tanışacakları kişilerle (sizden yaşça çok büyük veya küçük olabilir) bir ilişki başlatabilirler.

5 Haziran 2018'de karşınızdaki kişilerle fikir jimnastikleri yapacaksınız. Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanarak, değişik düşünceler yaşayacaksınız. Birçok iş fırsatı yaratacak ve gelecekle ilgili kaygılarınızı bu şekilde törpüleyeceksiniz. Haziran'da; Kollar ve bacaklar karaciğer hassas olacaktır. Önce sindirim sorunları daha sonra, dişler ve kemikler ön plana çıkacaktır.

Kol ve bacaklarda hassasiyet olmasına rağmen hareketli olacaksınız.Kozmik güçler sizi desteklemeye devam edecek ve zorluklar karşısında güçlenmenizi sağlayacak. Detaylar üzerinde yoğunlaşarak başarıyı yakalıyorsunuz.  Kariyerinizle ilgili duygu değişimleri yaşıyorsunuz. Sizi ilgilendiren konularda karizmatik çekim gücünüzü yoğun bir şekilde kullanacaksınız. Toplumda ses getireceksiniz.

3 Eylül 2018 tarihinde; Sosyal yaşantınızın birden canlandığınız hissedeceksiniz. Çevre ilişkileriniz genişliyor ve uzak ülkelerle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli bir devreye giriyorsunuz. Ekim'de; Harcamalar konusunda dikkat etmeniz gereken bir dönem. Finans durumunuzu dengelemek zorundasınız. Daha fazla dikkat ve sorumluluk sizi bekliyor. Kasım'da; Ailenizin fikirlerine de önem vererek, çevre ilişkilerinizi doğru kullanacaksınız. Aralık'ta; Oto kontrolü elinize almanız gereken bir dönem... Yenilikler ve alışkanlıklarınız arasında gereken dengeyi kurmak zorunda kalacaksınız. Yıllardır istediğiniz düşleri gerçekleştirebileceksiniz..

Cinsel içgüdülerinizi çekici bir şekilde karşı tarafa yansıtabileceksiniz. Şubat'ta; İnsanları diplomatik tavırlarınızla kendinize bağlayabilirsiniz. Cinsel isteklerinizdeki artış ve yoğunluk konusuna dikkat edin. Yalnız yaşayan Koç'lar anlık hoşlanmalarla sonu olmayan ilişkilere başlayabilirler. Daha doğru kararlar almak için kendini zorlayacaksınız. Akıllı ve sıra dışı insanlara inanılmaz bir çekim gücüyle yaklaşmanız duygularınızda fırtınalar yaratabilir. Duygularınızda ve isteklerinizde ileriye yönelik bir artış gözlenecektir.

15 Haziran'da; Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız.

Temmuz'da; Bu dönemde çevrenizle uyum sağlayacak ve size mutluluk verecek aktivitelerin içinde bulunacaksınız. Bazılarınız gireceğiniz topluluklarda duygusal ve romantik ilişkiler yaşayacaklar. 13 Temmuz 2018 Güneş tutulması ve 27 Temmuz 2018 kova burcu ay tutulması ayın en önemli tarihleri. Dolu dolu bir 2018 yılı geçireceksiniz sevgili Koçlar..

Ağustos'ta; İhtiraslı ve yoğun yaşadığınız ilişkileriniz yüzünden sorunlarla yüz yüze gelebilirsiniz. Bu dönemde dikkatli olmalı, geçici duygular ve kaçamaklar yüzünden keyfinizi kaçırmamalısınız. 11 Ağustos 2018 tarihinli Yeniay desteğini alabilirsiniz.

1-20 Eylül 2018 tarihinde Ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olmalısınız. Sadece keyifli günler geçirirken, bu beraberliklerinizden çok şey beklememelisiniz.

İş yaptığınız kişiyle aşk yaşama olasılığınız çok güçlü. Ekim 2018'de, Süregelen bir ilişkiniz varsa, aşkınız testten geçecek. Yaşadığınız dengesizliklerden olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, aşırıya kaçmadan temkinli davranışları tercih etmelisiniz. Yollarla ilgili eğlenceli haberler alacak ve bu dönemde kendinizi ruhsal olarak yenilenmiş hissedeceksiniz. Yolculuklarınızda ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olun. Hızlı karar almayın ve dolaşım sisteminize dikkat edin. Bu dönemde unutkanlığınız artabilir, dikkatsiz davranışlar nedeniyle kazalara karşı dikkatli olun. Şubat'ta; Ayaklarınızla ilgili sorunlara dikkat.

Aralık 2018'de spor, yoga, meditasyon ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Enerjinizi doğru kullandığınız zaman hiçbir problem çıkmayacağına emin olabilirsiniz. Güvenilir bir kişiliğe sahip olmanız nedeniyle; prestij kazanacak, arkadaş çevrenizde olumlu katkılar sağlayacak kişilerle bir arada bulunacaksınız. Çok çalışmak sağlığınızı bozabilir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder