12 Temmuz 2017 Çarşamba

İkizler Burcu 2018 Genel Yorumu

İkizler Burcu 2018

İkizler Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?

Ocak 2018'de yıla süper bir giriş yapıyorsunuz. Hayallerinizi destekleyici seyahatler gündeme gelecek. Yaratıcılık ve kişisel becerilerinizi ortaya dökmeniz konusunda oldukça başarılı olacaksınız. 17 Ocak 2018 tarihinde, Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşiyor Yeni iş fırsatlarıyla ilgili yakın çevrenizden önemli ve güzel destekler alacaksınız. 31 Ocak 2018 tarihinde önemli bir Aslan burcu Ay tutulması gerçekleşecek Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz.


15 Şubat 2018 tarihinde Kova burcu Güneş Tutulması  zihinsel performansınızda bir artış olacak. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirleyecek ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranacaksınız.

Hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacaksınız. Paranın gücüne inanıyorsunuz. Karşılaştığınız kişilerin iç yüzünü görmek sizi rahatsız edebilir. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Kendinizi yıpratmadan hareket etmelisiniz.

15 Mayıs 2018 tarihinde, Boğa burcu YeniayıHem size prestij kazandıracak hem de size yardım edebilecek özel ve popüler kişilerle birlikte olacaksınız. Kariyerinizle ilgili uzun dönemli başarıların temelini atacaksınız. Güçlü duygularla başlattığınız çalışmalarınızı inatla sürdüreceksiniz.

Ekim 2018'de kendi koyduğunuz kurallardan kendiniz sıkılabilirsiniz. Özgürlük sınırlarınızı genişletmek isteyebilirsiniz. Karşınıza çıkan maddi manevi fırsatı değerlendirebilirsiniz..

Kasım 2018'de, değişim içinde olmanız ve düşüncelerinizin şekil değiştirmesi sonucunda keşfettiğiniz duygular, ilginç konular üzerinde yoğunlaşmanıza neden olacak.  Tartışmalardan ve güç savaşlarından sakınmalı. Sakin olduğunuz zaman para durumunuzu da istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz.

Eski olayları yeniden gündeme getirmeyin. İstemediğiniz olumsuz bir karşılaşma canınızı sıkabilir. Cinsel isteklerinizde artış konusuna dikkat edin. Yalnız yaşayan İkizler anlık hoşlanmalarla sonu olmayan ilişkilere başlayabilirler. Gizli tutkular başınıza iş açmasın. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz.

Sürprizlerle dolu bir yıl 2018. Sosyal ilişkilerinize yeni bir düzen gelecek. Dost zannettiğiniz kişilerin gerçek yüzünü göreceksiniz. Aşk hayatınız çok karışık fakat tam istediğiniz şartlarda gelişiyor. Alışılmışın dışında tutkuların, duyguların ve ilginç fantezilerin ortaya çıktığını göreceksiniz.Bu dönem süregelen bir ilişkiniz varsa, sorunlar kopma noktasına gelebilir.  Görüşeceğiniz kişilerin güçlü ve kariyerli olmasına özen göstereceksiniz.

Aralık 2018'de özellikle size finans kapısını aralayacak dostlukları arzulayacaksınız. Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu günlerdesiniz. Kendinizden emin tavırlarınızla onları etkiliyorsunuz. Eylül'de; Uzun süren bir aşkınız varsa, aile içinde bir nişan söz yapabilirsiniz. Vicdan mekanizmanız sürekli çalışacak. Bazı gizli konuların açığa çıkması çözüm yollarını da beraberinde getirecek. Kasım'da; İletişim konusunda kararlı adımlar atacaksınız. Etkileyici ve yapıcı konuşmalarınızla istediğiniz iletişimi kurabileceksiniz. Akıllı kişilerle birlikte olmanın motivasyonunu yaşayacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder