12 Temmuz 2017 Çarşamba

Boğa Burcu 2018 Genel Yorumu

Boğa Burcu 2018


Boğa Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?

Ocak'ta; Size hem para kazandıracak hem de kişisel ilişkilerinizi destekleyecek işler yapacaksınız. Arkadaş çevrenizden faydalanacak ve onlarla sanatsal çalışmalar içinde olacaksınız. Beklediğiniz haberler gecikebilir. Artık, her şeyi sınıyor ve sınavdan geçiriyorsunuz.

17 Ocak 2018 tarihinde, Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Düşündüğünüz kişilerin size vereceği güçle fikirleriniz daha sağlam ilerliyor.  Görüşeceğiniz kişilerin de genelde yüksek mevkili kişiler olmasına dikkat edeceksiniz. Kafanızın bir kenarında beklettiğiniz olayları yeniden başlatacaksınız. Bu dönem yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde enerjiniz artacak.

31 Ocak 2018 tarihinde önemli bir Aslan burcu Ay tutulması gerçekleşecek. Mesleki konularda tatlı dilli ve politik davranmanın avantajlarını göreceksiniz. İletişim konusunda oldukça başarılı ve çevrenize olumlu bir görüntü veriyorsunuz.


15 Şubat 2018 tarihinde Kova burcu Güneş Tutulması, sizin adaletli davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Başlattığınız çalışmalarda kesin sonuçlara ulaşıp büyük kazançlar elde edeceksiniz. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız.

15 Mayıs 2018 tarihinde, Boğa burcu Yeniayı, zorlukların sizi etkileyemeyeceği bir performans çizeceksiniz. Akıllı insanlarla konuşmayı seviyorsunuz. Onların değişik fikirlerinden siz de etkileneceksiniz. Kendinize güveniniz artıyor. Haziran'da; Sevdiklerinizle birlikte duygu birliği içinde olsanız bile, aranızda oluşabilecek sürtüşmelere engel olamayacaksınız. Temmuz'da; Sevdiklerinizle paylaşım içinde olan yapınız sizi zor durumda bırakacak borçlar içine sokabilir. Özellikle yazılı anlaşmalarınızı ertelemelisiniz. Size para kazandıracak kaynakları araştırmalısınız.

13 Temmuz 2018 Güneş tutulması ve 27 Temmuz 2018 kova burcu ay tutulması ayın en önemli tarihleri. Uyumlu ve güzel bir ay olacak.  Bir çok iş fırsatı kapınızı çalacak. Duygusal sorunlarınız iş hayatınızı da etkileyebilir. Yeni bir proje çalışmanız varsa, gelecek aya ertelemenizde fayda var. Bütçenizi yeniden gözden geçirin. Birçok iş imkanı ortaya çıkacak. Yeni iş fırsatlarıyla ilgili yakın çevrenizden önemli ve güzel destekler alacaksınız. Kendinize güveniyor ve başlattığınız işler konusunda kararlı adımlar atıyorsunuz.  Beklediğiniz fırsatları yakalayabileceksiniz. Tüm enerjinizi yurtdışı çalışmalarına verebilirsiniz. Aktif olacağınız bu dönemde hatalara açık olabilirsiniz. Aceleci tavırlarınızla şansızlıklar yaşama olasılığınız oldukça yüksek. Macera duygusuyla hataya düşebilirsiniz
2018 yılında ciddi ilişkiler peşindesiniz. Görüştüğünüz kişilerin farklı ve üst boyutta olmasına dikkat ediyorsunuz. Şimdiye kadar düşünmediğiniz konularla aklınız karışabilir. Sizden yaşça büyük kişilerle diyologlarınız artacaktır. Bu ay, iş çevresinden bir arkadaşınız duygusal olarak sizinle ilgilenebilir. Karşı cins üzerinde etkinizin fazla olduğu günlerdesiniz.

Macera duygunuzun atağa kalkmasıyla isteklerinizde aşırıya kaçabilir, sevgi ve flört bazında ilişki karmaşası yaşayabilirsiniz. Popüler çevrelerde dolaşmaktan hoşlanacak ve renkli yaşamaya devam edeceksiniz.

Çevrenizde beğenilecek ve arkadaşlarınızla güç birliği içinde olacaksınız. Duygularınız güçleniyor ve yılın en olumlu günlerini yaşıyorsunuz. Yanlış anlaşılmalar yüzünden fikir tartışmaları çıkabilir. Evlilik kararlarınızı geciktirmelisiniz.

11 Ağustos 2018 tarihinli Yeniay desteğini alabilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirmenin tam sırası. Dışa vuramadığınız öfkenizin etkisiyle istem dışı hareket etmemeye çalışın. Yeni kişilerle tanışmanız mümkün. Fakat başlayan bir ilişki varsa, dikkatli olmanız gerekiyor. Haziran'da; Evliliklerde sorunlar ve eşlerin birbirini kıskanmaları gibi olaylar gündeme gelecektir. Siz Boğaların sosyal ilişkilerinize yoğunluk vermesi birlikte olduğunuz kişiyi kıskandıracaktır. eğişen ruh durumunuz nedeniyle, gizemli davranışlar içinde çevrenin ilgisini çekeceksiniz. Ön planda olan maddi kaygılarınız, çevre ile olan ilişkilerinizde karmaşık duygular yaşamanıza neden olabilir.

9 Eylül 2018 tarihinden sonra, size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz. Her ortam sizin için heyecan verici olacaktır. Entelektüel aktivitelere ve sanatsal gösterilere ilgi göstereceksiniz. Özellikle, yakın dostlarınızla işbirliği içinde olacaksınız. Etkileyici ve yapıcı konuşmalarınızla istediğiniz ilişkileri kurabileceksiniz. Yaşantınızda bazı gizlilikler söz konusu olacak ve yalnızlığı tercih edeceksiniz. Ortağınız ve eşinizden sürpriz bir şekilde ayrılabilirsiniz.

5-25 Kasım 2018 tarihlerinde, hiçbir konuyu kafanıza takmamalı ve günlük ilişkilerden sakınmalısınız. 2018 yılını iyi kapatmak için kalan işlerinize yoğunlaşacaksınız.

1-17 Aralık'ta; Sosyal ilişkilerinizi geliştirmek için kapasitenizin üzerinde çabalarda bulunabilirsiniz. Yapmak istediğiniz halde, gerçekleştiremediğiniz konularla ilgili fırsatlar yakalayacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder