31 Temmuz 2017 Pazartesi

Başak Burcu 2018 Genel Yorumu

2018 Yılında Başak Burcunu Neler Bekliyor?


1-7 Ocak 2018'de girdiğiniz topluluklarda düşünce birliği içinde olacağınız akıllı kişilerin etkisinde kalmak sizi olumsuz yapılandırabilir. Fikir alın ama kendinizden başka hiç kimseye güvenmeyin. Eleştirilere hedef olabilirsiniz. Kendinizi bazı tartışmaların ortasında bulabilir ve taraf tutmak zorunda kalabilirsiniz.

17 Ocak 2018 tarihinde, Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Gelir kaynaklarınız artıyor. Paranızla ilgili hiç kimseye sır vermek istemeyeceksiniz. Beklediğiniz fırsatların birden bire ortaya çıktığını göreceksiniz. İletişim çok önemli. Kısa yollar ve kazançlar sizi mutlu edecek.

31 Ocak 2018 tarihinde önemli bir Aslan burcu Ay tutulması gerçekleşecek..Akıcı konuşmalarınızla, karşınızdakilere savunma olanağı vermeden etki altına alıyorsunuz. İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız.

5 Mayıs 2018'de; kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceksiniz. Bu dönemde ortağınızla tartışmaktan kaçınmalısınız. Size karşı açıktan tavır alabilir. Kendi olanaklarınız ve gücünüzle finans hareketini hızlandırırken, karşı tarafın şartlarına göre daha iyi durumda olacaksınız. Yapacağınız çalışmaların sınırlarını siz belirleyeceksiniz.İş ilişkilerinizde yaşayacağınız canlanmalara ve alacağınız tekliflere karşı hazırlıklı olun.

Haziran 2018'de, sürpriz aşklar gündeme gelecek. Zevkler konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. Gizli aşkların yeniden gündeme gelmesi de söz konusu. Bu dönem romantik kalmaya devam edin. Temmuz'da; Girdiğiniz topluluklarda ön planda olmanın zevkini yaşayacaksınız. Enerjiniz güçlü ve çarpıcı. Kendinize güveniyorsunuz ve karşı cins üzerinde etkilisiniz.

2-8 Ağustos 2018'de; planlarınız bozulabilir ve görüşmek istediğiniz kişilere ulaşamayabilirsiniz. İnatçı ve idealist davranışlar içinde olmanız, bazı kişilerin dikkatini çekecektir.

10 Eylül 2018'de; Bu ay sosyal yönünüz çok kuvvetli. Yakın ilişkilerinizdeki bazı sorunlar konusunda dostlarınızın fikirlerini almaya çalışın.  Bütün engellerin üstesinden gelecek şekilde güçlü olacaksınız. Kendi işinizi kurabilirsiniz. Bağımsız iş yapmaya yöneleceksiniz. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız büyük karmaşalar yaşayacak. Sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz.

Ekim 2018 tarihinde, çıkacağınız yolculuklarda tanışacağınız kişilerle, yeni duygusal yakınlaşmalarda bulunacaksınız. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız.

2018 yılının ikinci yarısında, Sevgilinizi şimdiye kadar ihmal etmiş olabilirsiniz. Artık sorunlarınızı karşılıklı konuşmalı ve aksayan olayları yeniden gözden geçirmelisiniz. İlişkilerinizi zorluklar içinde yaşıyorsunuz. Fakat, artık problem yaratan konuları çözmeniz gerekiyor. İlişkilerinizde tatlı bir yaklaşım söz konusu. Bazılarının sansasyonel ilişkileri olacak. Sizden yaşça büyük biriyle aşk yaşayacaksınız. Karşınızdaki kişileri incitmekten çekindiğiniz için fikirlerinizi açıklamakta zorlanabilirsiniz.  Kalabalık ortamları sevdiğiniz halde bazen içinize kapanmaktan hoşlanıyorsunuz. Yaşama dair hiçbir ödün vermeden hayatınızı sürdürmek istiyorsunuz.

Ağustos 2018'de; duygularınızın sizi yönlendireceği konuları iyi seçmelisiniz. Tercihleriniz konusunda iyi düşünmelisiniz. Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem içindesiniz. Kendi içinize yönelmeli, değer verdiğiniz duygularınızla ilgilenmek için çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz.

3 Kasım 2018'de, arkadaş gruplarınızı değiştirecek ve yeni bir çevreye gireceksiniz. Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz.

2-31 Aralık  2018 tarihlerinde, dostluk ve aşk duyguları birlikte gelişebilir veya her iki duygu ilişkinizin bir parçası olabilir.Sosyal çalışmalardan hoşlandığınız için, bu tür aktivitelerin içinde olmak isteyeceksiniz. Para hareketleri konusunda uzun zaman alacak çalışmaların temelini bu ay atabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder