31 Temmuz 2017 Pazartesi

Aslan Burcu 2018 Genel Yorumu

Aslan Burcu 2018

Aslan Burcunu 2018 Yılında Neler Bekliyor?

1 - 15 Ocak 2018 tarihlerinde, hedefleriniz konusunda oldukça olumlu bir tablo çiziyorsunuz. Arkadaş çevrenizde size destek verecek özel dostlarınızla bir arada olacaksınız. İş potansiyelinizin yükselmesi ile birlikte kabınıza sığamayacaksınız. 17 Ocak 2018 tarihinde, Oğlak burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Güçlü kişilerden alacağınız destek, yaşadığınız iletişim sorunlarınızı çözüyor. Ailenizle ilgili olayları önemseyeceksiniz. Zamanınızın çoğunu onlarla paylaşmak istiyorsunuz. Ailenizi korumanız gereken konuların gündeme gelmesiyle bir takım yeni olaylar da beraberinde gelecektir. 31 Ocak 2018 tarihinde burcunuzda önemli bir  Ay tutulması gerçekleşecek. Partneriniz veya sevdiğiniz kişiyle maddi kazançlarınızı birleştirebilir, size gelir sağlayacak çalışmalarda bulunabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz alanları belirlemelisiniz.

15 Şubat 2018 tarihinde Kova burcunda Güneş Tutulması gerçekleşiyor..Çalışkan ve hırslı yönlerinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Bazılarınız iş kariyerlerini yükseltirken, bazılarınız sınıf atlayacak.  Doğrularınızı savunurken, inatçı yönlerinizde artışlar gözlenecektir. 2 - 18 Mart 2018 İş hayatınızda daha hırslı ve tutkulu, sosyal ilişkilerinizde aktif olacaksınız. İşinizde olumlu ve güçlü atılımlar meydana gelecek.

Nisan 2018'de Aşk ilişkinizde sır olmayı tercih edebilirsiniz. Bu günlerde karşınıza çıkacak olan kişilere dikkat etmelisiniz. Yasak aşk duyguları, sonradan başınızı ağrıtabilir. Mayıs'ta; Arkadaşlarınıza güveniyor ve güçlü dostlarla bir arada olmak istiyorsunuz.

1 Mayıs 2018 tarihi itibariyle, enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi atağa kaldırıyor. Bu ay karşınıza birçok fırsat çıkacak. Fırsatlardan faydalanmanın tam zamanı. Para kazanmanıza yardımcı olacak kişilerle çalışacaksınız.

Haziran'da; Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Temmuz'da; Duygular ağır bastığı için, gereksiz ve ani çıkışlarla çevre ilişkilerinizi bozabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla güç birliği içinde olmanıza rağmen çıkacak tartışmalardan olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, duygularınızda oto kontrolü elden bırakmamalısınız. Üst seviyelerde bir aşka hazır mısınız? Önünüze çok güzel ve ilginç fırsat çıkacak. İş yaptığınız kişilerin size olan ilgileri hoşunuza gidecek ve bazılarınız eski aşklarıyla ilgili duygularını testten geçirecekler. Bu ay aşk hayatınız oldukça renkli seyredecek. Diğer tüm işlerinizi askıya alacaksınız. Duygusal anlamda talepleriniz oldukça yüksek. Etkili konuşmalarınız nedeniyle karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz.  İlişkilerinizdeki yüksek potansiyel size aktivite kazandıracak.

2 Ağustos 2018'te; Duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz. Kıskanılacak ve tenkit edileceksiniz. İş hayatınızda daha temkinli ve sakin olmaya çalışın..

Eylül 2018'de; Kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz için, toplumda ön plana çıkacak işler yapacaksınız. Karşı cinsle yapacağınız ortak çalışmalarda güç birliği oluşturacaksınız.

Ekim 2018'de; Baskıcı davranışlardan çabuk etkilendiğiniz için kendinizi korumaya alacaksınız. Düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz.Eski işler yeniden gündeme gelecek. Uzun süredir alamadığınız size ödenmeyen borçlarınızı bu dönem tahsil edebilirsiniz. Bilinçaltınızda takıntı halinde bulunan ideallerinizde yoğunluk yaşayacaksınız.

5 Kasım 2018 tarihinden sonra, ilişkilerinizde taşkın davranışlar içinde olabilir ve gelişigüzel beraberlikler yaşayabilirsiniz. Aşk ve sosyal yaşantısına her zaman dikkat eden ve disiplinli olmasına özen gösteren siz, bu günlerde sıra dışı davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Hayallerinizi ve çılgınlıklarınızı askıya almanız gerekiyor. Yeni fırsatlar için beklemeli ve denetimden geçirmeden uygulamaya geçmemelisiniz.

Aralık 2018'de birçoğunuz, ortak arkadaş gruplarında yeni tanışacağı kişilerle duygusal bağlar kuracak. Uzun süredir dostluk çerçevesi içinde yaşanan ilişkiler, aşka dönüşecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder